رفتن به مطلب

حذف شدن از گوگل

پست های پیشنهاد شده

با سلام بنده دو ماه هست که اندیکس هام از گوگل حذف شده. و تمامی تلاشم رو کردم ولی درست نشد

لطفا تمام مطلبم رو بخونید تا اخر بعد نظر ارسال کنید چون تمام تاپیک های قدیمی انجمن رو خوندم و سایر دوستان که در سئو سایت و این شرکت ها فعالیت میکنن نتونستن کمکم کنن. در ضمن فردی قبل یه تاپیک مشابهی زده بود ولی فقط اسمش شباهت داره در واقعیت مشکل سایت من حاد تره خودتون بررسی کنید سایت رو تو گوگل متوجه میشین چون اون دوست ما بازدید از گوگل داره ولی کمه مال من صفر شده چون اندیکس اصلی سایتم هم کلا پاک شده

site:http://www.iran-sky.ir/

تو این ادرس میتونید مشاهده کنید

اول اینکه زمان حذف شدن فکر کردم گوگل منو بلوک کرده و رفتم تو بلاک لیستش ولی دیدم نیست و هنوز دو سه تا صفحه از سایتم مونده حتی ادرس های اصلی سایت هم حذف شدن

بعد که دیدم نیست تو بلاک لیست شک کردم گفتم شاید ای پی سرورم رو بلوک کرده گوگل واسه همین سایت های دیگه رو این سرورچک کردم اما دیدم مشکلی ندارند.

سایت رو همون دو ماه پیش تو وبستر گوگل ثبت کردم ولی تغییری مشاهده نکردم. تمامی لینک ها ضعیف رو هم به دلیل اینکه جدیدا گوگل سایت هایی که سایت های دیگر که مشکل دارند رو لینک کنه محروم میکنه.ولی با این مورد هم حل نشد. بعضی ها گفتن نقشه سایت ولی نقشه سایت من مشکلی نداره با این حال از نوع چک کردمش

http://www.iran-sky.ir/sitemap.xml

یه عده گفتن از فایل roobot هست ولی اینم تماما استاندارد شده

http://www.iran-sky.ir/robots.txt

مشکل اینه زمانی که حذف شد از گوگل سایتم حتی ساب دامین های سایتم هم مثل ساب دامین چت رومم اونم حذف شدو ضرر زیادی بهم زد

الان چند تا صفحه اندیکس شده از سایتم تو گوگل مونده نه کم میشه نه زیاد و بدون تغییر دو ماهه موندن.

تمامی موراد مثل اینکه تو پنل دکمه جلوگیری از نمایش واسه گوگل رو چک کردم

افزونه سئو روی سایتم هست و سایتم جزء سایت های تفریحی بزرگ بود و تو صحفه اول گوگل بودم ولی الان اصلا از گوگل محو شدم

دیگه اخرین امیدم این انجمن بود که اومدم

منتظر پاسختون هستم

ویرایش شده توسط mohammad22
لینک به ارسال

سلام

1-بررسی بفرمایید که روبات های گوگل راحت میتونن وارد سایت بشن و بلوک نمیشن...!(از فایل roobot استاندارد استفاده کنید ،اگه بلد نیستید یک فایل roobot مخصوص وردپرس از اینترنت دریافت کنید)

2-افزونه سایت مپ وردپرس خودتون رو کاملا پاک کنید (حتی فایل های)و دوباره از اول نصب کنید و فایل ها رو از نو بسازید(توجه داشته باشید که تنظیمات این افزونه نباید با سایر افزونه ها مغایرت داشته باشه...!(مهم)

3-توی گوگل وبمستر خطایی( به خصوص 404 ) یا پیامی از طرف گوگل ارسال نشده؟؟

4-هاست شما قطعی نداره؟؟

5-سئو قالب ساییتون هم مشکل داره به خصوص عکس ها وِیژگی Alt و titles ندارن...!

