رفتن به مطلب

افزونه اتصال دامنه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه اتصال دامنه domain-mappingنصب و راه اندازی کردم الا"یک دامین comهم روش نصب کردم مشکلی نداشت ولی دارم یک دامنه ir روش نصب میکنم در سی پنل هاست میخوام پارک دامین کنم این ارور میده

Sorry, cannot determine nameserver IPs. Please make sure that the domain is registered with a valid domain registrar.

در صورتی که کاربر میگه دی ان اس با دی ان اس دامین سایت من ست کرده علت چیه؟ .باتشکر

لینک به ارسال

احتمال داره افزونه از دامنه ir پشتیبانی نمی کنه . چرا به راحتی به cpanel آین کار رو نمی کنید ؟

لینک به ارسال

احتمالا DNS های دامین هنوز ست نشدند . شاید هم اجازه ثبت دامین ir نداری

من الان دامین ir روی سی پنل و روی افزونه domain-mapping ست کردم و دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداره .

بهتره این سوال رو از پشتیبان هاستت بپرسی زودتر به نتیجه میرسی ;)

لینک به ارسال

احتمال داره افزونه از دامنه ir پشتیبانی نمی کنه . چرا به راحتی به cpanel آین کار رو نمی کنید ؟

باید هم در cpanelاین کار را انجام بدیم تا ثبت بشه این کار انجام دادم ارور بالا را داد

احتمالا DNS های دامین هنوز ست نشدند . شاید هم اجازه ثبت دامین ir نداری

من الان دامین ir روی سی پنل و روی افزونه domain-mapping ست کردم و دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداره .

بهتره این سوال رو از پشتیبان هاستت بپرسی زودتر به نتیجه میرسی ;)

آر درسته فکر کنم 24ساعتی طول بکشه یادم رفته بود .حالا یک سوال دی ان اس دامین هم روی دی ان اس دامین اصلی که سایت وبلاگدهی شما قرار داره ست کردی درسته؟چقدر طول کشید تا بالا بیاد؟

لینک به ارسال

باید هم در cpanelاین کار را انجام بدیم تا ثبت بشه این کار انجام دادم ارور بالا را داد

آر درسته فکر کنم 24ساعتی طول بکشه یادم رفته بود .حالا یک سوال دی ان اس دامین هم روی دی ان اس دامین اصلی که سایت وبلاگدهی شما قرار داره ست کردی درسته؟چقدر طول کشید تا بالا بیاد؟

زمانش بستگی به ISP شما داره . معمولا بین 12 تا 72 ساعت زمان می بره

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام میدونم خیلی دیر دارم جواب میدم. ولی گفتنش خالی از لطف نیست برای دوستایی که بعدا میخوان این کار رو بکنن. باید حتما آی پی اختصاصی داشته باشید ( با آی پی اختصاصی هم ساده تره هم خیلی راحت تره ) و دامین های مختلفتون رو با آی پی مچ کنید.

آموزش زیر از سایت WPMUDEV هم صد درصد بدرد میخوره. البته افزونه هاش پولیه.

http://premium.wpmudev.org/project/domain-mapping/

توضیحاتش خیلی کامل و دقیقه . اگه همه آموزشش رو درست انجام بدید به هیچ وجه مشکل نخواهید داشت.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...