رفتن به مطلب

باز شدن صفحه html قبل از وردپرس ؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید ...

من میخواستم بدونم که امکان این هستش که قبل از باز کردن صفحه اصلی سایت که وردپرس هم باشه یه صفحه اچ تی ام ال باز بشه ؟

یعنی مثلا به جای اینکه آدرس :

www.test.com باز بشه آدرس www.test.com/index.html باز بشه که بعدش از داخل www.test.com/index.html لینک صفحه اصلی یا سایت اصلی رو بدیم و یه سری چیزهای دیگه ؟

آیا همچنین کاری میشه کرد ؟

اگر لازم بود بگید که توضیح بیشتری بدم . تشکر ...

لینک به ارسال

میتونید از دستورات ریدایرکت هم استفاده کنید که هنگامی که به index.php وارد میشه سریع به صفحه دیگه ای بره.

لینک به ارسال

میتونید از دستورات ریدایرکت هم استفاده کنید که هنگامی که به index.php وارد میشه سریع به صفحه دیگه ای بره.

خب اگه ریدایرکت کنیم که دیگه دسترسی به خود سایت یجورایی بسته میشه!

من میخوام که اول یه صفحه اچ تی ام ال باز بشه بعدش اونجا چند تا متن و دکمه باشه که یکی از دکمه ها لینک بده به سایت اصلی ... تشکر .....

لینک به ارسال

اگر افزونه میخواهید

http://wordpress.org...wp-splash-page/

اینکار بدون افزونه هم میشه انجام داد یا نه ؟

و یا یه افزونه ای که همین کاری که گفتم رو بکنه دقیقا. یعنی ابتدا قالب اچ تی ام ال از پیش ساخته شده رو بیاره بعدش از داخل اون لینک که لینک به سایت داده شده، سایت رو بیاره.

تشکر ...

لینک به ارسال

اینکار بدون افزونه هم میشه انجام داد یا نه ؟

و یا یه افزونه ای که همین کاری که گفتم رو بکنه دقیقا. یعنی ابتدا قالب اچ تی ام ال از پیش ساخته شده رو بیاره بعدش از داخل اون لینک که لینک به سایت داده شده، سایت رو بیاره.

تشکر ...

یه راهش اینه که تو index.php وردپرس در ابتدا با استفاده از $_SERVER['HTTP_REFERER'] چک کنید اگه کاربر از سایت دیگه اومده یا ریفر خالی هست اونو به صفحه index.html ببرید اگه ریفر برابر با سایت شما بود انتقال صورت نگیره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...