رفتن به مطلب

ساخت صفحه آرشیو با قابلیت نمایش عناوین مطالب بر اساس دسته ها

پست های پیشنهاد شده

من میخوام صفحه آرشیو درست کنم و چیزی که مد نظرم هست مشابه این سایت هست: آرشیو

این هم نمونه شات این صفحه:

b228_sssssssssssss.png

من چطور میشه دسته ها رو مثل این سایت قرار بدم که رو هر دسته کلیک کردم عناوین پست ها سمت راست بیاد

همینطور ساخت این فرم برای نمایش مطالب سایت.

لینک به ارسال

اگر بر روی منوی راست کلیک کنید کل صفحه لود میشه و اگر دقت کنید می بینید که آدرس صفحه هم تغییر میکنه پس یعنی مثل همه ی منوهای معمولی هست که با فهرست دلخواه ساخته میشه.

لیست مطالب هر دسته هم که با کوئری ساده قابل نمایش هست که در انجمن بسیار ذکر شده

فقط می مونه فیلتر بالا که اونهم در اصل پارامترها و متغیرهای کوئری ایی که داره لیست مطالب رو نمایش میده میسازه.

درست متوجه شدم؟

درکل این سایت و سایر سایت های خبری که از ایران سامانه یا استودیو خبر استفاده می کنند رو میشه به سادگی هرچه تمام تر با وردپرس ساخت. حتی من حدس قوی می زنم که سازندگان این ها از وردپرس اقتباس کامل کرده باشند.

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

من خیلی گشتم ولی کوئری برای نمایش دسته به این شکل پیدا نکردم. اگه دقت کنید اگه بر روی دسته ها کلیک کنید کلیه عناوین هر دسته سمت چپ نمایش داده میشه که میشه توسط اون شماره صفحه که در بالا قرار گرفته دسترسی به مطالب بیشتر هم داشت.

اکثر کوئری هایی که تو انجمن هست برای نمایش دسته ای خاص بود ولی من میخوام همه دسته ها به همین شکل سمت راست قرار بگیره که بعدش روی هر دسته کلیک کردم عناوین پست های هر دسته سمت چپ لود بشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...