• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
karaneha

چگونه فونت و سایز نوشته ها را در یک ایمیل تغییر دهیم؟

5 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان گرامی و عرض قبولی طاعات و عبادات همگی.

دوستان من میخوام ایمیلی رو از طریق سرویس جیمیل ارسال کنم، ولی اونجا گزینه ای برای تغییر فونت یا رنگ نوشته نداره(مثلا توی سرویس چمیل این خصوصیت هست)؛

حالا چطوری باید اینکار رو انجام بدم؟؟؟؟

فرض کنید میخوام نوشته ی زیر رو با فونت بی تیتر و سایز 17 و رنگ آبی ارسال کنم و یک عکس هم داخل همین نوشته بذارم که دیده بشه (غیر از راه attach کردن):

{ سلام. خوبی؟ چه خبر؟}

حالا بفرمایید آیا باید برای اینکار از کدهای html یا php ی خاصی استفاده کنم؟؟؟؟

من اینکار رو کردم؛ مثلا متن مورد نظرم رو به صورت یک کد html با تگهای مربوطه ارسال کردم؛ همونطوری که یک صفحه ی وب رو می بینیم، ولی توی ایمیل مقصد کدهای html و ... به همراه متن نشون داده میشه....

میتونید راهنماییم کنید، باید چیکار کنم؟؟؟

لطفا با ذکر یک مثال توضیح بدید...

ممنون از همگی.

ویرایش شده در توسط karaneha
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. اندازه ی متن که فکر کنم به صورت دیفالت توی ادیتورش هست

اما برای اضافه کردن عکس باید توی قسمت setting>Labs ، گزینه ی inserting image رو فعال کرد

توی عکس زیر میتونید ببینید

post-2819-0-08312900-1374668200_thumb.pn

post-2819-0-12686600-1374670877_thumb.pn

ویرایش شده در توسط poorguy0
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. اندازه ی متن که فکر کنم به صورت دیفالت توی ادیتورش هست

اما برای اضافه کردن عکس باید توی قسمت setting>Labs ، گزینه ی inserting image رو فعال کرد

توی عکس زیر میتونید ببینید

سلام . ممنونم . ولی اینجا که فونتایی مثل بی تیتر و فونتهای فارسی رو نداره؟؟؟ مثلا بی نازنین....

چیکار کنم؟

ویرایش شده در توسط karaneha
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقای پارسا ممنون.

راهنماییت عالی بود. خیر ببینی برادر.... :D:lol::D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      با جستجوی این کلید واژه ها خصوصا تو وب فارسی، تقریبا همه راهنمایی ها به نصب همزمان سه افزونه Email Before Download و WordPress Download Monitor و Contact form 7 ختم می شه. من این شیوه رو تا انتها اجرا کردم اما جدا از اینکه نصب سه افزونه برای چنین کاری یه مقدار زیاده کاری به حساب میاد، موضوع اصلی اینه که افزونه Email Before Download  همه ایمیل های وارد شده تو باکس ایمیل رو در بانک اطلاعاتی ثبت می کنه اما برای همه فایل دانلودی رو ارسال نمی کنه، مثلا برای جیمیل می کنه و برای آوتلوک یا ایمیل های شخصی مثل info خیر. از طرف دیگه این افزونه از مخزن وردپرس حذف شده و خیلی وقته برای آپدیتی هم نیومده.
      می خواستم بپرسم آیا شما افزونه یا افزونه های دیگه ای در این زمینه که بتونه نام و ایمیل کاربر رو بگیره و در ازای اون بهش لینک دانلود بده رو می شناسید؟ اگه بله ممنون می شم معرفی کنید.
      با سپاس
    • توسط succes
      با سلام خدمت کاربران گرامی
      من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،
      از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.
      تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!
      لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.

سلام چکار کنم تا ایمیلی که ارسال میشه راست چین باشه. حتی از افزونه email-templates هم استفاده کردم ولی همچنان چپ چین هست.
    • توسط satekhi
      سلام
      من نیاز به یک روشی یا افزونه ایی دارم تا بتونم نیاز زیر رو برطرف کنم.
      نیاز است در قسمتی از سایت مثلا دکمه ایی طراحی شود که پس از اینکه کاربر بر روی آن کلیک کرد از کاربر آدرس ایمیل بخواهد و بعد از آن فایلی را به ایمیل وارد شده  ارسال کند (در قالب پیوست ارسال کند)
    • توسط smm1378
      سلام.
      من تمام اینترنت رو گشتم و متوجه یک مشکل ساده ولی بزرگ شدم!!
      در نسخه های اخیر وردپرس نام نویسی در سایت به صورت تایید با ایمیل شده است!
      من میخواهم این تایید با ایمیل برداشته شود و کاربر پس از ثبت نام بتواند واد شود.
      لطفا این مشکل رو برای همیشه حل کنید!!