رفتن به مطلب

به هم ریختگی قالب !! ار اس اس !!

پست های پیشنهاد شده

سلام قالبم کلش به هم ریخته !

من با برنامه FeedWordPress.

سایتی رو اضافه کردم بعدش این مشکل پیش اومد دارم دسته بندی ها رو پاک می کنم مشکل من کجا بو ده !!!

www.hadafdownload.com

ویرایش شده توسط mam1371
لینک به ارسال

بعد از اینکه سایتی رو در rss

اضافه کردم اون سایت باعث شد هر چی بچسبش به دسته بندی من اضاقه شه !!

و از همه عجیب تر

نام کاربری به کاربرای سایتم اضافه !! شد که انگاری مدیرای اون سایت بودن . که حذفشون کردم

خلاصه 1000 تا دسته بندی و درست کردیم با زحمت

دوستان خواهشا میشه بگکید این اشتباهی که ما کردیم تو امنیت ورد پرس تاثیر گذاشته ؟

یا اگه پیامدی واسه ورد پرس داره رفعش کنم

لطفا کمک کنید

ممنون

لینک به ارسال

الان مشکل چی هست؟

الان مشکل این هست !

چرا وقتی من rss یکی رو اضافه کردم کل تنظیمات سایتم به هم ریخت

منو هام و کاربران

و

دوم اینکه من

بعد از اینکه سایتی رو در rss

اضافه کردم اون سایت باعث شد هر چی بچسبش به دسته بندی من اضاقه شه !!

و از همه عجیب تر

نام کاربری به کاربرای سایتم اضافه !! شد که انگاری مدیرای اون سایت بودن .

که حذفشون کردم میخاستم بدونم مشکلی واسه امنیت ورد پرس من ایجاد نمیکنه ؟

و 3

چه افزونه ای رو برای خوراک سایت توصیه میکنید

ممنون

لینک به ارسال

سلام

من برای بار دوم هم آموزش رو انجام دادم

و حتی با استفاده از http://www.aparat.com/v/8Vsmt

این لینک که ایمان عزیز ویدئو رو ساخته بودن ! که در سایت فوق هست

دوستان من سایت رو اضافه می کنم اما از قضا یا اشتباه میرم یا ....

دسته های من میشه ! مثلا از 100 به 10000 و این باعث میشه در قالب سایتم ! به هم ریختگی به وجود میاد !! در عکس می تونید ببینید

من الان دسته ها رو پاک کردم ! ولی برچسب ها رو پاک نکردم و سایتی که برای فید اضافه کردم دانلود ها هستش !

میشه الا یه راهنمایی بگید من دسته ها رو الان پاک کردم در روند ! کار feed word press مشکلی به وجود اومد

در ضمن مشکله دیگه اینکه به نام کاربران 2 کاربر اضافه میشن کسایی که به قول معروف در سایت که اضافه کردم پست دادن

و اینکه حتی نوشته هاشون هم در نوشته های من اضافه و منتشر شده بود در عکس میبینید

این تصاویر من بعد اضافه کردن فید و رفتن تمامی مراحل موجود در فیلم بالا هستش !!

من حتی در قسمت tag دسته ایجاد میکنم اما اصطلاعات وارد اون دسته نمی شوند !

این تصاویر

post-2496-0-22296800-1374774281_thumb.pn

post-2496-0-79902400-1374774408_thumb.pn

لطفا بگید آیا فید ورد پرس با اینکه دسته ها و نوشته ها و کاربران رو پاک کردم ! درست کار میکنه ! یا نه باید از اول انجام بدم و ایا با به روز رسانی جدید همین دسته ها دوباره اضافه میشن

خیلی ممنون

ویرایش شده توسط mam1371
لینک به ارسال

سلام

من برای بار دوم هم آموزش رو انجام دادم

و حتی با استفاده از http://www.aparat.com/v/8Vsmt

این لینک که ایمان عزیز ویدئو رو ساخته بودن ! که در سایت فوق هست

دوستان من سایت رو اضافه می کنم اما از قضا یا اشتباه میرم یا ....

دسته های من میشه ! مثلا از 100 به 10000 و این باعث میشه در قالب سایتم ! به هم ریختگی به وجود میاد !! در عکس می تونید ببینید

من الان دسته ها رو پاک کردم ! ولی برچسب ها رو پاک نکردم و سایتی که برای فید اضافه کردم دانلود ها هستش !

میشه الا یه راهنمایی بگید من دسته ها رو الان پاک کردم در روند ! کار feed word press مشکلی به وجود اومد

در ضمن مشکله دیگه اینکه به نام کاربران 2 کاربر اضافه میشن کسایی که به قول معروف در سایت که اضافه کردم پست دادن

و اینکه حتی نوشته هاشون هم در نوشته های من اضافه و منتشر شده بود در عکس میبینید

این تصاویر من بعد اضافه کردن فید و رفتن تمامی مراحل موجود در فیلم بالا هستش !!

