• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

می خوام در کنار محصولاتم گزینه << اضافه کردن به سبد خرید >> قرار بدم و مشتری پس از اتمام خرید با مراجعه به سبد و انجام مراحل پرداخت و آدرس دهی یک کد رهگیری دریافت کنه .اگر کسی می تونه کمکم کنه .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

برای این کار افزونه هایی هست که کارتو رو راه میندازه ........ اول شما بفرمایید از کدوم شرکت درگاه گرفتید تا کمکتون کنیم افزونه ای که با اون شرکت ست شده رو بهتون معرفی کنیم ... زرین پال ؟ پارس پال ؟ ....

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هنوز درگاه نگرفتم. لطفا درگاه پیشنهادی با افزونه مورد نظر رو معرفی کنین. با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من درگاه پارس پال رو پیشنهاد میکنم ، به دلیل کارمزد کم ، واریز سریع پول و up time خوب سرورشون ...... شما تا وقتی کارهای گرفتن درگاه رو نکردید از افزونه هیچ استفاده ای نمی تونید بکنید ، بنابراین کارهای درگاه رو انجام بدید و بعد از اون از این افزونه استفاده کنید . این افزونه ی سبد خرید آسان پارس پال هست ...

ParspalShoppingCart.zip

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من درگاه و افزونه رو گرفتم . کسی هست منو در زمینه راه اندازیش کمک کنه؟ متوجه نمیشم چی میگه:| اینا چه جور تگی هستند و طرز استفادشون چطوریه؟

استفاده از افزونه:

۱- برای افزودن لینک افزودن به سبد خرید از تگ [wp_cart:PRODUCT-NAME:price:PRODUCT-PRICE:end] در صفحات و یا نوشته های خود استفاده نمایید. PRODUCT-NAME با نام محصول و PRODUCT-PRICE با قیمت آن پر نمایید. به عنوان مثال: [wp_cart:ساعت مچی:price:15000:end]

همچنین برای انتخاب جزئیات محصول می‌توانید از عبارت زیر استفاده نمایید:

[wp_cart:PRODUCT-NAME:price:15:shipping:2:var1[size|Small|Medium|Large]:var2[Color|Red|Green]:end]

2- برای افزودن سبد خرید کافی است تگ [show_wp_shopping_cart] در صفحات و یا نوشته ها و یا ابزارک‌های سایت قرار دهید.

اینا دستورات php هستن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کجاش براتون نامفهوم هست؟

بگید تا توضیح بدیم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون تو help انگلیسیش کامل توضیح داده بود و مشگلمو حل کرد. راهی نداره موقعی که مشتری از خرید برگشت داده میشه به لینکی که براش تعریف شده شماره تراکنش رو هم انتقال بده؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ادرس در url مرورگر بعد از بازگشت به چه صورتی هست؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید من الان درگاه پرداخت پارس پال رو گرفتم ، همه افزونه هاش تو سایتش هست اما روش کار باهاش رو نمیدونم

ممنون میشم راهنماییم کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه سبد خرید رو اگه بخواید کافیه رو وردپرس نصبش کنید. بعد تو تنظیماتش توضیحات کامل و واضح داده.

کجاش براتون نامفهوم هست؟

بگید تا توضیح بدیم.

آقا مرتضی یه سوال

مشاهده سبد خرید رو به این صورت

<?php echo do_shortcode('[show_wp_shopping_cart]'); ?>

تو حلقه استفاده کردم. درست هم هست.

ولی این دستور که برای اضافه کردن محصول هست به این صورت

<?php echo do_shortcode('[wp_cart:asds:price:123:end]'); ?>

تو حلقه کار نمی کنه. فکر کنم اشتباه می نویسم. صحیحش چیه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی کد دوم مشکلی دیده نمیشه

شما بجای ' از " استفاده کنیدالبته فکر نمیکنم فرقی داشته باشه!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری