رفتن به مطلب

مشکل مهم و جدی

پست های پیشنهاد شده

با سلام به کادر مدیریت من ورد پرسمو نصب کردم ولی هر مطلبی که پست میکنم علامت سوال نشون میده چون من تازه واردم میشه راهه اسون بهم نشون بدید خیلی ممنون در ضمن اگه سایتی رو دارید که هاست دانلود با قیمت پایین میده معرفی کنید تو رو خدا ج بدید فقط خیلی مهمه :D :D

لینک به ارسال

برای اینکه انکدینگ زبان سایت درست بشه باید دیتابیستون را از طریق phpmyadmin

ویرایش کنید و از طریق تب Operations و گزینه Collation برای utf8_persian_ci یا uf8_general_ci تنظیم بشه

برای سئوال دومتون تایپیک جدا بزنید و در انتخاب عنوان و متن سئوالتون هم دقت کنید که تایپیکتون قفل نشه

لینک به ارسال

ویرایش کنید و از طریق تب Operations و گزینه Collation برای utf8_persian_ci یا uf8_general_ci تنظیم بشه

برای سئوال دومتون تایپیک جدا بزنید و در انتخاب عنوان و متن سئوالتون هم دقت کنید که تایپیکتون قفل نشه

اقا من مبتدیم هاستمم فلن رایگان نفهمیدم چی گفتید واضح تر نمیشه یا اینکه تصویری باشه

اقا من مبتدیم چیزی از اینا که گفتید متوجه نشدم هاستمم رایگان واضح تر نمیشه یا اینکه تصویری باشه

لینک به ارسال

باید از پنل کاربری سایت وارد دیتابیس و phpmyadmin بشید و در تب اول همه گزینه ها را سلکت کنید و با انتخاب drop حذفشون کنید (همه نوشته ها و مطالب فعلی حذف خواهند شد)

بعد از طریق تبی که گفتم مسیری که عرض شد را در همون صفحه طی کنید و در نهایت بعد ازذخیره کردذن تغییراتتون سایت را رفرش کنید صفحه اصلی نصب را مشاهده می کنید

نام سایت نام کاربری خودتون و دوبار رمز ورودتون و ایمیلتون رو وارد کنید تا وردپرس دوباره نصب بشه

این وردپرس دوم که نصب کردید قابلیت اجرای زبان فارسی را خواهد داشت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...