رفتن به مطلب

مشکلات سئوی قالب بنده !

jafar1374

پست های پیشنهاد شده

سلام توی سایتی دومین رو دادم تا چک کنه که چند تا ایراد از سایتم گرفت مثلا می گه که html شما فشرده نیست و بیشتر از حد معمول حجم داره و همچنین سی اس اس و جاوا اسکریپت و ... متن کامل رم می ذارم لطفا راهنمایی بفرمایید ... (سوالات گوناگونی پیش اومده که کم کم می پرسم :) )

Page Size (Uncompressed) This is the size of all the HTML code on your web page - this size does not include the size of images, external javascript or external CSS files.

67.16kb - Your uncompressed HTML size is over the average web page HTML size of 33 kb. This can lead to slower than average load times, lost visitors, and decreased revenue particularly if you do not use HTML compression. Good steps to reduce HTML size include using CSS layouts, external style sheets, and moving javascript to external files. You can check if you are already implementing these steps below.

HTML Compression/GZIP Test This shows if your HTML is compressed by your server software as it is sent from your server.

You should compress your HTML to reduce your page size and page loading times - this will help your site retain visitors and increase page views. Consider using GZIP to compress your HTML. If you were using compression, you could be compressing your HTML size by 84% to further reduce page loading time. If you were using compression, you could be compressing your HTML size to 10.61

ویرایش شده توسط jafar1374
لینک به ارسال

توی چه سایتی ؟؟

هر سایتی ملاک سئو نیست و SEO تنها در اینها خلاصه نمیشه ..

لینک به ارسال

توی چه سایتی ؟؟

هر سایتی ملاک سئو نیست و SEO تنها در اینها خلاصه نمیشه ..

درسته ولی اطلاعات خوبی میده ک اگه رعایت بشه خیلی خوبه

http://www.seositecheckup.com/tools/results

لینک به ارسال

سلام

سایت های بهتر از این برای این کار هست و به قول آقا سعید ملاک فقط اینا نیس ..... در ضمن این سایت مشکل داره ! من تو قالبم کلی تگ h1 دارم ، اشتباه میزنه که شما هیچ تگ h1 ای ندارید !

لینک به ارسال

حالا کلا به نظر شما میشه html رو کمپرس کرد ؟ تا حجم اولیه کم بشه و طبعا سرعت لود بالا بره

لینک به ارسال

من برای css سایت هایی دیدم که فشرده اش کنه ولی برای html باید خودت زحمت بکشی ، بشینی فاصله ی بین خطوط رو پاک کنی ! و اگر سوی چشمات جواب داد حتی همه ی دستورات رو بیاری تو یه خط !!

لینک به ارسال

من برای css سایت هایی دیدم که فشرده اش کنه ولی برای html باید خودت زحمت بکشی ، بشینی فاصله ی بین خطوط رو پاک کنی ! و اگر سوی چشمات جواب داد حتی همه ی دستورات رو بیاری تو یه خط !!

پس منظور از فشرده سازی یعنی حذف فاصله ها ؟

همین !

لینک به ارسال

وقتی در مورد html ,css میگه بله ... ولی در کل ، هم باید قابلیت gzip رو فعال کنید . این تاپیکو بخونید ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...