• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
poriia

عدم مجوز مجوز کافی برای دیدن اطالاعات wp-Statistics

2 پست در این موضوع قرار دارد

خسته نباشید

اول تشکر میکنم بابت افزونه ای که زحمت نوشتنشو کشیدید.

مشکل من توی بخش دیدن اطلاعات بیشتر هست. وقتی میخوام اطلاعات رو بصورت کامل ببینم با پیغام زیر مواجه میشم:

"شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید."

ضمناً توی صفحه اول بعضی قسمت ها به هم ریخته است ( تصویر زیر ). لطفا راهنمایی کنید. ممنون

post-342-0-46736100-1375008748_thumb.jpg

ویرایش شده در توسط poriia

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکبار افزونه رو حذف و مجددنصب کنید

برای سوال هم در این تاپیک ادامه بدید:

تاپیک جامع سوالات در مورد افزونه های گروه وردپرس پارسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط neda411
      سلام آیا راهی وجود داره که پر بازدید ترین مطالب را توی سایت نشون بدم با این شرط که آمار بازدید شون را از افزونه آمار wp-statistics گرفته بشه
      همچنین که این افزونه در قسمت نوشته ها آمار بازدید از مطلب را نشون میده بیاییم این آمار را توی سایت نشون بدم (در قسمت متا ها آمار بازدید نوشته به نمایش دربیاد)
      @Mostafa

• توسط roode
      سلام و خسته نباشید
      توی افزونه wp-statistics میشه با کد wp_statistics_countposts() تعداد کل پست‌های سایت رو به دست آورد؛
      آیا راهی هست که تعداد پست‌های یک روز، یک هفته یا یک ماه رو هم به‌دست بیاریم؟ استفاده از عبارات today و week و month داخل پرانتز کد بالا کار نکرد.
      ممنون
    • توسط Sasanwp

موضوع از این قراره که این افزونه 3 تا مشکل داره:
      1. در حالت بیرون بودن ادمین از پنل مدیریتی (حالت خروج ادمین)، با هر بار رفرش صفحه، به جای یک نفر، بیش از یک نفر رو به بازدید امروز اضافه می کنه!
      و این مقدار در سایت های من متغیره!
      در سایت امداد رایانه ایران ( http://www.iranpchelp.com ) با هر بار رفرش صفحه، به جای یک نفر، 3 نفر رو به بازدید امروز اضافه می کنه!
      و در سایت فروشگاهیم ( http://www.GoldenLiveShop.ir ) با هر بار رفرش صفحه، به جای یک نفر، 4 نفر رو به بازدید امروز اضافه می کنه!!!
      ( البته برای مشاهده آمار بازدید در سایت فروشگاهیم، باید روی یک محصول کلیک بشه که در سمت راست صفحه جدید، آماره وردپرس قابل مشاهده خواهد بود. )
      حالا همین صفحه جدید رو ( که آمار بازدید سایت، در سمت راستش قرار داره ) وقتی رفرش می کنید، آماربازدید امروز به جای یک نفر، 4 نفر رو اضافه می کنه!!!
      ( البته قبلاً 6 نفر رو اضافه می کرد!!! اما الآن خود به خود شده 4 نفر!!! )
      باید چی کار کنم که درست بشه؟
      تنظیمات خاصی نسبت به ضریب نمایش با هر کلیک داره که باید از پنل مدیریت تغییرش بدم؟
      =========================================
      2. مشکل دوم این افزونه در نمایش افراد آنلاینه! که درست کار نمیکنه!!!
      این مورد خیلی برام مهمه، اما نمیدونم چرا همیشه در هر دو تا سایتم، یا 1 رو نشونه میده، یا 0 رو!!!
      خیلی وقت ها شده که با چند نفر از مکان های مختلف به صورت تلفنی و هم زمان با هم در سایت هستیم، ولی هر بار که سایت رو رفرش میکنم، باز آمار بازدید آنلاین رو یا 1 نشون میده، یا 0 ...!
      خلاصه آمار بازدید آنلاینش درست کار نمیکنه :-(
      3. مشکل سومش هم اینه که هر بار از پنل مدیریتی بیرون هستم و وارد محیط کاربری سایتم میشم، یهو آمار بازدید رو (به صورت نجومی!) چندتا اضافه میکنه!!!
      یعنی هر بار که با یه مرورگر جدید وارد محیط کاربری میشم، یا با همون مرورگر قبلی خارج میشم و دوباره وارد میشم، یه همچین اتاق عجیب غریبی توی بازدید امروز میوفته!!!
      چی جوریه؟ اینم تنظیمات داره؟ یا از ایرادات افزونست؟
      ممنون میشم به هر سه تا مشکل این افزونه پاسخ بدید.
    • توسط kamimusic
      سلام دویستان من افزونه فارسی wp-statistics روی ورد پرس انگلیسی نصب کردم اما افزونه هم انگلیسی نشان داده میشه لطفا راهنمایی کنید چه کار کنم که افزونه فارسی نمایش داده بشه
      با تشکر
    • توسط پویابهروش
      سلام دوستان. کدهای افزونه wp-statistics یا همون افزونه آماره خودمون رو میخواستم. مثلا تعداد افراد آنلاین. یا بازدید امروز و ...
      شرمنده. باید این تاپیک رو تو قسمت هک و برنامه نویسی میزدم!