areff

فیلتر شدن سایت و مشکلات گوگل وبمستر

15 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان آدرس اول من فیل شد حالا آدرس جدید رو ادد کردم و آدرس دامین قبلی رو در گوگل وبمستر از change address عوض کردم حالا میرم توی سایت جدید گزینه ی

Indexed رو - میزنه میخوام بدونم معنی این چیه ؟ یعنی ایندکس نشدند مطلب ما ؟ یا همه چی درسته ؟

اینم عکس :

post-1660-0-64182100-1375075323_thumb.gi

ویرایش شده در توسط areff

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صبر کنید چند روزی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

-- یعنی باید صبر کنیم ؟

گر صبر کنی ز غوره ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستانی که این ترجربه رو داشتنند میتونند بگن معمولا چند روز طول میکشه و برای چی هست ؟ چون ورودی گوگلم امروز 0 شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پاسخ مسعود فاطمی:

بر اساس ارزش و آتوریتی سایت قبلی بین ۱ تا یک هفته طول می‌کشه تا گوگل به سایت جدید برسه و شروع کنه. اگر لینکش رو شیر کنی چند بار و دومین قبلی رو ریدایرکت کنی این فرایند شروع ایندکس شدن توی یک روز انجام میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان 5 روز گذشته و روی همون حالت - مونده و سایت مپ انجمن هم که روز اول ادد کردن سریع ایندکس شد امروز رفتم دیدم اونم - شده

به نظرتون سات مپ رو پاک کنم دوباره ادد کنم یا نه ؟ بازم صبر کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز بیشتر از اینها باید صبر داشته باشید و ممکنه خیلی بیشتر طول بکشه ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان وضعیت سایت قبلی به جه شکله

از خارج می شه دیدتش یا کلا از dns خارجش کردید اگر از dns خارج کنید زمان زیادی می بره

سایت ها را روی هم پارک کنید

گوگل از ایران سایت شما را نمی بینه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط یک دامین پارک کردم و دامین فیل شده رو با 301 فرستادم به دامین جدید

دامین قبلی : directbaz.ir دامین جدید : directbaz2.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا همه چیز باید به آدرس جدید تغییر کنه و آدرس اول ری دایرکت بشه روی آدرس دوم (یا پارک بشه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من سایت رو redirect میکنم به https:// یعنی http://directbaz.net میخوام بره به https://directbaz.met

موقع باز کردن سایت The page isn't redirecting properly ارور میده با ارور loop میده

redirect هم از طریق cpanel میکنم 301

میخوام سایتم کلا روی ssl باز بشه چی کار کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ssl براتون فعال هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ،‌ سایت شما جوری هست که توی بازده زمانی مثلا ماهی یکبار یا ... فیل میشه ؟

درکل برای تغییر آدرس باید ایندکس رو انتقال بدید ، htaccess 301 redirect رو انجام بدید و چندتا تنظیمات از وب مستر و کارای دیگه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید