رفتن به مطلب

مشکل در قرار دادن کد آخرین ارسال های انجمن در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

یه مشکل برام پیش اومده هر کسی بتونه کمکم کنه خیلی ممنونش میشم

من آخرین ارسال های انجمن VB برای وردرس رو تمام کارهاش کردم ولی موقعه قرار دادن کدش در قالب , قالب به هم می ریزه

الان تو یکی از سایت های دیگه ام اینکارو کردم ولی مشکلی پیش نیومده و درسته این سایتم www.nazsong1.tk

این قالب : قالب لوکس موزیکه که یکم ادیت شده و فارسی هم هست

ولی این یکی سایتم www.nabzsong.ir قالب خارجیه که من یه مقدار ادیتش کردم ولی فارسی نیست

بخاطر همین وقتی کد آخرین ارسال های انجمن تو این قالب میذارم قالب بهم می ریزه

میخوام آخرین ارسالی های انجمن بالای اون بخش NO VIP بیادش مثل همون سایتم www.nazsong1.tk

لطفا هر کسی میتونه کمکم کنه آیدی منو اد کنه یا آیدیش بذاره ادش کنم تا مشخصات بدم خودش بره درستش کنه

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومیدن دوست عزیز

من بهم ریختیگ رو در سایت ندیدم ولی احتمال زیاد از همون درست فارسی نشدن هست

در مورد رفع مشل هم اینجا میتونید قدم به قدم با کمک دوستان حل کنید

قرار دادن آی دی در انجمن ممنوع هست

لینک به ارسال

سلام

خیلی ممنونم

بله درست می فرمایید چون الان کدهای ( آخرین ارسال های انجمن ) در قالب قرار ندادم

قالب که در www.nabzsong.ir هست اصلا فارسی نیست ترجمه هم نشده از سایت خارجی برداشتم و خودم یه مقدار ادیتش کردم

حالا کد ها قرار میدیم باز سایت ببنید الان

لینک به ارسال

هنوز خطا میده

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1
لینک به ارسال

این خطا بخاطر همون کد آخرین ارسال های انجمن که اضافه کردم وقتی اون کد اضافه میشه این خطا میده و قالب می ریزه بهم

لینک به ارسال

http://forum.webalfa.net/thread-16742.html

بفرمایید کد و اموزش از این سایت برداشتم

کد مخصوص آخرین ارسال های vb در وردپرسه تمام کار هاش کردم و تو این سایتم www.nazsong1.tk هم کار رکده مشکلی نبوده فقط تو این سایتم میذارمش قالب خراب میشه

لینک به ارسال

بله هر دو تا سایتم رو یک هاست هستند ( اگه منظورت ادان کردم خیر هاست هاشون مجزا هستند هر کدوم اکانت هاست جداگونه دارند )

ویرایش شده توسط gemhosting
لینک به ارسال

اگر مشخصات رو عینا وارد می کنید نباید خطا بده چون هر دو روی یک سرور با مشخصات یکسان هستن

چه تفاوتی بین ایندو سایت در تنظیمات هست؟

لینک به ارسال

در تنظیمات هیچ فرقی با هم ندارن فقط این سایت قالب فارسی لوکس موزیک هستش www.nazsong1.tk

ولی قالب این سایت قالب خارجی و به فارسی ترجمه نشده www.nabzsong.ir بخاطر قالب باید باشه که کد آخرین ارسال ها رو تو بلوک وسط میذارم قالب بهم می ریزه

لینک به ارسال

این مشکلتون که خطا میده از پوسته نیست

برای اطمینان میتونید پوسته فارسی رو روی وردپرس دوم تست کنید

هر چی هست از کدهای اون بخش نمایش هست

خط اول اون کد رو اینجا بزارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...