من حتی در قسمت tag دسته ایجاد میکنم اما اصطلاعات وارد اون دسته نمی شوند !

این تصاویر

post-2496-0-22296800-1374774281_thumb.pn

post-2496-0-79902400-1374774408_thumb.pn

لطفا بگید آیا فید ورد پرس با اینکه دسته ها و نوشته ها و کاربران رو پاک کردم ! درست کار میکنه ! یا نه باید از اول انجام بدم و ایا با به روز رسانی جدید همین دسته ها دوباره اضافه میشن

خیلی ممنون

الان متوجه شدم هر مطلبی که سایتی که ادد کردم اضافه می کنند میاد رو سایتم

به عنوان نوشته /دسته / و کسی هم که نویسندس به عنوان کاربر

اما محل قرار گرفتنشون من رو اذیت می کنه مثل تصویر بالا !! قالبو به هم میریزه

لطفا کمک کنید

لینک به ارسال

یک کم صبور باشید

برید به تب category&tags و تیک برچسب ها و ساختار را از Match feed categories حذف کنید بعد به روز رسانی کنید

توجه کنید اول سایت را اد می کنید بعد تنظیمات را ست می کنید و بعد بر می گردید و به روز رسانی می کنید در غیر اینصورت اعمال نمی شود

نویسنده مطلب باید به عنوان کاربر به سایتتون اضافه بشه چون دارید مطلبش را باز نشر می کنید اما اگر نمی خواهید حقش را محفوظ بدارید افزونه در تنظیمات author این امکان را به شما می دهد

در ضمن می تونید از طریق پیشخوان ابزارها درون ریزی تبدیل دسته بندی به کلمات کلیدی را نصب کنید و دسته بندی های دلخواه را یکجا به برچسب ها منتقل کنید

لینک به ارسال

یک کم صبور باشید

برید به تب category&tags و تیک برچسب ها و ساختار را از Match feed categories حذف کنید بعد به روز رسانی کنید

توجه کنید اول سایت را اد می کنید بعد تنظیمات را ست می کنید و بعد بر می گردید و به روز رسانی می کنید در غیر اینصورت اعمال نمی شود

نویسنده مطلب باید به عنوان کاربر به سایتتون اضافه بشه چون دارید مطلبش را باز نشر می کنید اما اگر نمی خواهید حقش را محفوظ بدارید افزونه در تنظیمات author این امکان را به شما می دهد

در ضمن می تونید از طریق پیشخوان ابزارها درون ریزی تبدیل دسته بندی به کلمات کلیدی را نصب کنید و دسته بندی های دلخواه را یکجا به برچسب ها منتقل کنید

سلام

ایمان جان من تیک لر چسب ها و ساختا ر ها رو برداشتم حالا

در فسمت autheor بر روی قسمت get filtered out قرار دارم ( درسته برای اینکه نمایش نده *)

و بعد به روز رسانی رو ککلیک کردم !

من افزونه رو دیشب چون هی کار می کرد و پست خود به خود میذاشت غیر فعال کردم !! و الان دوباره فعال کردم مشکلی ایجاد میکنه ؟

حالا از کجا بفهمم افزونه درست کار میکنه ؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

ایمان جان من تیک لر چسب ها و ساختا ر ها رو برداشتم حالا

در فسمت autheor بر روی قسمت get filtered out قرار دارم ( درسته برای اینکه نمایش نده *)

و بعد به روز رسانی رو ککلیک کردم !

من افزونه رو دیشب چون هی کار می کرد و پست خود به خود میذاشت غیر فعال کردم !! و الان دوباره فعال کردم مشکلی ایجاد میکنه ؟

حالا از کجا بفهمم افزونه درست کار میکنه ؟

ممنون

اگه پشت هم پاسخ میدم واسه اینه یه تغییرات ایجاد میشه از کم تحملی نیس :wub:

الان کاری که گفتی و انجام دادم !! ولی بعد اینکه مطالب اون سایت دوباره منتشر شدن دوباره به دسته های من اضافه شدن و با استفاده از درون ریز اون هارو تبدیل به برچسب کردم ( اینبار تیک دسته ها رو از

Match feed categories ورداشتم )

و نوشته ها اون سایت هم دوباره اضافه شد !! (

در فسمت autheor بر روی قسمت get filtered out قرار داده بودم . حالا اینبار منتشر شد دیگه نام کاربری ایجاد نکرد من میخام که اصلا نوشته اضافه نشه )

ایمان جان میگم که اگه تبدیل دسته به برچسب اگه به همین صورت باشه با هر بار تبدیل من 2 کیلو کم میکنم :D یک راه حلی باشه ممنون میشم

خدا خیرتون بده ممنون

ویرایش شده توسط mam1371
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...