• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
foumanvilla

ایجاد گالری تصاویر زیبا

33 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

گالری تصاویر مثل این صفحه سایت http://www.miladmaskan.com/ShowRentVilla.php?ID=1008 میخوام.

اگه زیباتر هم باشه که بهتره.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از وردپرس گالری استفاده کنید

کلید آپلود را کلیک کنید

آپلود / ساخت گالری

افزونه گالری

http://wordpress.org/plugins/nextgen-gallery/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از وردپرس گالری استفاده کنید

کلید آپلود را کلیک کنید

آپلود / ساخت گالری

افزونه گالری

http://wordpress.org...extgen-gallery/

گالری وردپرس که مشکلی داره

اینکه وقتی رو عکس کلیک میکنی عکسو بصورت بزرگ نشون میده.و برای برگشت به سایت باید به عقب برگردی.

من میخوام مث اون سایتی که گفتم باشه.استفاده از جی کوئری و ...

یه افزونه قوی میخوام.

این افزونه مناسب هست؟در حد اون ادرسی که دادم هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گالری وردپرس که مشکلی داره

اینکه وقتی رو عکس کلیک میکنی عکسو بصورت بزرگ نشون میده.و برای برگشت به سایت باید به عقب برگردی.

من میخوام مث اون سایتی که گفتم باشه.استفاده از جی کوئری و ...

یه افزونه قوی میخوام.

این افزونه مناسب هست؟در حد اون ادرسی که دادم هست؟

http://wordpress.org/plugins/jquery-lightbox-for-native-galleries/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نحوه کارشو هم بگین دیگه

بخدا هرکاری کردم نشد که مثل سایت http://www.miladmaskan.com/ShowRentVilla.php?ID=1008 بشه.

خواهشا یک مقدار وقت بزارین و نحوه کارشم بگین

چکار کنیم که نحوه نمایش عکس دقیقا مثل همین سایتی باشه که معرفی کردم.

با این گالری ها عکسا خیلی معمولی کنار هم بصورت کوچیک قرار میگیرند و با کلیک روی اون عکس رو تو یه صفحه دیگه نشون میده.و برای برگشت ، بازدید کننده باید دکمه بک مرورگر رو بزنه.این خیلی بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام،

باید از افزونه های لایت باکس استفاده کنید.

یه نمونه فارسی و خوب:

http://alimir.ir/responsive-lightbox-plugin/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام،

باید از افزونه های لایت باکس استفاده کنید.

یه نمونه فارسی و خوب:

http://alimir.ir/responsive-lightbox-plugin/

هزار جور لایت باکس نصب کردم.ولی بیفایدست.

گفته بودم که حداقل آموزششو قرار بدین.این رو نصب کردم اما حالا چی؟چجوری تو تصاویر به کار ببرم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آموزشی نیاز نداره، پنلش کاملا فارسیه.

کافیه مشخص کنید کجا میخواید ازش استفاده کنید (گالری یا تصاویر لینک دار یا هر دو) و برخی تنظیمات اضافی مورد نظرتون رو روش اعمال کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همه کار کردم

ببین http://foumanvilla.ir/inghalehroodkhan/657/%D9%88%DB%8C%D9%84%D8%A7-%DA%86%D9%88%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%D9%87-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D9%84%D8%B9%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%AF%D8%AE%D8%A7%D9%86.html

الان اینجا هم عکس معمولی هست و هم گالری. عکسمم لینک داره.ولی این افزونه هیچ تاثیری روش نداره.

افزونه next gen gallery رو قبلش نصب کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تابع wp_head در هدر و wp_footer در فوتر دارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تابع wp_head در هدر و wp_footer در فوتر دارید؟

اگه منظورتون تو فایل header.php و footer.php هست نه نداره.

ولی تو فایل function.php نمیدونم چه خبره.

یه سوال جدید:

تو next gengallery چجوری برای ساخت گالری عکس،تصاویر رو از آدرس اینترنتی فراخوانی کنیم؟یعنی دیگه از کامپیوتر آپ نکنیم.

میخوام تموم عکسام مربوط به سایت اصلی و حتی زیرسایتهام تو آدرس http://site.ir/files باشه

به چه صورت این کار امکان پذیره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله هر دو رو به پوسته در جایی که گفته شده اضافه کنید

در مورد سوال دوم هم فکر نمیکنم همچین قابلیتی داشته باشه. البته قبلا نداشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصلا متوجه نشدم.

چیو باید کجا اضافه کنم؟

wp_head و wp_footer رو؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض معذرت از آقا مرتضی.

در فایل header.php بعد از تگ <head> یا قبل از بسته شدن تگ

</head>

کد زیر رو قرار بدین:

<?php wp_head(); ?>

و در فایل footer.php قبل از بسته شدن تگ

</body>

کد زیر رو قرار بدین:

<?php wp_footer(); ?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا اشکان و آقا مرتضی واقعا ازتون ممنونم.مشکل دقیقا همین کد های

<?php wp_head(); ?> و <?php wp_footer(); ?> بودند.

