رفتن به مطلب

مشکل با ایندکس گوگل

رحیمی

پست های پیشنهاد شده

سلام

ابتدائا خواستم یه پیشنهاد بدم. با توجه به این که خیلی از سوالات درباره اندکس شدن در گوگل هست بهتر نیست یه تاپیک واحد براش وجود داشته باشه؟

اما سوال خودم، سایت من به طور منظم هر روز دقیقا در یک زمان خاص آپدیت میشه. اما با این وجود هنوز هم گوگل دیر سایت رو اندکس میکنه. سایت مپ هم توسط YOAST تولید میشه. مثلا الان پست روز قبل هم اندکس نشده چه برسه به پست امروز.

نکته ای هست که باید رعایت کنم؟

لینک به ارسال

درود ;

ابتدائا خواستم یه پیشنهاد بدم. با توجه به این که خیلی از سوالات درباره اندکس شدن در گوگل هست بهتر نیست یه تاپیک واحد براش وجود داشته باشه؟

در انجمن بحث سئو برای همین موارد هست و به بخش جدا نیاز نداره ..

اما سوال خودم، سایت من به طور منظم هر روز دقیقا در یک زمان خاص آپدیت میشه. اما با این وجود هنوز هم گوگل دیر سایت رو اندکس میکنه. سایت مپ هم توسط YOAST تولید میشه. مثلا الان پست روز قبل هم اندکس نشده چه برسه به پست امروز.

نکته ای هست که باید رعایت کنم؟

دوست عزیز اگه مطالب همین بخش رو دنبال می‌کردید به جوابتون میرسید .. این مسئله یک چیز ثابتی نیست که برای همه به یک صورت اتفاق بیافته ..

شما نکات و آموزش‌های سئو رو انجام بدید و دنبال کنید و همچنین به کارتون ادامه بدید و صبر داشته باشید ، حتما نتیجه خواهید گرفت ..

نمیشه که گفت که شما این کار رو انجام بده که سرعت ایندکستون بالا بره ، کلا در سئو خلاصه میشه ..

موفق باشید ../.

لینک به ارسال

ممنون

آخه من مهمترین توصیه ای که برای اندکس شدن گوگل شنیده بودم این بود که سایت منظم و سر یک زمان خاص آپدیت بشه.

الان چند ماهه که من این روند رو دارم ادامه می دم.

با این حال بازم دستتون درد نکنه.

لینک به ارسال

سئو فقط این نیست . شما باید سرور مناسبی داشته باشی تا گوگل هر وقت به شما سر زد با مشکل مواجه نشه .

باید مطالبت اختصاصی باشه و کپی نباشه تا اعتبارت بره بالا . مطالبت رو باید در شبکه های اجتماعی خصوصاً گوگل پلاس و فیسبوک منتشر کنی .

باید سایت مپ درست کنی و اونو در وبمستر گوگل ثبت کنی و مرتب پیگیری کنی این قسمت رو ببینی اوضاعش در چه حاله و گوگل در مواجهه با سایت شما اروری دریافت نکرده باشه .

با یک لینک سازی درست مطالب مرتبط سایت رو به هم لینک بدی و اینطوری گوگل رو وادار کنی تا به مطالب قبلی هم سر بزنه و اونا رو بیشتر در نتایج جستجو لحاظ کنه .

و . . .

لینک به ارسال

ممنون جناب مهندس یار

1- مطالب کاملا اختصاصی هست و برای اولین باره که منتشر میشه

2- افزونه SNAP رو نصب کردم که چندجا من جمله صفحه سایت در فیسبوک رو خودکار آپدیت می کنه. راستی، برای گوگل پلاس افزونه ای پیدا نکرده ام. SNAP هم که قوی هست گوگل پلاس رو توی ورژن رایگانش ساپورت نمی کنه. شما چیزی سراغ دارید؟

3- sitemap رو هم YOAST ترتیبش رو میده. همیشه هم توی وبمستر من 7-8 تا لینک اندکس نشده می بینم.

4- افزونه Yet Another related posts رو هم برای لینک سازی نصب کرده بودم.

5- فقط میمونه سرور که نمیدونم سرورپارس serverpars.com سرور خوبی هست یا نه؟ من تا حالا زیاد باهاش مشکل نداشتم.

بازم ممنون از راهنمایی شما

لینک به ارسال

سرورتون خوبه ، برای لینک سازی میتونید از شبکه‌های اجتماعی و انجمن‌ها استفاده کنید ، پس بهتره عجله نداشته باشید و صبر کنید تا به نتیجه‌ برسید ..

SNAP هم که قوی هست گوگل پلاس رو توی ورژن رایگانش ساپورت نمی کنه. شما چیزی سراغ دارید؟

میتونید از افزونه‌ی

http://wordpress.org/plugins/wpgplus/

استفاده کنید ..

لینک به ارسال

بیشترین نگرانی سایت هایی مثل سایت ما دزدی مطالب هست. حالا اگه مطلب دزدی شده اول توسط گوگل اندکس بشه اون وقت گوگل برعکس مطلب اصلی رو به عنوان کپی تشخیص می ده.

برای همین دنبال راه کارهایی هستم که این کار سریع تر انجام بشه.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

ببخشید که یه مطلب قدیمی رو بالا میارم. اما جای دیگه به سراغم نرسید.

برای ثبت خودکار پست ها در گوگل پلاس یه راهکار همون افزونه ای بود که جناب سعید فرد فرمودند. البته این افزونه پست ها رو توی پروفایل کاربر میذاره که یه خورده ناجوره. چون گوگل پلاس هم مثل فیسبوک امکان تعریف صفحه رو داره. اما ظاهرا چون API اون در دسترس نیست پس افزونه ای هم برای آپدیت خودکار اون وجود نداره. -یا حداقل من ندیدم.

اما با یه خورده سرچ به صفحه ای برخوردم که این مشکل رو حل کرده بود. البته ظاهرا کسی زیاد به این مسئه توجهی نداشته.

سایت http://hootsuite.com امکان آپدیت خودکار گوگل پلاس و چند شبکه اجتماعی دیگه رو براساس فید سایت فراهم می کنه. کافیه ثبت نام کنید و صفحه گوگل پلاس بسازید و بعد هم فیدتون رو معرفی کنید. من چند روز صبر کردم دیدم واقعا کار میکنه.

حالا که این همه تایپ کردم یه سوال به نظرم رسید. بپرسم؟!!

لازمه که توی سایت لینک به صفحات شبکه های اجتماعی بدیم؟؟ من فقط به فیسبوک لینک دادم تا بازدیدگنندگان بفهمند ولی بقیه شبکه ها رو هرچند آپدیت می کنم ولی لینکی بهشون نداده ام.

زیاده جسارت است.

لینک به ارسال

لطف کنید این سوال رو در تاپیک جدید ارسال کنیدتا نظم تاپیک حفظ بشه

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...