رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دنبال یه افزونه می گردم که با اون کاربران بتوانند سفارش بدهند و پرداخت کنند و یکی از درگاه های بانک ها را داشته باشه مثل ملت

(اگه بشه که عاللی هست اگه هم نشد که با پارس پال و ...)

و مهم تر از همه به کاربر یه شماره فیش بده بعد پرداخت

لینک به ارسال

می خوام عضویت vip هم بزارم تو خود این افزونه داره اگه نداره کدوم افزونه با این افزونه وصل میشه برای این کار

و این که دانلود به ازای پرداخت هم می خوام استفاده کنم اونم اگه میشه بگید تو خودش داره یا ...

و این که می خوام یه وردپرس چند سایته درست کنم مشکلی که پیش نمیاد ؟

لینک به ارسال

برای vip نمیدونم چه خصوصیتی مدنظرتون هست

اما مورد دوم و سوم رو داره ولی در چندسایته اطمینان ندارم 100% بدون مشکل کار کنه!

لینک به ارسال

مثلا یه مبلغی پرداخت بکنند بتوانند بعضی از مطالب را دانلود کنند یا سرعت دانلود برای بقیه مطالب بیشتر باشه یه افزونه عضو گیری هم اگه میشه معرفی کنید که باهاش مطابقت داشته باشه

چون هر عضو قرار یه مانده حساب و ... داشته باشه و ....

لینک به ارسال

این افزونه رو بررسی کنید.

http://www.woothemes.com/products/groups-woocommerce/

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

من الان ووکامرس را نصب کردم همه خواسته های من را براورده کرده فقط تو طراحی صفحه کد هاش را نمی دونم چیه

یه دکمه دارم به نام اضافه کردن محصوب به سبد خرید که نمیدونم لینکش را چی باید بزارم

و این که می خوام تو قالب سبد خرید را نشون بدم کد نمایش سبد خرید را هم نمی دونم ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

من الان ووکامرس را نصب کردم همه خواسته های من را براورده کرده فقط تو طراحی صفحه کد هاش را نمی دونم چیه

یه دکمه دارم به نام اضافه کردن محصوب به سبد خرید که نمیدونم لینکش را چی باید بزارم

و این که می خوام تو قالب سبد خرید را نشون بدم کد نمایش سبد خرید را هم نمی دونم ممنون میشم کمک کنید

اون دکمه لینک نداره و به صورت جاوا وقتی کلیک میشه محصول به سبد اضافه میشه

برای نمایش سبد خرید فایل readme.txt داخل افزونرو بخونید راهنمای نصب و استفادش موجوده

لینک به ارسال

ببخشید اگه می خواستم بخونم که اینجا دیگه مطرح نمی کردم

اینجا مطرح کردن چند تا حسند داره یکی این که کسانی که کار کردند و بلدند میاند و سریع جوابت را میدند

و کسانی هم که بلد نیستند و دنبال این کد می گردند میاند به این تایپیک پیداش می کنند اگه قراره 100 نفر برند و اون فایل را بخوانند و شما که می دونید کد را اینجا ننویسید دیگه این انجمن به چه دردی می خوره ؟

لینک به ارسال

از دوستان كسي چوبي چماقي نداره در اختيار اين دوستمون قرار بده ؟‌!‌ چرا حالا ميزني !‌؟‌ مجبورت نكردن بياي انجمن كه ؟‌هان!عجب

http://woocommerce.ir

انجمن هم داره انگار !‌ ووكامرس نسبتا آموزش زيادي كه فارسي باشه نداره !‌ بيشتر منبع ها هم خارجي هستن !‌

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

:D ببخشید خیلی تند بود حرفام

داداش تو این سایت هم رفتم به جایی نرسیدم

من 2 تا کد احتیاج دارم یکی نمیاش سبد خرید

یکی کد لینک دکمه اضافه کردن محصول به سبد خرید

تو همه قالب های ووکامرس این 2 تا گزینه هست معمولا نمی دونم چرا برای این 2 تا کد این همه پیام باید رد و بدل کتیم ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...