رفتن به مطلب

مصرف حجم ترافیک بالا بعد از تعویض هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من سایتم روی یه هاست بود که بطور متوسط روزی 400-700 مگابایت ترافیک داشتم. اما از وقتی که آوردمش روی هاست جدید، این مقدار شده روزی 1.5 الی 2 گیگ!

این از چی میتونه باشه؟ افزونه کش W3 total cache هم تنظیماتش دقیقا مثل قبل هست.

فقط اون قبلی یه گزینه توی هاست داشت به نام Optimize website که فایلها رو Compress میکرد. اما این یکی نداره. میتونه اینهمه تفاوت فقط بخاطر همون ماژول باشه؟

لینک به ارسال

سلام

ممکنه از این تنظیم باشه و ممکنه بخاطر بازدید های بیشتر سایتتون باشه

لینک به ارسال

سلام

از بازدیدای سایتم نیست. چون تغییر چندانی نکرده. مطمئنا از همین پلاگینی هست که روی هاست قبلی نصب بود. عجب چیز جالبیه واقعا!

به هاستینگ جدید گفتم نصبش کنند. نمیدونم گوش میدن یا نه!

لینک به ارسال

سلام

امروز حجم ترافیک مصرفی به روال منطقی برگشته. یه حدسی که من میزنم اینه آقا مرتضی ببین درسته یا نه؟

ممکنه افزونه کش W3 وقتی سایت از روی هاست قبلی منتقل به هاست جدید شده و آی پی سایت عوض شده، نیاز به این داشته که فایلها رو از اول مجددا روی کامپیوتر بازدیدکننده ها و همچنین روی هاست کش کنه و به این خاطر روز اول ترافیک زیادی مصرف شده و زمانی که W3 تونسته دوباره خودش رو پیدا کنه و همه کش ها رو تکمیل کنه، ترافیک سایت به روال سابق برگشته

امکانش هست؟

لینک به ارسال

دقیقا سازوگار افزونه دبعد انتقال رو نمیدونم چون بررسی نکردم اما این احتمال همچین دور از ذهن نیتس و میتونه درست باشه

البته اگر کَش های ثقبلی رو حذف و مجدد کَش میگرفت بهتر مشخص میشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...