رفتن به مطلب

مشکل دسته تگ ها در سایت مپ

MohamadMJ

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

افزونه سایت مپ XML Sitemap Generator for WordPress 4.0beta10 رو برای یکی از دوستان نصب کردم و تنظیمش کردم.

قالب هم قالب سایت خودم رو اجرا کردم براش.

ولی توی سایت مپ بخش تگ ها خطا میده :

این دوست ما هم 3-4 هزار تایی برچسب داره توی پنل وردپرس که خب زیاد تگ زده برای مطالب.

سرچ کردم توی نت. گفته بودن از قالب و پلاگین و این چیزا. قالب عوض شد. پلاگین ها هم غیر فعال شد باز هم همین مشکل بود. ( قالب فعلی هم دقیقا روی سایت خودم هست و سایت مپ درست کار میکنه )

داخل این افزونه یه قسمت debug function هست که وقتی روش کلیک میکنم آخرش اینو میگه :

Sitemap: tax/post_tag by GoogleSitemapGeneratorStandardBuilder

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /home/sargarmi/domains/site.com/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 2736

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

مقدار مموری روی سرور کم هست

این خطا رو به مدیر سرور بدید و بگید مقدارش رو بیشتر کنه

لینک به ارسال

سلام مجدد

بهشون گفتم و اینو جواب دادن :

در حال حاضر علیرغم افزایش میزان مجازه حافظه رم از

256M

به

1024M

بر روی دامین شما مشکل برطرف نشده است.

بنابراین این مشکل یا به حافظه ارتباطی نداشته و یا میزان مجاز حافظه توسط اسکرپیت وردپرس محدود شده است. به منظور رفع مشکل (در صورتیکه مشکل مربوط به میزان مصرف حافظه رم باشد) می توانید میزان مجاز مصرف حافظه رم را از طریق تنظیمات خود برنامه تغییر دهید.

لینک به ارسال

گزینه پلاگین سایت مپ رو که میزنم خط آخر این خطا رو میده :

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 7518162 bytes) in /home/sargarmi/domains/site.com/public_html/wp-content/object-cache.php on line 115

object-cache.php

این فایل توی هاست هست و واسه یه پلاگینه که اصلا نصب نیست توی پلاگینا. رفتم نگاه کردم انگار همه سایت وردپرسا این فایلو دارن. ولی خب باید چیکارش کنم نمیدونم

لینک به ارسال

از طرف وردپرس که نیست

شما "Allowed memory size" رو در انجمن جستجو و مواردی که قبلا توصیه شده رو اجرا کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...