رفتن به مطلب

چگونگي تغيير رنگ متن Captcha

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان يه مشكلي داشتم با افزونه ي Captcha

مشكل اينه متن رنگ معادله ي امنيتي تو قسمت ارسال نظر همرنگه و اصلا معلوم نيست چه طور ميتونم رنگ معادلات امنيتي رو تغيير بدم؟

لینک به ارسال

سلام

کد امنیتی که عکس هست و کاملا واضحه ، فقط عبارت ( کد کپچا ) رنگش سفید هست که پیدا نیست ، شما در استایل به body

color:#000;

بدید مشکی میشه این عبارت ... ( در ضمن من تست کردم تغییر این رنگ ، تاثیری رو رنگ عبارت های دیگه در سایت نداره )

لینک به ارسال

آقا فريد دستت درد نكنه

ولي من به خاطر اين كه افزونه ي Captcha رنگش با زمينه نظرات ست ميشد برداشتمش و كپچاي تصويري رو گذاشتم

اما چون كپچاي تصوصيري قسمت بارگذاري تصوير جديدش كار نميكرد تو قسمت نظراتم :) تصميم گرفتم از همون كپچا معادلاتي استفاده كنم ولي مشكلي داره كه با زمينه نظرات رنگش همرنگه نميدونيد كدوم رنگ و بايد عوض كنم؟

اما درسته فعلا اون كپچاي معادلاتي غير فعاله

لینک به ارسال

خواهش میکنم ...

آهان فکر کنم منظور شما اینه که میخوایید کل قسمت کپچا زمینه اش با فرم ارسال نظر فرق کنه ، درسته ؟

لینک به ارسال

آقا فريد اگه بتونيد بهم كمك كنيد كه قسمت رفرش كپچاي تصويري حل بشه شايد بهتر باشه

چون نميدونم چرا قسمت رفرش كپچا وقتي روش كليك ميكنم كار نميكنه مياد اول سايت!!! ببخشيد مزاحم شديما

لینک به ارسال

والا نمیدونم مشکلش از کجاس ..... به نظرم افزونه ی کپچای جالبی نیست .... من برای سایت هایی که طراحی میکنم از این افزونه ی کپچا استفاده میکنم ، پیشنهاد میکنم اینو تست کنید ;)

لینک به ارسال

خيلي ممنون ولي اين مدل كپچا ها خيلي مورد اذيت كاربراست پيشنهاد ميكنيم از مدلاي ساده تر استفاده كنيد

حالا نميدونيد چه طور رنگ معادله امنيتي رو بايد تغيير بدم؟

لینک به ارسال

داداش افزونه رو فعال كردم اما نه براي سايت اصلي لطفا به اين آدرس بياييد:

http://k-zaminy.ir/test

اگه دقت كنيد از معادله امنيتي چيزي معلوم نيست چون همرنگ پس زمينه ي قسمت نظراته :(

ویرایش شده توسط abolfazl
لینک به ارسال

همون کاری که در پست اول گفتم رو انجام بدید . به body رنگ مشکی بدید ... من مشکی کردم درست شد ، شات رو نگاه کنید

post-631-0-14187200-1375142501_thumb.jpg

لینک به ارسال

این فایل رو در پوشه ی قالب باز کنید :

http://k-zaminy.ir/wp-content/themes/Orange/style.css

اوایلش یه کد هست به این صورته :

body {font-family: tahoma;font-size:11px;text-align:right;color: #fff;margin: 0;padding: 0;direction:rtl;background:url(images/body.gif) repeat;margin-top:-15px;}

به این کد تغییرش بدید :

body {font-family: tahoma;font-size:11px;text-align:right;color: #000;margin: 0;padding: 0;direction:rtl;background:url(images/body.gif) repeat;margin-top:-15px;}

لینک به ارسال

تشكر اول فكر كردم منظورتون استايل افزونه هست

آقا فريد ممنون از راهنمايي هاتون حل شد :)

ویرایش شده توسط abolfazl
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...