رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام سایتم فیلتر شده ، دامنه ir بود و با شیلتر شکنم باز میکنم این نوشته میاد

این دامین به دستور دبیرخانه کارگروه مصادیق مجرمانه اینترنتی مسدود شده است

چنانچه مالک این تارنما به مسدود سازی و پالایش تارنمای خود اعتراض و شکایت دارد می تواند جهت پیگیری از طریق نشانی rafefilter.internet.ir شکایت خود را به دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ارسال نماید.
با سپاس | واحد ارائه دهندگان خدمات میزبانی / دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه | تلفن/نمابر: 02133927413

من دامین جدید خریدم آدرس cpanel رو هم از مدیریت هاست گرفتم ، برای اینکه بخوام دامین جدید روی هاست ست کنم باید این مراحل رو انجام بدم ؟

1 - پارک کردن دامین در cpanel

2 - ریپلیس اردن دامنه جدید با دامنه قبلی با افزونه Velvet Blues Update URLs

یه سوال دیگه : وقتی دامنه جدید رو پارک کردم میتونم برم توی مدیریت سایتم تا افزونه رو نصب کنم ؟

لینک به ارسال

وقتی تغییر آدرس بدید و سایت بدون مشکل بالا بیاد میتونید از همه امکانات استفاده کنید

مشکل شاید پیش بیاد ولی در حد کم

لینک به ارسال

بلاخره تونستم درست کنم ، اینم نوشتم که همه استفاده کنین

1 - اول دامنه جدید گرفتم

2 - پارک کردن دامین در cpanel ( صبر کردم dns ها ست شد بعد دامنه رو پارک کردم وگرنه پارک نمیشه )

3 - در پنل مدیریت در قسمت تنظیمات >> همگانی >> آدرس های جدید رو بجای قبلی گذاشتم ( اگه تا اینجا درست نشد )

2 - از افزونه ریپلیس برای عوض کردن دامنه جدید با دامنه قبلی ( Velvet Blues Update URLs ) استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...