• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Parsa

آموزشی
کلیدهای میانبر ویرایشگر متن وردپرس - اینفوگرافیک

1 پست در این موضوع قرار دارد

Wordpress.png
5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط poruamohammady
      سلام دوستان من یه مدت هست افزونه هایی که نصب می کنم ورد پرس بهم این اخطار هار رو میده کسی میتونه کمک کنه برای مثال تازگی ها افزونهwp-super cacheرو که نصب کردم این اومد قبلا هم چیزای دیگه بود مرسی اگر راهنمایی کنید

• توسط mehran-b
      با سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران انجمن وردپرس پارسی

امروز یک کدی براتون قرار میدم که با استفاده از این کد میتونید به تمامی پست های یه دسته خاص از وب سایتتون متای robots با مقدار noindex,follow اضافه کنید.

در صورت نصب بودن افزونه سئو وردپرس
      add_filter('wpseo_robots', 'mehran_specific_category_posts_add_noindex_yoast'); function mehran_specific_category_posts_add_noindex_yoast($content) { if(is_single() && in_category(777)) { return "noindex,follow"; } return $content; } در صورت نصب نبودن افزونه سئو وردپرس
      add_action('wp_head', 'mehran_specific_category_posts_add_noindex'); function mehran_specific_category_posts_add_noindex() { if(is_single() && in_category(777)) { $output = '<meta name="robots" content="noindex,follow" />' . "\n"; } echo $output; }  
      توجه1: کدهای بالا رو باید در فایل functions.php قالب سایتتون و زیر اولین
      <?php قرار بدید.
      توجه2: به جای عدد 777 در کد باید آیدی دسته ای رو قرار بدید که قراره پست هاش noindex,follow بشن.

موفق باشید
    • توسط koroush
      با سلام و احترام
      بنده یک سایت وردپرسی دارم که بعد از آپدیت به نسخه 4.8.1 دچار یک مشکل شدم و اون این هست که در قسمت افزودن نوشته و در ویرایشگر وردپرس وقتی عنوان را تایپ می کنیم مدتی بعد دو گزینه " پیوند" و "نمایش" در کنار گزینه ویرایش می آمد اما در حال حاضر آن دو گزینه وجود ندارد.
      وقتی دانگرید نیز می کنم مشکل حل نمی شود.
      یک تصویر در فایل پیوست آمده است که می تواند به دوستان بیشتر راهنمایی دهد.
      با تشکر

• توسط aliaz
      سلام به همه اعضای انجمن
      من یک افزونه میخوام و خیلی خیلی لازم دارم که باهاش بتونم به صورت default متنی رو که مینویسم خود به خود مثل شعر بکنه . منظورم اینه که من کلا شعر مینویسم ت ویرایشگر وردپرس اما میخوام بدوون زدن هیچ دکمه در ویرایش گر وقتی شعری رو پیست میکنم یا مینویستم مدلش دو ستونه بشه .برای مثال این شعر رو در نظر بگیرید:
      زاهد خلوت نشین دوش به میخانه شد
      از سر پیمان برفت با سر پیمانه شد
      صوفی مجلس که دی جام و قدح می‌شکست
      باز به یک جرعه می عاقل و فرزانه شد
      وقتی شعر رو پیست میکنم مصرع ها زیر هم میان در صورتی که میخوام افزونه کاری بکنه که بصورت خودکار بیت ها وقتی پیست شدن به این صورت بشن :

زاهد خلوت نشین دوش به میخانه شد                               از سر پیمان برفت با سر پیمانه شد
      صوفی مجلس که دی جام و قدح می‌شکست                      باز به یک جرعه می عاقل و فرزانه شد

مثل سایت گنجور .
      اگه چنین افزونه ای وجود نداره ولی کسی میتونه بسازه بنده ممنون میشم و هزینش هم پرداخت میکنم. 
      با تشکر

• توسط ecu
      سلام دوستان
      یه مشکلی که با این ویرایشگر CKEditor دارم، اینه که با فعال کردنش دیگه گزینه های ویرایشگر اصلی وردپرس در دسترس نیست، مخصوصا گزینه های مربوط به Shortcodes (چه منوی شورت کدهای ووکامرس و چه منوی شورت کدهایی که برنامه های مختلف به ادیتور پیش فرض ورپرس اضافه میکنند)
      در این تصویر میتونید ببینید که بعد از فعال کردن ckeditor، دیگه اون گزینه ها رو نشون نمیده:

خود سازنده هم دیگه برای وردپرس آپدیتش نمیکنه و به سوالم جوابی ندادند و گفتند برین به صفحه افزونه در سایت وردپرس.
      آیا کسی پیشنهادی برای این مشکل داره؟ که هم این ویرایشگر رو داشته باشیم هم امکانات shortcodes رو؟
      یا یه ویرایشگر دیگه معرفی کنید که مثل ckeditor باشه(کامل از نظر امکان ویرایش تمام جزئیات لینک ها و تصاویر مثل style,class,id  و...) و shortcodes رو هم نشون بده.
      ممنون.