3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام سایت دانلود آهنگ و فیلم رایگان دارم شیلتر شده ، به نظرتون همین سایتو ادامه بدم یا سایتمو عوض کنم با یه موضوع دیگه کار کنم ؟ اگه موضوعی در ذهنتونه بگین شاید موضوعشو عوض کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سایت‌های فیلم وموزیک بااینکه بازدید و درآمدشون زیاده اما به نظر من آخرش به هیچ جا نمیرسه. پیشنهاد من اینه که تو موضوعی که تخصص دارین بنویسین!

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تمام سایت‌های فیلم و آهنگ مسدود میشن ، به جز یه سری موارد محدود که در چارچوب حرکت میکنند .. اگر میخواید این موضوع رو ادامه بدید باید همانند سایر سایت‌ها با دامنه‌های دنباله دار سایت رو بالا بیارید و کار کنید ..

میتونه بازدید و درآمد خوبی هم داشته باشه ولی در آمد اسپم نه موندنی ..

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hotelmashhad
      با سلام 
      من قصد دارم سایت با آدرس :  هتل مشهد که بر اساس جوملا 2.5 هست به وردپرس تبدیل کنم چند تا سوال دارم : 1. اینکه آیا شدنی هست ؟ 2. اینکه قالب سایت حفظ میشود یا کلا قالب تغییر میکنه ؟  3. آیا برای سئو سایتم ضرر ایجاد نمیشه؟ 4. اصلا این کار بکنم یا سایت با جوملا بهتر هست؟ 
      ممنون میشم نظراتتون بدونم
    • توسط Ali Coder
      با سلام

من سایتم رو روی یک برگه خانه پیشفرض کردم بعد از اینکه افزونه yoast seo رو نصب کردم ، عنوان هدر به ( خانه - Sitename ) تغییر کرد. درحالی که قبل از نصب افزونه با اینکه سایتم رو روی صفحه "خانه" پیشفرض کرده بودم اما عنوان به صورت (Sitename) نمایش داده می شد.
      در حقیقت قبلا به صورت : " رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " بود
      و الان به صورت : "خانه - رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " هست!

برای اینکه دوباره بتونم عنوان سایت رو مثل قبل به Sitename تغییر بدم باید چی کار کنم؟
    • توسط meraj
      سلام
      من افزونه Google XML Sitemaps رو نصب کردم و تنظیمات لازم رو انجام دادم (مو به مو) اما الان آدرس سایت مپم اینطوری شده http://difiles.ir/sitemap.xml لطفا راهنماییم کنید که چطوری درستش کنم
    • توسط BahramElf
      سلام
      من قالب سایت رو تازه عوض کردم. مشکلی که هست اینکه سایت یه جور خیلی بدی و کند اسکرول میشه، انگار تیک میزنه و گیر داره، تو تنظیمات و اینور و اونور خیلی بررسی کردم چیزی پیدا نشد. نکتش اینجاست اول که صفحه باز میشه و در حال لود شدن هست مشکلی نیست و اسکرول هم درست انجام میشه، اما به محض کامل شدن لود صفحه مشکل اسکرول ایجاد میشه. آدرس سایت:
      www.javaherlux.com
      ممنون میشم یه نگاه بندازین و راه حلی اگه داره راهنمایی کنید.
    • توسط graphicno
      باسلام
      داشتم تو نت در مورد یک آهنگ سرچ میکردم که به یه مورد عجیب برخوردم یک سایت تو نتایج گوگل اومد که آدرسش به صورت www555.blogsky.com این بود
      میخواستم بدونم همچین چیزی ممکنه ؟؟
      با تشکر