• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
elahe1055

می خوام تو صفحه اصلی سایتم پست نباشه

11 پست در این موضوع قرار دارد

می خوام تو صفحه اصلی سایتم پست نباشه و فقط یه سری تب پیوند دار باشه با عکس

چه جوری میشه این کار رو کرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

فایل index.php پوسته رو میتونید شخصی سازی کند.

قسمت های موجود رو حذف کنید و تب های خودتون رو بزارید.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر می خواهید قالب فعلی حفظ بشه به پیشخوان - برگه ها - افزودن برگه برید و برگه ای را با مشخصاتی که می خواهید بسازید و

از طریق پیشخوان - تنظیمات - خواندن آن برگه را به عنوان برگه فرونت پیج معرفی کنید

اگر می خواهید کلا قالبی متفاوت داشته باشد در پوشه قالب از index.php کپی بگیرید و نامش را تغییر دهید به home.php و تغییراتی که می خواهید را در اون اعمال کنید

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون من یه صفحه جدا در قالبم به وجود اورد ( در پوشه قالبم از index.php کپی گرفتم و نامش را تغییر دادم و یه برگه جدید با قالب جدیدم درست کردم و به تنظیمات رفتم و صفحه ای که درست کردم رو برگه یکتام قرار دادم و گزینه برگه نخست رو انتخاب کردم ) و الان سایتم که بالا می یاد یه صفحه سفید هست من می خواستم هدر و نوار ابزارم بالا صفحه سایتم سر جاش بمونه باید چه کار کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان رفتم تو بقیه قسمت های سایتم همه رو صفحه سفید میاره چرا ؟؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از ارسال اسپم خودداری کنید

در صورتی که سایت مشکلی دارد، از فایل پشتیبان استفاده کنید

توسط این آموزش برگه را ایجاد کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/70-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-template-page/

سپس از بخش تنظیمات > خواندن ست کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من دو راه عرض کردم که با هم متفاوتند شما نصفش را از یکی رفتید و نصفش را از یکی دیگه

عرض کردم یا یک برگه جدید بسازید و هرچه را می خواهید دیده شود در آن قرار دهید که ربطی به کپی ایندکس ندارد و یا اینکه ایندکس را کپی کنید و نامش را بگذارید home.php و در آن ویرایش کنید

برای ویرایش home.php

مسلما باید برنامه نویسی بدانید و کدها را بشناسیید

شما همان راه اول را بروید

اول برگه اضافی را از قالب خود حذف کنید و بعد قدم به قدم طبق این مطلب پیش بروید

1. وارد پیشخوان > برگه ها > ایجاد برگه جدید بشوید و یک برگه ایجاد کنید و در آن برگه هرچیزی که مد نظرتان است قرار دهید

2.بعد از انتشار برگه یک برگه دیگر نیز در کنارش به نام دلخواه و بدون محتوی ایجاد کنید

3. به پیشخوان > تنظیمات > خواندن رفته و برای فرونت پیج برگه اول را و برای نمایش مطالب برگه دومی که ساختید را ست کنید

همین

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بالاخره درست ممنون فقط یه سوال دیگه من می خوام ستون کناری هم توی صفحه اول دیدن نشن و پستم درست وسط صفحه قرار بگیره

ممنون میشم بازم راهنماییم کنید

در مورد لینک دادن هم به هر عکس تو گالری وردپرس هم یه توضیح بدیدن بهم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید ببینید سایدبارتون با چه کدی احضار شده تابع اصلیه یا اینکلود شده

در مورد لینک دادن چه چیزی را می خواهید بدانید سئوالتان را دقیق بپرسید می شود پاسخ داد ولی اینطوری من نمی دونم چی رو باید توضیح بدم

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از اینکه راهنمایی می کنید

من با برنامه NextGEN Gallery چند تا عکس می خوام بزارم تو صفحه اول که هر کدوم از عکس ها لینک جدا داشته باشن و با کلیک رو اون عکس به صفحه مورد نظرم وارد بشم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سوال جدید => تاپیک جدید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری