رفتن به مطلب

درست کردن و ست کردن دامنه جدید بر روی هاست سرور مجازی بوسبله هاست اشتراکی-نیاز به راهنمایی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک دامنه دات کام رو سرور مجازی با کنترل پنل کلکسو دارم

حالا یه دامنه جدید خریدم

میخوام

روی همین هاستی که دارم - ازش استفاده کنم

یعنی یک سایت جدید که مثلا نصفی از هاستم برای اون بشه و بتونم روش وردپرس مجزا نصب کنم و...

یعنی فقط هاستش با هاست سایت اولم یکی باشه و از اون یه مقدار هاست گرفته باشم

و دیگه هیچ ربطی به هم نداشته باشند 2 تا سایت

من نمیدونم چیکار باید کرد من خوندم میگن باید dns جدید بدم و ...

بکم گیج شدم

ممنون میشم راهنماییم کنید از اول چیکار کنم تا بتونم یک مقدار فضا رو به دامین جدید بدهم و هاست جدید و به دامنه جدید بدهم و با اون ست کنم و ... تا بتونم در نهایت وردپرس و .. نصب کنم و سایتم بیاد بالا

اگه آموزشی هم دارید و یا در جایی سراغ دارید ممنون میشم بهم بگید

از اول ممنون میشم توضیح بدهید - چون دست و پا کشسته بخش بخش هست اما من نمیدونم از اول باید چیکار کنم و بعد چه کاری و

و نمیخوام برای سایت قبلیم اتفاقی بیفته و خراب بشه

2 - بعد من سرور مجازی از جایی که گرفتم نوشته تعدا آی پی 1 عدد

یعنی چی من نمیتونم یک سایت مجزا داشته باشم - باید چیکار کنم

راهنمایی لطفا

لینک به ارسال

سلام

پنلهای سرور مجازی بخشی داره که آی پی ادمینستاتور رو توش ست می کنند اگر اون منظورتونه که ارتباطی به این بخش نداره اون مال اینه که چند نفر با هم نتونند شریک بشند و یک هاست رو مشترکا استفاده کنند

بجز آی پی که مربوط به مالکیته باید ببینید پنلتون اجازه addOn (نه پارک دامنه ) چند دامنه را بهتون می ده اگر اجازه داشتید دامنه دیگه ست کنید از طریق دیتابیس و phpmyadmin یک دیتابیس جدید می زنید و از پشتیبانیتون آدرس های nameServer یا NS را می گیرید و وارد پنل جایی می شید که دامین دوم را خریدید روی ویرایش مشخصات دامنه می زنید آدرسها را وارد می کنید و صفحه را ذخیره می کنید و بیست چهار ساعت بعد (تقریبا) آدرستون ست می شه یعنی وقتی آدرس را در آدرس بار می نویسید به جای ارور یک صفحه سفید با متن IndexOf براتون باز می شه بعد از دیدن این صفحه وارد هاستتون می شید در پنلتون پوشه ای به نام آدرس جدید اضافه شده وارد پوشه می شید و داخلش وردپرستون رو آپلود و با توجه به مشخصات دیتابیس جدید که ساختید، نصب می کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...