• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Ahmad22

مشکل با گوگل در 2 هفته اخیر

9 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

امیدوارم حالتون خوب باشه

من وقتی یه پست که میدم و بعد توی گوگل عنوان سرچ می کنم سایتم رو با لینک مطلب پیدا میکنم اما وقتی تگ های خاصی که دارم رو سرچ می کنم توی صفحات 2 یا 3 سایتمو پیدا میکنم اما لینک صفحه اصلی رو میاره لینک خود تگ رو نمیاره. می خواستم ببینم مشکل چیه؟!

بعد من از پست هایی که توی این 2 هفته اخیر داشتم ورودی گوگل نداشتم و اینکه ورودی گوگلم هم توی این مدت کم نشده!

ویرایش شده در توسط Ahmad22
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟

من از مطالب جدیدم توی گوگل ورودی ندارم 2 هفته میشه اینجوری شده اما از مطالب قبلیم ورودی گوگل دارم، مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز آدرس سایتتون رو ذکر کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان مشاهده کردم هیچ مشکلی نداره - روی تگ ها که کلیک میکنیم مطلب رو میاره و با کلیک برروی ادامه مطلب ... پست بالا میاد

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان مشاهده کردم هیچ مشکلی نداره - روی تگ ها که کلیک میکنیم مطلب رو میاره و با کلیک برروی ادامه مطلب ... پست بالا میاد

منظورم توی گوگل هست که درست نمیاره!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متوجهم چی میگین! منم تگ هاتون رو دیدم :

https://www.google.nl/search?q=site:tafrihkade.com/tag&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&gws_rd=cr

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متوجهم چی میگین! منم تگ هاتون رو دیدم :

https://www.google.nl/search?q=site:tafrihkade.com/tag&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&gws_rd=cr

تا اینجا درست اما مشکل این است من مثلاً یک تگ خاص که توی گوگل استفاده نشده یا کمتر استفاده شده رو سرچ میکنم اما توی صفحات اول جستجو نیستم و اینکه لینک خود تگ رو نمیاره صفحه اصلی سایت برای معرفی اون تگ میاد البته برای مطالب 2 هفته اخیر اینجوری شده.

میگن گوگل می خواد رنک ها رو آپدیت کنه برای همین بعضی از سایت ها با مشکل ایندکس روبرو شدن نمیدونم والا!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک نمونه از برچسب های یکتایی که استفاده کردید رو بدید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری