رفتن به مطلب

سوال در باره ی امنیت وردپرس

MJP

پست های پیشنهاد شده

سلام و نماز روزتون قبول.

دوستان من تقریبا اکثر آموزش های امنیت رو خونده و انجام دادم.

حالا میخواستم ببینم ایا انجام دادن همون اموزش های امنیت کافیه یا از افزونه های امنیتی هم استفاده کنم؟

لطفا همه عزیزان خصوصا مدیران نظر بدن

ممنون

لینک به ارسال

هر کدام از آموزشها بخشی از امنیت رو ایجاد میکنند

افزونه ها هم همین طور هستند

بهتره توضیحات هر افزونه را بخوانید و با توجه به اون نصب داشته باشید

لینک به ارسال

هر کدام از آموزشها بخشی از امنیت رو ایجاد میکنند

افزونه ها هم همین طور هستند

بهتره توضیحات هر افزونه را بخوانید و با توجه به اون نصب داشته باشید

در کل منظورم اینه که نصب افزونه امنیتی رو توصیه میکنید یا خیر مثل همین افزونه wp beter seecurity که فکر کنم معروفترینش باشه

لینک به ارسال

سلام

به نظر من برای امنیت نصب این افزونه خیلی لازمه ، چون من تجربه داشتم که 3 تا سایت همزمان روی یک سرور داشتم و به هر 3 حمله شده ، ولی 2 تا از سایت ها که از این افزونه استفاده کرده بودم ، صدمه ای ندید ...... در ضمن می تونید برای سوالات بیشتر بحثتون رو در تاپیکی که مخصوص امنیت وردپرس ایجاد شده ادامه بدید ;)

لینک به ارسال

سلام

به نظر من برای امنیت نصب این افزونه خیلی لازمه ، چون من تجربه داشتم که 3 تا سایت همزمان روی یک سرور داشتم و به هر 3 حمله شده ، ولی 2 تا از سایت ها که از این افزونه استفاده کرده بودم ، صدمه ای ندید ...... در ضمن می تونید برای سوالات بیشتر بحثتون رو در تاپیکی که مخصوص امنیت وردپرس ایجاد شده ادامه بدید ;)

ببخشید کدوم افزونه؟

wp beter seecurity ؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...