رفتن به مطلب

سرور مجازی...؟؟؟!

ARS

پست های پیشنهاد شده

درود ;

خدمت دوستان عزیزم بگم که می خوام سرور مجازی بگیرم ولی چندتا سوال واسم پیش اومده که ممنون میشم راهنمایی کنید!!!

1. برای یه سایت خبرخوان که روزانه شاید 100 تا مطلب ارسال کنه و دیتا بیسی خیلی سنگین چقدر سی پی یو و رم لازمه البته سایت از نظر کدنویسی و حجم قالب بهینه شده و بازدید روزانه بالایی نداره فعلا؟
  2. بدون کنترل پنل هم میشه سرور رو مدیریت کرد یعنی مثلا ساب دامین و ... چجوری تو سرور مجازی امکان پذیره؟؟؟
  3. پنج شش تا سایت هست که می خوام یه سرور بگیرم واسه همشون بدون کنترل پنل میشه همرو مدیریت کرد؟؟
  4. ویندوز یا لینوکس ؟؟ البته بیشتر استفاده از وردپرس
  5. ازهمه مهمتر اینکه دوستان سرویسی رو با هزینه ماهیانه 20 تا 30 تومن پیشنهاد دارند ؟؟؟ نمیدونم از کدوم سرویس دهنده بگیرم برای مثال تهران هاست سرور زیر رو

HDD:60GB Memory:512MB CPU:1 Core Port:100Mbps Panel:none FREE OFFSITE BACKUP:10GB Dedicated IPs:1 Management:FULLY MANAGED Domains:Unlimited

میده ماهیانه 24 هزار تومان و پارس پک هم سرور زیر رو

256 MB

dedicated ram

500GB Traffic

@ 1000Mbps

اختصاصی IP 1

کرنل اختصاصی

10GB فضای رایگان پشتیبان

میده 25 هزار تومان ماهیانه !!! پیشنهاد شما چیه؟؟

و اینو بگم که آشنایی و تجربه استفاده از vps رو ندارم پس پشتیبانی قوی برام خیلی مهمه!!

ممنون

لینک به ارسال

سلام

1- بستگی داره چقدر منابع استفاده کنه و چقدر کوئری داشته باشه فعلا با 512 مگ رم شروع کنید اگه نتونست ساپورت کنید منابع رو افزایش بدید

2- بله میشه اما باید خیلی چیزها رو در سیستم عامل بلد باشید که با توجه به شما اصلا پیشنهاد نمیشه

3- بله میشه . ارجاع به پاسخ قبلی

4- قطعا لینوکس برای سایتهای مبتنی بر php و آپاچی اصلا ویندوز توصیه نمیشه

5- چون کار با vps رو بلد نیستید قطعا باید از شرکتی تهیه کنید که مشکلات شما رو انجام بدند و به اصطلاح سرورها مدیریت شده باشند.

قبل از خرید vps سوال کنید که مدیریت شده هستند و یا درخواستهای نرم افزاری هم پشتیبانی میشه یا خیر

موفق باشید

التماس دعا :)

لینک به ارسال

من اشنایی چندانی ندارم ولی فکر میکنم شما حداقل حدود 1 گیگ رم نیاز دارید.

در ضمن تا اونجایی که من همین چندروز قبل برای سایت خودم جستجو کردم و یافتم، این قیمتها قیمت خام هست و برای نصب برنامه هاش مثل Cpanel و Apache و ... کلی پول میگیرن.

همچنین اگر بخواهی خودت مدیریت کنی که هیچ ولی اگر بخواهی اونها برات مدیریت کنن کلی هم پول برای اون میگیرن.

لینک به ارسال

سلام

1- بستگی داره چقدر منابع استفاده کنه و چقدر کوئری داشته باشه فعلا با 512 مگ رم شروع کنید اگه نتونست ساپورت کنید منابع رو افزایش بدید

2- بله میشه اما باید خیلی چیزها رو در سیستم عامل بلد باشید که با توجه به شما اصلا پیشنهاد نمیشه

3- بله میشه . ارجاع به پاسخ قبلی

4- قطعا لینوکس برای سایتهای مبتنی بر php و آپاچی اصلا ویندوز توصیه نمیشه

5- چون کار با vps رو بلد نیستید قطعا باید از شرکتی تهیه کنید که مشکلات شما رو انجام بدند و به اصطلاح سرورها مدیریت شده باشند.

قبل از خرید vps سوال کنید که مدیریت شده هستند و یا درخواستهای نرم افزاری هم پشتیبانی میشه یا خیر

موفق باشید

التماس دعا :)

در ضمن تا اونجایی که من همین چندروز قبل برای سایت خودم جستجو کردم و یافتم، این قیمتها قیمت خام هست و برای نصب برنامه هاش مثل Cpanel و Apache و ... کلی پول میگیرن.

همچنین اگر بخواهی خودت مدیریت کنی که هیچ ولی اگر بخواهی اونها برات مدیریت کنن کلی هم پول برای اون میگیرن.

با تشکر از پاسخ دوستان

برای جمع بندی ، نظرتون درباره ی کنترل پنل های رایگان مثل kloxo و webmin چیه و اینکه بین دوتا سرور بالایی کدوم رو پیشنهاد می کنید!

