رفتن به مطلب

سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خوام در کنار محصولاتم گزینه << اضافه کردن به سبد خرید >> قرار بدم و مشتری پس از اتمام خرید با مراجعه به سبد و انجام مراحل پرداخت و آدرس دهی یک کد رهگیری دریافت کنه .اگر کسی می تونه کمکم کنه .

لینک به ارسال

سلام

برای این کار افزونه هایی هست که کارتو رو راه میندازه ........ اول شما بفرمایید از کدوم شرکت درگاه گرفتید تا کمکتون کنیم افزونه ای که با اون شرکت ست شده رو بهتون معرفی کنیم ... زرین پال ؟ پارس پال ؟ ....

لینک به ارسال

من درگاه پارس پال رو پیشنهاد میکنم ، به دلیل کارمزد کم ، واریز سریع پول و up time خوب سرورشون ...... شما تا وقتی کارهای گرفتن درگاه رو نکردید از افزونه هیچ استفاده ای نمی تونید بکنید ، بنابراین کارهای درگاه رو انجام بدید و بعد از اون از این افزونه استفاده کنید . این افزونه ی سبد خرید آسان پارس پال هست ...

ParspalShoppingCart.zip

لینک به ارسال

من درگاه و افزونه رو گرفتم . کسی هست منو در زمینه راه اندازیش کمک کنه؟ متوجه نمیشم چی میگه:| اینا چه جور تگی هستند و طرز استفادشون چطوریه؟

استفاده از افزونه:

۱- برای افزودن لینک افزودن به سبد خرید از تگ [wp_cart:PRODUCT-NAME:price:PRODUCT-PRICE:end] در صفحات و یا نوشته های خود استفاده نمایید. PRODUCT-NAME با نام محصول و PRODUCT-PRICE با قیمت آن پر نمایید. به عنوان مثال: [wp_cart:ساعت مچی:price:15000:end]

همچنین برای انتخاب جزئیات محصول می‌توانید از عبارت زیر استفاده نمایید:

[wp_cart:PRODUCT-NAME:price:15:shipping:2:var1[size|Small|Medium|Large]:var2[Color|Red|Green]:end]

2- برای افزودن سبد خرید کافی است تگ [show_wp_shopping_cart] در صفحات و یا نوشته ها و یا ابزارک‌های سایت قرار دهید.

اینا دستورات php هستن

لینک به ارسال

ممنون تو help انگلیسیش کامل توضیح داده بود و مشگلمو حل کرد. راهی نداره موقعی که مشتری از خرید برگشت داده میشه به لینکی که براش تعریف شده شماره تراکنش رو هم انتقال بده؟

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

ببخشید من الان درگاه پرداخت پارس پال رو گرفتم ، همه افزونه هاش تو سایتش هست اما روش کار باهاش رو نمیدونم

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

افزونه سبد خرید رو اگه بخواید کافیه رو وردپرس نصبش کنید. بعد تو تنظیماتش توضیحات کامل و واضح داده.

کجاش براتون نامفهوم هست؟

بگید تا توضیح بدیم.

آقا مرتضی یه سوال

مشاهده سبد خرید رو به این صورت

<?php echo do_shortcode('[show_wp_shopping_cart]'); ?>

تو حلقه استفاده کردم. درست هم هست.

ولی این دستور که برای اضافه کردن محصول هست به این صورت

<?php echo do_shortcode('[wp_cart:asds:price:123:end]'); ?>

تو حلقه کار نمی کنه. فکر کنم اشتباه می نویسم. صحیحش چیه؟

لینک به ارسال

توی کد دوم مشکلی دیده نمیشه

شما بجای ' از " استفاده کنیدالبته فکر نمیکنم فرقی داشته باشه!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...