6-خدایی نکرده به پیوند های یکتای سایت که دست نزدی؟؟

7-شما برای اپدیت کردن از مطالب سایر سایت ها استفاده میکنید؟

کارهایی که گفتم رو انجام بدید

سوالی بود بفرمایید

اخرین پست سایت هم پاک کن،فعلا واسه نا امیدی زوده ;)

ویرایش شده توسط mansourbaks
لینک به ارسال

سلام مجدد در مورد سوال اولی من فایل roobot استنادارد استفاده میکردم ادرسشم گذاشته بودم میتونستین مشاهده کنید با این حال تغییرش دادم الان ولی قبلی مورد تائید سئو و در حال استفاده توسط خیلی از سایت ها.

گزینه دو رو قبلا دو بار انجامش دادم نتیجه نگرفتم

گزینه چهار نه مشکلی از این بابت نیست

گزینه 5 سئو قالب فقط میتونه دلیل بر پایین اومدن رتبه سایت بشه و ارتباطی به حذف شدن از گوگل نداره و من الان مشکلم اینه که چرا حذف شده

گزینه 6 که پیوند های یکتا رو روی http://www.iran-sky....شته-نمونه/��این هستش که از زمان تاسیس سایت دست نخورده و مشکلی قبلا هم نداشتم این گزینه مورد تائید افزونه سئو نوشته هستش

گزینه 7 هم نمیتونه باشه چون تغریبا گوگل به عنوان یکی از سایت های مرجع منو میشناخت که اگه قرار بود سایتی جریمه بشه سایت هایی بودن که مطالب سایت من رو کپی میکردن

و اگه هم یه موقع جریمه کرده باشه باید بلوک بشه که بلو نشه

ولی در مورد گزینه سومت که شک من تو این مدت روی این بوده و تلاش هایی هم کردم این بود که تو وبستر گوگل باید نقشه سایت رو ااد کرد ولی موقع ادد کردن نقشه سایت نقشه سایت رو نمیشناسه و این ارور رو میده

We encountered an error while trying to access your Sitemap. Please ensure your Sitemap follows our guidelines and can be accessed at the location you provided and then resubmit.

General HTTP error: HTTP 403 error (Forbidden)

HTTP Error: 403

که من به این مورد خیلی شک داشتم حتی امروز شک رو فایل دست رسی htcss هم کردم و تغییراتی ایجاد کردم داخلش

و یکی همون roobot که نمیشناستش گوگل یه عکس میذارم که واضحه هر دو مورد داخلش1374852900711.jpg

ویرایش شده توسط mohammad22
لینک به ارسال

ایم ارور چرا و چرا ربوت های گوگل نمیتونن سایت من رو شناسایی کنن چی باثش شده که واسه تمام ادرس هام حتی شبکه اجتماعی سایتم که دامنه ولینکش فرق میکنه ولی فقط روی این هاست هست رخ داده

General HTTP error: HTTP 403 error (Forbidden)

HTTP Error: 403

لینک به ارسال

دوست عزیز احتمال بسیار زیادی که میدم اینه که سایت شما برای آی پی های خارجی بلاک شده و این مورد از سرور شما نیست . شاید توی کنترل پنلتون این تغییر رو دادید یا از طریق htaccess دسترسی ها رو محدود کردید . حتماً حتماً این مورد رو بررسی کنید و هرچه سریعتر ایراد سایتتون رو برطرف کنید . در حال حاضر گول اصلاً به سایت شما دسترسی نداره و برای همینه تمامی ایندکس های سایت شما رو از فهرست نتایج حذف کرده .

به لینک زیر برید و تب site profile رو مشاهده کنید :

http://whois.domaintools.com/iran-sky.ir

لینک به ارسال

با سلام مجدد میتونم بگم راهنمایی تون فوق العاده بود و ای کاش زود تر اومده بودم تو انجمن و سوال میکردم و این همه ضربه مالی نمیخوردم.برای افرادی که شاید اونا هم به این موضوع و این مشکل دچار بشند این تاپیک رو تکمیل میکنم. دلیل پاک شدن سایتم از گوگل بلوک بودن ای پی سایت گوگل بودش

این مورد که چرا یاهو بینگ پیدا میکردند واسه اینه که این سایت ها مال کشور های دیگه هستن ولی باید بگم رنج های ای پی 65 و 66 و 67 رو به هیچ وجه بلوک نکنید با این درسته جلو نفوذ فیلتر شکن ها و پروکسی هارو میگیرید ولی از طریق ای پی سرور گوگل رو هم برای خودتون میبندین و نمیتونند سایت های خارجی شمارو شمارو شناسایی کنن.

