davo0d

ارسال نشدن ایمیل به کاربران پس از ثبت نام

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

یه سایت با قابلیت نام نویسی راه اندازی کردم ولی وقتی خودم تست می کنم بعد از نام نویسی ایمیل ارسال نمیشه ! از طریق فراموشی رمز عبور هم تست کردم ولی هیچ ایمیلی ارسال نشد .

به نظرتون مشکل از کجاست !؟

در ضمن من روی یه پلن 2 تا سایت نصب کردم و این سایت رو از طریق Addon Domains نصب کردم . از چند تا افزونه هم استفاده کردم مثل wp-better-emails ولی مشکل حل نشد .

ایمیل برام میاد که کاربر تازه ثبت نام کرده .

ولی ایمیل به اون ایمیلی که باهاش ثبت نام کردم ارسال نمیشه !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مشکل و با پشتیبانی هاست هم مطرح کردم که پاسخ این بود :

در سیستم ایمیل دیتاسنتر ایمیل های ارسالی اگر از یک سرور زیاد باشند در صف ارسال قرار میگیرند و یکی یکی ارسال می شوند

مشکل از اسکریپت شما نیست

دوستان نظری ندارند !؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

من مشکل و با پشتیبانی هاست هم مطرح کردم که پاسخ این بود :

در سیستم ایمیل دیتاسنتر ایمیل های ارسالی اگر از یک سرور زیاد باشند در صف ارسال قرار میگیرند و یکی یکی ارسال می شوند

مشکل از اسکریپت شما نیست

دوستان نظری ندارند !؟

سلام دوست عزیز

هرساعت یک تعداد ایمیلی باید سرور شما برای سایت شما ارسال بکنه فکر کنم حداقل 60تا در ساعت باشه یعنی شما بیش از 60تا ایمیل ارسال میکنید که اینا این پاسخ به شما دادند تازه اگر واقعا"حرف مدیران هاست شما راست باشه شما بعد چند ساعت باید آن ایمیلی که فرستادید دریافت بکنید آیا دریافت میکنید؟

ویرایش شده در توسط hassanlakaei
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه دریافت نکردم

بهشون گفتم که من سایت و با ایمیل info@------.com ایجاد کردم و وقتی با ایمیل -----@gmail.com به عنوان یه کاربر ثبت نام می کنم یه ایمیل به info@-----.com ارسال میشه و اطلاع میده که کاربر جدید ثبت نام کرده ولی هیچ ایمیلی به -----@gmail.com ارسال نمیشه .

در حقیقت باید رمز عبور کاربر جدید به ایمیل ------@gmail.com ارسال بشه که نمیشه .

منتظر پاسخشون هستم .

نمی دونم مشکل از هاسته یا وردپرس آخه هاستی که استفاده می کنم 100 % مطمئن و تضمین شده اس

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه دریافت نکردم

بهشون گفتم که من سایت و با ایمیل info@------.com ایجاد کردم و وقتی با ایمیل -----@gmail.com به عنوان یه کاربر ثبت نام می کنم یه ایمیل به info@-----.com ارسال میشه و اطلاع میده که کاربر جدید ثبت نام کرده ولی هیچ ایمیلی به -----@gmail.com ارسال نمیشه .

در حقیقت باید رمز عبور کاربر جدید به ایمیل ------@gmail.com ارسال بشه که نمیشه .

منتظر پاسخشون هستم .

نمی دونم مشکل از هاسته یا وردپرس آخه هاستی که استفاده می کنم 100 % مطمئن و تضمین شده اس

من فکر میکنم که از اول به شما پاسخ دادن مشکل از وردپرس شما نیست خودشون هم میدونند مشکل از هاستشون هستش البته نظر منه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل از سمت وردپرس نیست

از همون چیزی هست که مدیر سرورتون گفته

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Meh
      باعرض سلام و احترام
      من یک وبسایتی رو دارم طراحی میکنم که احتیاج هستش داخلش از بازدیدکننده چندتا اطلاعات اعم از نام و نام و خانوادگی بگیریم بعلاوه پرداخت هزنیه ثبت نام  بگیرم ازش و کد پیگری بهش بدم ، میخواستم ببینم چطوری باید این رو انجام بدم
      یکم مفصل تر توضیح بدم ، بازدید کننده یا همون فرد ثبت نام کننده وارد وبسیات میشه و میخواد ثبت نام کنه ، بعد از وارد کردن اطلاعات خودش مثل نام و نام خانوادگی ، یک هزنیه ثبت نام رو پرداخت کنه و بعدش من بهش یک کد پیگیری بدم ، تا بیاد دفتر و اطلاعاتشو کامل کنه ، میخواستم ببینم چطوری باید انجام بدم ؟
    • توسط alitna
      سلام
      در قسمت ثبت نام افزونه ووکامرس میخوام باکس مربوط به "کدپستی" رو بردارم (یا حداقل مورد مهم نباشه که حتما کاربر باید اونو پر کنه)
      از قسمت تنظیمات گشتم ولی موردی مربوط به این پیدا نکردم
      فقط قسمت " مکان پیشفرض مشتری" رو هم تغییر دادم ولی تغییری نکرد .
      فروشگاه هم ، خرید محصولات مجازی هست
      ممنون میشم راهنماییم کنین .
      پیشاپیش تشکر
    • توسط mohammadrmm
      سلام
      دوستان افزونه ای میخوام که کاربران همچنان که در سایت ثبت نام می کنند بتونن با همون نام کاربری از فروشگاه سایت خرید کنند و سابقه خرید،‌ لینک دانلود، شناسه سفارش و ... رو در اکانتشون داشته باشن.
      آیا همچین افزونه ای داریم؟
      از افزونه tml برای ساخت فرم ثبت نام استفاده میکنم ولی یه مدتیه مینویسه ثبت نام کاربر در حال حاضر امکان پذیر نیست . مشکل چیست ؟
    • توسط محمد حمزه
      سلام
      دوستان لطفا برام یه افزونه یا یه ترفند یا یه چیزی که بتونم :
      ثبت نام رو کمی تغییر بدم و رمز رو خود کار بر تعیین کنه و نحوه ثبت نام فرق کنه
      کاربر بتونه با شبکه های اجتمایی یا غیره بتونه راحت تر ثبت نام کنه
      کد کپچا رو به فرم ثبت نام اضافه کنه

خلاصه ثبت نام رو برای کاربرا راحت و نحوه ثبت نام هم تغییر کنه