رفتن به مطلب

ارسال woocommerce cart در gravity forms

hossein-wp

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان

من یک تم فروشگاه آنلاین با استفاده از woocommerce درست کردم که البته این فروشگاه قراره بصورت پستی سفارش ها رو ارسال کنه و پرداخت آنلاین نداره. من برای درست کردن فرم ها از پلاگین gravity forms استفاده کردم. حالا سوالی که من دارم اینه که چطور میتونم اقلام موجود در سبد خرید رو به همراه فرم سفارش که شامل اطلاعات شخصی و آدرس خریدار هست رو ارسال کنم. با فرض اینکه با gravity forms هم کار نکنیم من چطور میتونم لیست اقلام موجود در سبد خرید رو بصورت فرم ثبت سفارش برای ایمیل خودم ارسال کنم.

ممنون میشم بهم کمک کنید

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

وقتی اقلام رو انتخاب می کنید به سبد خرید خود ووکامرس اضافه میشه

شما میخوای این اقلام رو خودتون جدا دریافت کنید و بعد ایمیل کنید؟ یا میخواید بعد خرید ایمیل بشه؟

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

وقتی اقلام رو انتخاب می کنید به سبد خرید خود ووکامرس اضافه میشه

شما میخوای این اقلام رو خودتون جدا دریافت کنید و بعد ایمیل کنید؟ یا میخواید بعد خرید ایمیل بشه؟

مرسی از پاسخت

فکر کنم خواسته منو گرفتی دوست عزیز. ببین اقلام الان به سبد خرید اضافه شده. کاربر از داخل صفحه سبد خرید وارد یک صفحه دیگه میشه که یک فرم داره، حالا من میخوام در قالب این فرم مشخصات شخصی و آدرس خریدار رو دریافت کنم و هنگام تایید فرم توسط کاربر یک نسخه از سبد خرید همراه فرم برای من ارسال بشه که من بدونم که شخص چه اقلامی رو سفارش داده.

ممنون

لینک به ارسال

آب در کوزه و من گرد جهان می گردم ;)

مشکلم حل شد. خود woocommerce یه پنل ثبت سفارش خیلی قوی به روش ارسال به دیتابیس داره و فوق العاده کامله. بخوبی داره کار میکنه. بازم ممنون

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...
در در ۱۳۹۲/۵/۱۱ ه‍.ش. at 00:58، hossein-wp گفته است :

آب در کوزه و من گرد جهان می گردم ;)

مشکلم حل شد. خود woocommerce یه پنل ثبت سفارش خیلی قوی به روش ارسال به دیتابیس داره و فوق العاده کامله. بخوبی داره کار میکنه. بازم ممنون

سلام

میشه در این مورد بیشتر توضیح بدی دوست گرامی؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...