به احتمال زیاد تا چند روز دیگه صفحات سایتم به گوگل باز خواهد گشت

لینک به ارسال

خوشحالم که تونستیم کمکی کنیم محمد جان

من هم قبلا همین مشکل رو داشتم ...!

همون طور که گفتم متوقف کردن فعالیت سایت فقط پاک کردن صورت مسئله بود

امیدوارم موفق باشید

لینک به ارسال

فقط یه موضوعی تو عکسی که بالا گذاشتم Robots.txt Fetch رو واسش یک ارور زده Crawl postponed because robots.txt was inaccessible. ولی من همون طور که اولش هم گذاشتم این فایل رو ادرسشو قرار داره مشکل این مورد چیه؟ چون با ازاد کردن اون سه تا ای پی نقشه سایت ارورش قطع شد و درست شد.

لینک به ارسال

اینکارو سه چهار بار تست کردم درست نشد این ارور رو تو وبستر گوگل میده

Google couldn't crawl your site because we were unable to access the robots.txt file.robots.txt.

گوگل قادر به خزیدن نیست زیرا به فایل robots.txt دست رسی نداریم

ولی تو قسمت Blocked URLs که میرم این فایل رو شناسایی کرده

بعد اینکه تو قسمت crawl erorr هنوز ارور 403 دیده میشه

لینک به ارسال

از این مورد اطمینان کامل دارین؟

یک موضعی هم هست وقتی فایل robots که تو روت اصلی ساختمو بردارم هم بازم این فایل وجود داره ولی با کد های دیگری به این شکل

User-agent: *
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /wp-includes/
Sitemap: http://www.iran-sky.ir/sitemap.xml.gz

در حالی که الان کد اصلی من فرق داره. ایا مگه وردپرس این فایل رو تنظیمات یا صفحات اجرایی خودش داره؟

لینک به ارسال

این مورد هم لازم شد بگم که دامنه دیگرم که روی همین هاست هست و الان از همین روبوت داره استفاده میکنه اون vase robots سبز زده و مشکل نداره.

از قسمت Fetch as Google ادرس اصلی سایت رو اضافه کردم و الان بعد 20 دقیقه ادرس صفحه اول سایت رفت تو موتور جست جو گوگل

لینک به ارسال

الان فایل روبوت درست هست و کمی صبر کنید تا مشخص بشه

لینک به ارسال

از این مورد اطمینان کامل دارین؟

بله دوست عزیز ، باید صبر داشته باشید تا براتون تغییر کنه ..

لینک به ارسال

با سلام مجدد بعد گذشت سه روز اون ارور رفع نشده و در صورتی که دامین های های سایت های دیگه ام به سرعت این مشکل اون ارور براشون رفع شده فکر نمیکنید مشکل از جایی دیگه باشه

این تصویر تغییر کرده صفحه

1375110069471.png

لینک به ارسال

فایلتون داره باز میشه

از آی پی آمریکا هم تست کنید ببینید باز میشه؟

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

اقا جون من هیچ کدوم از اینهایی که گفتین نفهمیدم من سایتم هر کلمه ای داشت حتی اگه پر طرف دار هم بود در گوگل سرچ میکردم اولین بود اما الان فقط صفحه ی اول سایتم رو با سرچ کردن ادرس سایتم نمایش میده لطفا کمک کنید

لینک به ارسال

سایتتون رو در گوگل وبمستر ثبت کردید ؟ بررسی کنید ببینید در گوگل وبمستر مشکلی عنوان شده یا خیر

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام

من هم مشکل این اقا رو دارم و هیچی هم بلد نیستم چی کار کنم

http://whois.domaintools.com/wpfpw.ir

سایت بالا میگه که دامینم مشکل دادره لطفا کمک کنید

قبلا هر چیزی ارسال میکردم یا بهش برچسب میزدم در گوگل رتبه اولو داشت ولی الان در نتایج حذف شده از گوگل هستند

کمک

لینک به ارسال

سایتتون رو در گوگل وبمستر ثبت کردید ؟ بررسی کنید ببینید در گوگل وبمستر مشکلی عنوان شده یا خیر

به تازگی در وبمستر ثبت نام کردم و یک خطایی میده نمیدونم چیه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...