شاهین

خطا هنگام پاسخ به دیدگاه در صفحه مدیریت دیدگاه

10 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام، وقتی می خواهم از صفحه مدیریت دیدگاه ها به دیدگاهی پاسخ دهم، با پیغام خطای زیر مواجه می شوم:

500 Server Error Error: Server Error The server encountered an error and could not complete your request.If the problem persists, please report your problem and mention this error message and the query that caused it. Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at ******/public_html/wp-content/plugins/pubsubhubbub/publisher.php:76) in ******/public_html/wp-includes/class-wp-ajax-response.php on line 129

نکته اینکه بعد متوجه شدم پاسخ نیز ارسال شده.

مجبور شدم افزونه PubSubHubbub را غیرفعال کنم تا درست شود.

ویرایش شده در توسط shahin
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داره از افزونه pubsubhubbub خطا میگیره.

این چه افزونه ایی هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه رو غیرفعال کنید. ببینید مشکل حل میشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره، همون وقت که سوال پرسیدم این کار رو کردم و دیدم حل شد، خواستم سوال رو حذف کنم نشد، ویرایش کردم که حل شد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان دیگر هنگام پاسخ به دیدگاه، آن پیغام ظاهر نمی شود، اما error نمایشد داده می شود.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه خطایی میده؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط می نویسه erorr

الان هم یکی از کاربرها تماس گرفتم گفت: یکی در میون موقع ارسال خطا میده که: The connection to the server was reset while the page was loading.

خودم فکر می کنم ایراد از سرور باشه، چون برای من هم سایت یه بار در میون باز میشه؛ یا مثلاً گاهی کامنتارو تأیید می کنم می بینم تأیید نشده!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکلات رو عینا به مدیر سرور گزارش بدید و ازش علت رو جویا بشید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگر پاسخگو بودند که..

تنها جوابشان این بود که اگر با این وضعیت مشکلی دارید، سرور مجازی یا اختصاصی تهیه کنید!

سایت را از میهن وب هاست به جای دیگری منتقل کردم و مشکل برطرف شد.

ویرایش شده در توسط shahin
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی برای اینکه بخش کامنت ها یا دیدگا ها برای هر پست در وردپرس رو به صورت دلخواه استایل بدیم چه روشی وجود داره؟
      با تشکر و سپاس

نمیخوام به حالت پیشفرض زیر باشه:

• توسط yasdata
      یکی از مهم ترین قسمت های یک سایت وردپرس قسمت دیدگاه های اون هست .
      که کاربران و بازدید کننده میتوانند نظر خودشون رو به راحتی قرار بدهند برای شما.
      اما ممکنه اسپمر ها به سایت شما حمله کنند و پیام های اسم ارسال کنند که برای شما ناخوش آمد باشه .
      با استفاده از این آموزش میتوانید به راحتی جلوی اسپمر هارو بگیرید.
      ایجاد محدودیت ارسال کامنت در وردپرس
      فایل functions.php قالب خودتون رو ویرایش کنید و کد زیر را درون آن قرار دهید.
      add_filter( 'preprocess_comment', 'wpb_preprocess_comment' ); function wpb_preprocess_comment($comment) { if ( strlen( $comment['comment_content'] ) > 5000 ) { wp_die('متن نظر شما طولانی است.'); } if ( strlen( $comment['comment_content'] ) < 60 ) { wp_die('نظر شما خیلی کوتاه است! متن بیشتری بنویسید'); } return $comment; } شما میتونید با تغییر اعداد 5000 و 60 محدودیتی که میخواهید رو قرار دهید.
      کارایی این کد به این صورت هست که:
      کامنتی که قراره روی وبسایت شما بذارند حتماً در این بازه کارکتر قرار میگیره و اجازه نمیده تا بیشتر یا کمتر از این محدودیت کامنت گذاشته بشه !
      درصورتی که میخواید جلوی اسپمر هارو بگیرید محدودیت رو تنظیم کنید روی اینکه کامنت ها بیشتر از 500 کارکتر نشه ، همچنین اندازه مناسب برای حداقل میزان کامنت هم مناسبش 40 هست.

البته با افزونه هم میتونید این کار رو انجام دهید.
      با استفاده از افزونه control comment length میتوانید میزان کارکتر دیدگاه هارو محدود کنید.
      صفحه افزونه
      ابتدا افزونه را نصب کنید.
      سپس به بخش تنظیمات > control comment length بروید و تنظیمات افزونه را انجام دهید.
      در این قسمت میتوانید حداقل و حداکثر طول کامنت رو تنظیم کنید.
      که پیشنهاد میکنم حداقل 60 کارکتر و حداکثر 5000 کارکتر قرار دهید.

پیشنهاد تیم یاس دیتا استفاده از روش تغییر فایل functions.php هست.
      چون افزونه های نصب شده باعث سنگین شدن وردپرس میشوند.
    • توسط mahdiar
      سلام
      من می خوام یک فیلد آپلود به کامنت ها اضافه کنم بدون استفاده از افزونه . سرچ کردم ولی مطلب خوبی پیدا نکردم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
    • توسط ilya20
      با سلام و درود خدمت دستان 
      یک مشکل عجیب در قسمت مدیریت دیدگاه ها داریم اینکه وقتی به قسمت دیدگاه ها میریم خطای 404 میده 
      این مشکل چند روز پیش هم برای چند ساعتی به چشم خورد ولی بعدا درست شد اما امروز از صبح کلا دیگه وارد wp-admin/edit-comments.php نمیشه و وقتی باز میکنی خطای 404 میاد 
      https://firmware.ir/wp-admin/edit-comments.php
      من حتی رفتم مسیر فایل php را در هاست چک کردم سرجاش بود بدون مشکل حتی دوباره جایگزاریش کردم و همینطور از قسمت آپدیت راه اندازی مجدد هم انجام دادم ولی باز مشکل حل نشد 

این مشکل از چی میتونه باشه 
      راهنمایی لطفا 
    • توسط kamranmaleki
      سلام دوستان
      چطور می تونم زیر هر نوشته امکان گذاشتن دیدگاه رو فعال کنم.
      عکس تنظیمات برگه دیدگاه رو پیوست کردم.
      ممون میشم کمکم کنید.