• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
دکتر مهندس

ادرس سایتهاتون رو بدید تا مهمترین سایتهای وردپرسی فارسی رو بشناسیم

8 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام

لطفا هرکسی آدرس سایت خودشو بده و اگر سایتهای پربازدید و معروف وردپرسی دیگه ای هم به زبان فارسی می شناسیدف معرفی کنید تا بتونیم مطرح ترین سایتهای وردپرسی ایرانی و مدیرانش رو بشناسیم تا برای رفع مشکلات سایتهای پربازدید، بتونیم از همدیگه مشورت بگیریم.

آدرس سایت خود من http://medplant.ir

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

DNOJ.IR : بفرمایید این هم آدرس سایت من. ولی هنوز پربازدید نشده

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

این سایتها هم وردپرسی و پربازدید هستند:

موبایل اسکای (مال آقا میثم حسینی که توی همین فروم هم هست) http://mobilesky.ir

تریبون مستضعفین http://teribon.ir

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

والا تبلیغ نشه ولی اگه تبلیغ نمشه

توی پروفایلم هست ...

http://forum.wp-parsi.com/user/2955-wkcf/

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سایت منم بنظرم پر بازدید باشه :D

2

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

بازدید ما هم بد نیست

www.psddownload.ir

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سایت میدان 72 http://72sq.com/

در عرض حدود یک ماه فعالیت، رتبه اش در ایران به 1300 رسید

این است وردپرس! :D

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.