رفتن به مطلب

می خوام تو صفحه اصلی سایتم پست نباشه

پست های پیشنهاد شده

سلام

فایل index.php پوسته رو میتونید شخصی سازی کند.

قسمت های موجود رو حذف کنید و تب های خودتون رو بزارید.

لینک به ارسال

اگر می خواهید قالب فعلی حفظ بشه به پیشخوان - برگه ها - افزودن برگه برید و برگه ای را با مشخصاتی که می خواهید بسازید و

از طریق پیشخوان - تنظیمات - خواندن آن برگه را به عنوان برگه فرونت پیج معرفی کنید

اگر می خواهید کلا قالبی متفاوت داشته باشد در پوشه قالب از index.php کپی بگیرید و نامش را تغییر دهید به home.php و تغییراتی که می خواهید را در اون اعمال کنید

لینک به ارسال

ممنون من یه صفحه جدا در قالبم به وجود اورد ( در پوشه قالبم از index.php کپی گرفتم و نامش را تغییر دادم و یه برگه جدید با قالب جدیدم درست کردم و به تنظیمات رفتم و صفحه ای که درست کردم رو برگه یکتام قرار دادم و گزینه برگه نخست رو انتخاب کردم ) و الان سایتم که بالا می یاد یه صفحه سفید هست من می خواستم هدر و نوار ابزارم بالا صفحه سایتم سر جاش بمونه باید چه کار کنم

لینک به ارسال

از ارسال اسپم خودداری کنید

در صورتی که سایت مشکلی دارد، از فایل پشتیبان استفاده کنید

توسط این آموزش برگه را ایجاد کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/70-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-template-page/

سپس از بخش تنظیمات > خواندن ست کنید

لینک به ارسال

من دو راه عرض کردم که با هم متفاوتند شما نصفش را از یکی رفتید و نصفش را از یکی دیگه

عرض کردم یا یک برگه جدید بسازید و هرچه را می خواهید دیده شود در آن قرار دهید که ربطی به کپی ایندکس ندارد و یا اینکه ایندکس را کپی کنید و نامش را بگذارید home.php و در آن ویرایش کنید

برای ویرایش home.php

مسلما باید برنامه نویسی بدانید و کدها را بشناسیید

شما همان راه اول را بروید

اول برگه اضافی را از قالب خود حذف کنید و بعد قدم به قدم طبق این مطلب پیش بروید

1. وارد پیشخوان > برگه ها > ایجاد برگه جدید بشوید و یک برگه ایجاد کنید و در آن برگه هرچیزی که مد نظرتان است قرار دهید

2.بعد از انتشار برگه یک برگه دیگر نیز در کنارش به نام دلخواه و بدون محتوی ایجاد کنید

3. به پیشخوان > تنظیمات > خواندن رفته و برای فرونت پیج برگه اول را و برای نمایش مطالب برگه دومی که ساختید را ست کنید

همین

لینک به ارسال

بالاخره درست ممنون فقط یه سوال دیگه من می خوام ستون کناری هم توی صفحه اول دیدن نشن و پستم درست وسط صفحه قرار بگیره

ممنون میشم بازم راهنماییم کنید

در مورد لینک دادن هم به هر عکس تو گالری وردپرس هم یه توضیح بدیدن بهم

لینک به ارسال

باید ببینید سایدبارتون با چه کدی احضار شده تابع اصلیه یا اینکلود شده

در مورد لینک دادن چه چیزی را می خواهید بدانید سئوالتان را دقیق بپرسید می شود پاسخ داد ولی اینطوری من نمی دونم چی رو باید توضیح بدم

لینک به ارسال

ممنون از اینکه راهنمایی می کنید

من با برنامه NextGEN Gallery چند تا عکس می خوام بزارم تو صفحه اول که هر کدوم از عکس ها لینک جدا داشته باشن و با کلیک رو اون عکس به صفحه مورد نظرم وارد بشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...