سعید شعبانی

سایت های میزبان طراحان سایت

8 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام

من دنبال سایتی می گردم که بتونم وقتی می خواهم قالبی رو طراحی کنم داخل اون تمام کارها رو انجام بدم و بتونم اونجا صفحاتی که طراحی می کنم را نیز تست کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایتهایی که میان پیش نمایش مدین مثل jsfiddle منظورتون هست؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه منظورم سایتی هست که وقتی یک اکانت میسازی و واردش میشی یک سری ابزار در اختیار ما بگذاره و بتونیم داخلش فایل های htmlو css و ... رو ویرایش و ذخیره کنیم. بعد هم بتونیم اون ها رو داخل خود سایت اجرا و امتحان کنیم. مثلا مثل برنامه Dreamweaver ولی انلاینش. بعد آخر کار هم بشه لینک سایت هایی که طراحی کردی را با دیگران به اشتراک بگذاری یا اینکه اون رو مخفی کنه که کسی بهش دسترسی نداشته باشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی دنبال این سایت ها نباشید بجز یکی دو سایت معتبری که برای تست کد js هستند مثل همین سایتی که فرمودند اگر سایتهای اینچنینی باشند در بهترین شرایط کدهای کپی رایت خودشئون رو کدشده به فوترتون اضافه می کنند که قابل حذف نیست و خیلی از سایتها کدهای مخرب سرقت ترافیک و امثال هم رو روش می ریزند

وردپرس لوکال بریزید و قالب را روش نصب کنیدذ همزمان با ویرایش با رفرش صفحه وردپرستون تغییرات را ببینید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی دنبال این سایت ها نباشید بجز یکی دو سایت معتبری که برای تست کد js هستند مثل همین سایتی که فرمودند اگر سایتهای اینچنینی باشند در بهترین شرایط کدهای کپی رایت خودشئون رو کدشده به فوترتون اضافه می کنند که قابل حذف نیست و خیلی از سایتها کدهای مخرب سرقت ترافیک و امثال هم رو روش می ریزند

وردپرس لوکال بریزید و قالب را روش نصب کنیدذ همزمان با ویرایش با رفرش صفحه وردپرستون تغییرات را ببینید

روی لوکال که کار می کنم. سایت github.com برای چی هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سایت برای اشتراک گذاری اسکریپت های نوشته شده توسط برنامه نویسان و پنل های اصلیش رایگان نیست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سایت برای اشتراک گذاری اسکریپت های نوشته شده توسط برنامه نویسان و پنل های اصلیش رایگان نیست

پس اینطور سایتی وجود نداره و دنبالش هم نگردم دیگه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جوینده یابنده است

در اینترنت وجود نداره وجود نداره ولی گربه برای رضای خدا موش نمی گیره

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط M a H D i
      باسلام

برای اینکه فیلد سایت رو از قسمت کامنت گذاری برداریم چه افزونه ای پیشنهاد میشه؟
      اگر افزونه کاملی میشناسید که مثلا فیلدی رو برمیداره یا اضافه میکنه لطفا معرفی کنید.

یک افزونه پیدا کردم اما 2 سال از آپدیتش میگذره:
      https://wordpress.org/plugins/remove-fields/
    • توسط Ali Brm
      سلام دوستان
      من از افزونه Visual Composer استفاده می‌کردم البته به صورت کرک شده که متوجه شدم احتمال خیلی زیر کد مخرب داره و مجبور شدم کلا هاستم رو مجدد بارگذاری کنم.
      حالا از دوستان کسی سایتی رو میشناسه که افزونه Visual Composer دانلودش رایگان باشه و خیالم راحت باشه که مشکلی نداشته باشه؟ حتما به این افزونه احتیاج دارم لطفا دوستان راهنمایی کنن.
    • توسط پویه
      سلام
      من یه آموزش طراحی کردم در رابطه با ساخت سایت :
      تبلیغ نیستا ، برای بازدیدم نیست :
      www.poyeh.com/?p=31839
    • توسط sajadszm
      با سلام
      از وقتی فیلترینگ تلگرام شروع شده متاسفانه برای ورود به وردپرس اشکال ایجاد شده.سه تا سایت با وردپرس دارم که یکیش که هاستش دایرکت ادمین داخلیه مشکلی نداره ولی اون دوتا روی هاست اشتراکی خارج هستش که هر جفتشو از طلاهاست گرفتم.اون دوتایی که هاست خارجه برای پیشخوان مشکل داره مثلا وارد نمیشه یا اگر وارد میشه پیشخوان رو نمیاره و یا کند کار میکنه و از این قبیل مشکلات.چه کار باید بکنم؟
    • توسط karimgh64
      سلام لطفا برای اسم یه سایت موزیک من رو راه نمای کنید با سپاس