لینک به ارسال

با تشکر از پاسخ دوستان

برای جمع بندی ، نظرتون درباره ی کنترل پنل های رایگان مثل kloxo و webmin چیه و اینکه بین دوتا سرور بالایی کدوم رو پیشنهاد می کنید!

قطعا اولی بهتره چون مدیریت و ... هم داره و فکر میکنم قویتر هم هست. مخصوصا اینکه CPU و Ram رو باید با دقت انتخاب کنی چون فضا و ترافیک و ... معمولا کم نمیارید
لینک به ارسال

و اینو بگم که آشنایی و تجربه استفاده از vps رو ندارم پس پشتیبانی قوی برام خیلی مهمه!!

ممنون

تقریبن 2 سالو خورده ای هست که از پارس پک سرویس میگیرم تا به حال 1 بار هم قطعی نداشتم ( فقط سرورهای داخل ایران یه چند باری قطعی داشتن )

و اینکه در مورد پشتیبانی هم به جرات میگم اولین پشتیبانی در ایران هستن برای تست میتونید یه چند تا تیکت ( حتی نصفِ شب ) بزنید و تست کنید !

لینک به ارسال

سلام

نه نصب اولیه همه اینها رایگانه و کانفیگ اولیه در همه جا تقریبا به همین شکل رایگان انجام میشه

با تشکر از پاسخ دوستان

من با کلوکسو فقط کار کردم و میتونم درباره اون اظهار نظر کنم. به نظرم کلوکسو چیزی کم نداره و کنترل پنل خوبیه. من همین رو پینشهاد میکنم.

در مورد سرورها هم بهتره با یه جای ارزون و با قدرت سرور بالا شروع کنی و بعدا که ترافیک سایتت زیاد شد بیای از یه جای گرون و معتبرتر سرویس بگیری

کمتر از 512 مگ رم هم نگیر

لینک به ارسال

هاست نتورک رو یه چک بکن. قیمتهاش بدک نیست

راستش یه آفر ویژه خود به پستم تو وب هاستینگ تالک گرفتم حالا قراره جمعه تحویل بده نمی دونم زیاد تعرف شده بود ازش!!ولی با مشخصات زیر و قیمت 15000 چشم آب نمی خوره الان پشیمونم!!

Port 10Gbps

RAM 2GB

location USA

HDD 10Gb SAS 15000RPM

DataCenter OVH

لینک به ارسال

درود ;

خدمت دوستان عزیزم بگم که می خوام سرور مجازی بگیرم ولی چندتا سوال واسم پیش اومده که ممنون میشم راهنمایی کنید!!!

1. برای یه سایت خبرخوان که روزانه شاید 100 تا مطلب ارسال کنه و دیتا بیسی خیلی سنگین چقدر سی پی یو و رم لازمه البته سایت از نظر کدنویسی و حجم قالب بهینه شده و بازدید روزانه بالایی نداره فعلا؟
  2. بدون کنترل پنل هم میشه سرور رو مدیریت کرد یعنی مثلا ساب دامین و ... چجوری تو سرور مجازی امکان پذیره؟؟؟
  3. پنج شش تا سایت هست که می خوام یه سرور بگیرم واسه همشون بدون کنترل پنل میشه همرو مدیریت کرد؟؟
  4. ویندوز یا لینوکس ؟؟ البته بیشتر استفاده از وردپرس
  5. ازهمه مهمتر اینکه دوستان سرویسی رو با هزینه ماهیانه 20 تا 30 تومن پیشنهاد دارند ؟؟؟ نمیدونم از کدوم سرویس دهنده بگیرم برای مثال تهران هاست سرور زیر رو

HDD:60GB Memory:512MB CPU:1 Core Port:100Mbps Panel:none FREE OFFSITE BACKUP:10GB Dedicated IPs:1 Management:FULLY MANAGED Domains:Unlimited

میده ماهیانه 24 هزار تومان و پارس پک هم سرور زیر رو

256 MB

dedicated ram

500GB Traffic

@ 1000Mbps

اختصاصی IP 1

کرنل اختصاصی

10GB فضای رایگان پشتیبان

میده 25 هزار تومان ماهیانه !!! پیشنهاد شما چیه؟؟

ممنون

پارس پك پينهاد ميشه

تقریبن 2 سالو خورده ای هست که از پارس پک سرویس میگیرم تا به حال 1 بار هم قطعی نداشتم ( فقط سرورهای داخل ایران یه چند باری قطعی داشتن )

و اینکه در مورد پشتیبانی هم به جرات میگم اولین پشتیبانی در ایران هستن برای تست میتونید یه چند تا تیکت ( حتی نصفِ شب ) بزنید و تست کنید !

ساعت سه شب به من پشتيباني تلفني داد!!!

لینک به ارسال

پارس پك پينهاد ميشه

ساعت سه شب به من پشتيباني تلفني داد!!!

بله درسته خودم چندین بار مشکل برای سرورها توسط کاربرام به وجود اومده که نصف شب تماس گرفتم و رفع کردن

خدارو شکر حداقل یه شرکت درست و حسابی تو ایران پیدا شد که طعم کیفیت و پشتیبانیرو به ما بچشونه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...