البته هنوز نمیدونم این کدها چه کاری انجام میدن.میشه کار این کدها رو خیلی کوتاه بگین

سوال جدید:

1)اندازه عکس تو گالری next gengallery خیلی کوچیکه.نمیشه تغییرش داد؟

تو سایت reserve.foumanvilla.ir وقتی داخل پست ها رو عکسی کلیک میکنیم باید منتظر واستیم تا عکس لود بشه.نمیشه کاری کرد که هنگام بارگزاری صفحه مربوط به پست، اون عکسا لود بشن؟که با کلیک روی اون سریع عکس با سایز بزرگ و زیبا نمایش داده بشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این کدها فایل هایی رو که افزونه‌ها فراخوانی می‌کنند رو در فوتر و هدر قرار میده

۱- در تنظیمات افزونه میتونید اندازه‌ی بندانگشتی رو تغییر بدید که در حالت عادی 100X75 هستش.

۲- این قابلیت به ضرر شما میشه که سرعت لود سایتتون رو پایین میاره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این کدها فایل هایی رو که افزونه‌ها فراخوانی می‌کنند رو در فوتر و هدر قرار میده

۱- در تنظیمات افزونه میتونید اندازه‌ی بندانگشتی رو تغییر بدید که در حالت عادی 100X75 هستش.

۲- این قابلیت به ضرر شما میشه که سرعت لود سایتتون رو پایین میاره!

مرسی

همین دیگه.منظورم اینه که جایی پیدا نکردم برای تغییر تصاویر بندانگشتی.دقیقا کدوم قسمت هست؟

تو قسمت تنظیمات گالری و تو قسمت آپشن و در تب Thumbnails یه گزینه ای بود که هرچقدر تغییر میدم رو سایز عکسا تاثیر نمیزاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی

همین دیگه.منظورم اینه که جایی پیدا نکردم برای تغییر تصاویر بندانگشتی.دقیقا کدوم قسمت هست؟

تو قسمت تنظیمات گالری و تو قسمت آپشن و در تب Thumbnails یه گزینه ای بود که هرچقدر تغییر میدم رو سایز عکسا تاثیر نمیزاره

بله از همون‌جا تغییر بدید ولی باید از قسمت Manage Gallery گالریتون رو انتخاب کنید و از طریق فرم بازشو Recerate کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود فراوان.جسارت نشه اساتید هرچی میگن دقیقا درست هست.اما سایتی که معرفی کرده بودید رو دیدم و به نظر من افزونه ی NextGEN Gallery کارت رو راه میندازه برای داشتن گالری تصاویر خوب.البته در کنارش اگه از افزونه ی jQuery Colorbox استفاده کنی به نظرم دقیقا همون چیزی که شما میخواید باشه.

البته اساتید بهتر در جریان هستند و بنده فقط نظر خودم رو گفتم.برای دیدن نمونه ی ایجاد شده هم میتونی این آدرس رو نگاه کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود فراوان.جسارت نشه اساتید هرچی میگن دقیقا درست هست.اما سایتی که معرفی کرده بودید رو دیدم و به نظر من افزونه ی NextGEN Gallery کارت رو راه میندازه برای داشتن گالری تصاویر خوب.البته در کنارش اگه از افزونه ی jQuery Colorbox استفاده کنی به نظرم دقیقا همون چیزی که شما میخواید باشه.

البته اساتید بهتر در جریان هستند و بنده فقط نظر خودم رو گفتم.برای دیدن نمونه ی ایجاد شده هم میتونی این آدرس رو نگاه کنی

جهت اطلاع شما ما هم دقیقا بحثمون NextGEN Gallery هست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله از همون‌جا تغییر بدید ولی باید از قسمت Manage Gallery گالریتون رو انتخاب کنید و از طریق فرم بازشو Recerate کنید.

تو فرم بازشو گزینه Recerate نداریم اصلا!

اگه منظورتون resize هستش که سایز تصویر رو زده 600 در 800 . که سایز بالایی هست و با سایز عکسام تو سایت متفاوته.

تازه با تغییر این باز هم سایز عکسام تغییر نمیکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال دیگه(سوال قبلی مهمتره):

آلبوم تو این گالری چه کاری انجام میده.

ببخشید من نتم سرعتش کمه نمیتونم همه موراد رو تست کنم.حتی ای دی اس ال هم پینگش داغونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نوشته Create new thumbnails

آلبوم هم همون دسته بندی‌ش هست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی درست شد.

1)یه مشکلی: عکس من تو کامپیوترم مثلا حجمش 50 کیلو بایته ولی آپلود که میکنم تو گالری 150 کیلوبایته! چیکار کنم که حجم اصلیش باشه؟یعنی 50 کیلوبایت.اینطوری خیلی دیر لود میشه عکس.

البته عکس بندانگشتی منظورم نیست.منظورم عکسیه که با کلیک روی اون نمایش داده میشه.

عکس بندانگشتی رو تو تنظیماتش میشه کوآلیتی رو تغییرش داد.

2)تو سایت reserve.foumanvilla.ir وقتی داخل پست ها رو عکسی کلیک میکنیم باید منتظر واستیم تا عکس لود بشه.نمیشه کاری کرد که هنگام بارگزاری صفحه مربوط به پست، اون عکسا لود بشن؟که با کلیک روی اون سریع عکس با سایز بزرگ و زیبا نمایش داده بشه؟میدونم سرعت لود سایت پایین میاد ولی مشکلی نداره از نظر من.فقط راه حلش رو بدونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1- بعد آپلود تغییر اندازه هم میده؟ خیلی حجم رو بیشتر کرده!

2- در حالت عادی این به سرعت اینترنت بستگی داره اما میشه با جی کوئری کمی مدیریتش کرد. ولی نه خیلی زیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری