رفتن به مطلب

ساخت Style ویژه

پست های پیشنهاد شده

سلام. من یه سری کد برای نمایش Tooltip دارم. با ماوس که روس تصویر قرار می گیرید یه تولتیپ باز میشه که روی تولتیپ هم میشه رفت. روی تولتیپ یه متن و یه دکمه ی copy هست که متن رو تو کلیپ بورد کپی می کنه. حالا من می خوام واسه این مورد یه Style بسازم. یعنی تصاویرمو با متن هر کدوم مشخص کنم و رو هر کدوم که قرار گرفتی متنش رو به همراه دکمه ی copy که همون متن رو کپی می کنه داشته باشه. انجام چنین چیزی ممکن هست؟ اگه ممکنه یه پیش زمینه کلی بهم بدین. ممنون.

البته کدهای انجام کار رو دارم ولی می خوام تعمیمش بدم و در واقع با یه استایل این کارو بکنم که زیاد شلوغ پلوغ نشه.

post-1168-0-25726200-1374903294_thumb.pn

لینک به ارسال

ممنون. ولی کدهاش رو دارم. ببینید من هزار تا عکس کوچیک دارم (به عنوان مثال) روی هر عکس که برید باید یه تولتیپ باز شه و یه متنی داخل تولتیپ باشه. یه دکمه ی copy هم جلوی متن باشه که متن اون تولتیپو کپی کنه. خوب کدای اینارو دارم. یعنی می تونم هزارتا عکس رو قرار بدم و برای هر کدوم تولتیپشو تنظیم کنم و برای دکمه copy هم متن مربوطه رو معین کنم. اما می خوام یه تابع استایلی چیزی باشه که با دادن آدرس عکس و متن مربوطه بقیه کارها رو انجام بده و نیاز به تنظیم تک تک موارد نباشه. دارم با همین اطلاعاتم بخشیش رو انجام میدم. تموم شد آدرس میدم ببینید بهتر متوجه میشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...