رفتن به مطلب

مشکل در ورود به قسمت مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من پلاگینی که در این تاپیک معرفی شده بود برای ارتباط مای بی بی و ورد پرس

تنظیمات رو درست انجام دادم حالا زمانی که میخوام وارد ورد پرس بشم . این پیام داده میشه :

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'gamesonl_install'@'cp12-116.cp.c4d.privatedns.biz' (using password: YES) in /home/gamesonl/public_html/wp-content/plugins/ext_db_auth_mybb/ext_db_auth_mybb.php on line 291

لطفا کمک کنید بر طرفش کنم ؟

لینک به ارسال

ایتن ارور مربوط به اینه که

یا یوزر دیتابیستون اشتباه وارد شده

یا رمز ورودش

در فایل کانفیگ دیتابیسهاتون چک کنید هر دو دیتابیس باید با یک یوزرنیم و پسورد (یوزر و پسورد دیتابیس نه سایت) باشند اگر از سرویس هایی استفاده می کنید که دذیتابیس را خو.دشان می سازند و نام کاربری دلخواه برایش تعریف می کنند نمی توانید از این سرویس استفاده کنید

از پنل سایت دیتابیس چک کنید اگر می توانستید یک کاربر برای دیتابیس ها تعریف کنید با دسترسی کامل و نام و رمز آنرا در فایل کانفیگ هر دو وارد کنید

لینک به ارسال

سپاس بابت پاسخ گویی

نام کاربری دیتا بیس ها با هم فرق داره . اون نام کاربری رو که نمیشه عوض کرد ؟

حالا چه کار کنم درست بشه . حداقل مثل قبل بشه ؟

لینک به ارسال

اگر فعلا به افزونه نیازی ندارید و میخواین وردپرس بدون مشکل بشه میتونید پوشه این افزونه رو حذف کنید (دستی از سمت پنل سایت)

لینک به ارسال

سپاس بابت پاسخ گویی

نام کاربری دیتا بیس ها با هم فرق داره . اون نام کاربری رو که نمیشه عوض کرد ؟

حالا چه کار کنم درست بشه . حداقل مثل قبل بشه ؟

نیازی به تغییر اون نام نیست می تونید یک کاربر جدید برای mysql بسازید و برای هر دو دیتابیس بهش دسترسی بدید و نام و رمز اون رو وارد کانفیگ هر دو بکنید نام های قبلی هم کاری نداشته باشید

لینک به ارسال

سپاس استاد عزیز

خوب این کارو کردم .

یعنی الان شما می فرمایید من یه یوزر مثلا Both رو به دو تا دیتا بیس به اسم ها ی Test و Test2 اضافه کنم . که این دو تا دیتا بیس دیتا بیس مای بی بی و وردپرس هستند . درست .؟

بعد هم از طریق ویرایش فایل کانفیگ این تغیرات رو اعمال کنم . برای هر دوی سیستم .؟؟؟؟

خوب اگر یوزر دیتا بیس ها رو تغیر بدم . اطلاعات دیتا بیس که به مشگل بر نمیخوره ؟

ممنون میشم یه راهنمایی حسابی کنید . ( البته الان میرم رو سرور مجازی تست میکنم )

سپاس

ویرایش شده توسط Aseptron
لینک به ارسال

سپاس استاد عزیز

خوب این کارو کردم .

یعنی الان شما می فرمایید من یه یوزر مثلا Both رو به دو تا دیتا بیس به اسم ها ی Test و Test2 اضافه کنم . که این دو تا دیتا بیس دیتا بیس مای بی بی و وردپرس هستند . درست .؟

بعد هم از طریق ویرایش فایل کانفیگ این تغیرات رو اعمال کنم . برای هر دوی سیستم .؟؟؟؟

خوب اگر یوزر دیتا بیس ها رو تغیر بدم . اطلاعات دیتا بیس که به مشگل بر نمیخوره ؟

ممنون میشم یه راهنمایی حسابی کنید . ( البته الان میرم رو سرور مجازی تست میکنم )

سپاس

رویب هاست ویندوز بعد از اضافه کردن یوزر جدید باید دسترسی هاش را معرفی کنید و می تونید selectall کنید تا به همه جا دسترسی داشته باشند

نه تغییری در محتوی ایجاد نمی شه

این راه راه حل برطرف کردن این اروره باید پیش بروید تا ارور بعدی و ارور را بگذارید برای رفعش

برای برگشت به حالت اولیه هم که هم جناب گرانسایه و هم پی دی اف گرامی فرمودند چه کنید

لینک به ارسال

با تلاش خودم لطف ایزد و اموزش شما عزیزان مشکل رو به کلی حل کردم . و دو دیتا بیس هم به هم وصل کردم

سپاس گذارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...