رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

کسی افزونه ای برای اتصال کاربران جوملا به وردپرس سراغ نداره؟ توی انجمن گشتم چیزی پیدا نکردم.

تو مخزن وردپرس جستجو کردم یه افزونه پیدا کردم به اسم Integrator3. نمی دونم این افزونه برای همین کاره یا نه. کسی روش کار اینو می دونه.

افزونه ی دیگری سراغ ندارید. اگه جوملا و وردپرس روی دوتا هاست جدا باشند می شه این کارو کرد؟

افزونه Integrator3 فکر کنم مال کایاکو هم باشه. اتصال وردپرس به کایاکو چطوریه؟

تشکر از دوستان

لینک به ارسال

سلام

چه نوع اتصالی مدنظرتون هست؟

با سلام

اول تشکر از همه شما رفقا و اساتید، مخصوصا آقا مرتضی و آقای imanfakhar که بدون چشم داشتی پاسخ مثل بنده رو می دید.

می خوام هر وقت کسی تو هر کدوم از سیستم ها ثبت نام کنه خودکار تو سیستم دیگه هم ثبت نام بشه.

در واقع دنبال یه افزونه پشتیبانی می گردم که مخصوص اعضا باشه. یعنی هر کس بتونه با نام کاربری خودش وارد بشه و تیکت بده و تیکت های قبلی خودش رو ببینه، و افزونه هم قابلیت افزودن فیلد داشته باشه.

برای وردپرس همچین چیزی پیدا نکردم ولی برای جوملا چندتا کامپوننت خیلی عالی برای تیکت دهی هست که واقعا عالیه، خواستم وردپرس رو به جوملا متصل کنم تا کاربران هر دو سیستم مشترک بشن و از جوملا برای تیکت دهی استفاده کنم.

خوب طبعا می خوام خودکار کاربران هر دو سیستم مشترک بشن نه اینکه دستی وارد کنم.

اگه راه دیگری هست مثلا از طریق دیتابیس و phpmyadmin یا هر راه دیگه دوستان و استاتید لطفا دریغ نفرمایید.

افزونه support-tickets-v2 خوبه ولی مال اعضا نیست و شخص نمی تونه تیکت های خودشو ببینه مگر اینکه وقتی تیکت می زنه آدرس صفحه رو یادداشت یا ذخیره کنه.

افزونه همیار تیکتینگ هم مال اعضا نیست البته کد پیگیری می ده ولی قابلیت افزودن فیلد نداره. و چندتا مشکل دیگه.

دوتا دیگه هم بود wats و wpsc-support-tickets که نفهمیدم چطوری کار می کنه و چیزی که می خوام هست یا نه.

اگه اسکریپت یا افزونه ی دیگری برای پشتیبانی با این قابلیت ها هست که بشه به وردپرس متصل کرد لطفا معرفی بفرمایید.

خودم کایاکو رو پیدا کردم اما نه تونستم نصبش کنم و نه می دونم چطور به وردپرس متصل می شه. اگه اشتباه نکنم توی همین افزونه که معرفی کردم (Integrator3) نوشته بود جوملا، وردپرس، whmcs و کایاکو رو می تونه به هم وصل کنه اما چطور نمی دونم. اگه شما بفرمایید خیلی ممنون.

بازم خیلی ممنون

ویرایش شده توسط مهرابی
لینک به ارسال

اگر مشکلتون فقط افزونه تیکت هست این رو بررسی کنید:

افزونه همیار تیکتینگ

اگر نشد بگید تا در مورد ارتباط راه حل هایی پیشنهاد بدیم

لینک به ارسال

اگر مشکلتون فقط افزونه تیکت هست این رو بررسی کنید:

افزونه همیار تیکتینگ

اگر نشد بگید تا در مورد ارتباط راه حل هایی پیشنهاد بدیم

عرض سلام و خداقوت

بله برای تیکت می خوام و یه کار کوچیک دیگه که به اندازه تیکت مهم نیست.

همیار تیکتینگ رو دیده بودم ولی تو پست قبلی نوشته بودم که این افزونه مشکلاتی داره:

- افزودن فیلد رو نداره که جالب نیست.

- مال اعضا نیست. البته کد پیگیری می ده ولی بازم جالب نیست.

- وقتی تیکت ارسال می شه اتوماتیک به صفحه تیکت نمی ره بلکه می گه رمز را وارد کنید، تا وارد تیکت بشه.

- همه ی نوشته های تیکت رو توی یک خط نشون می ده که از صفحه می زنه بیرون، البته این شاید مال قالب بنده باشه.

البته مهمترینش همون افزودن فیلد هست که نداره.

کمی FTML بلدم؛ نمی شه فرم رو خودمون طراحی کنیم و کدش رو توی فایل های افزونه بذاریم؟

قطعا اگه راهی برای اتصال باشه خیلی عالی می شه. راهی هست بفرمایید.

راستی این افزونه Integrator3 چی بود پس؟

ببخشید بنده همیشه سرتون رو درد میارم.

ممنون

لینک به ارسال
کمی FTML بلدم؛ نمی شه فرم رو خودمون طراحی کنیم و کدش رو توی فایل های افزونه بذاریم؟

من کدهای افزونه رو بررسی نکردم اما اگر با نویسندگانش صحبت کنید بهتر کمکتون میکنن

Integrator3 رو قبلا دیده بودم ولی در عمل تست نکردم.

در مورد اتصال چیزی که شما میخواین اگر بنا به کدنویسی باشه کمی کار رو سخت میکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...