رفتن به مطلب

مشکل عدم دسترسی

پست های پیشنهاد شده

امروز از هاست جدول های افزونه آمارگیری را پاک کردم حالا که میخوام به پیشخوان برم پیغام میده :

(شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید.)

البته تمام قسمت ها که در نوار بالای سایت هست همینطور است حتی ورود با فرم ورد پرس به بخش ادمین ولی برای ورود از طریق بخش ورود وب مشکلی نیست و راحت وارد می شه

لینک به ارسال

از مقادیر پیش فرض در اچ تی اکسس استفاده کنید :

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

+

wordpress error you do not have sufficient permissions to access this page

لینک به ارسال

از مقادیر پیش فرض در اچ تی اکسس استفاده کنید :

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

+

wordpress error you do not have sufficient permissions to access this page

ممنون

این کدها را کجا قرار بدم؟

چون فقط از طریق هاست دسترسی به سایت دارم مدیریت وردپرسم کار نمی کنه

لینک به ارسال

یعنی اینکه تنها این کدها در فایل اچ‌تی‌اکسس وجود داتشه باشند ، از طریق فایل منیجر هاست میتونید انجامش بدید ..

همچنین دیتابیس سایتتون رو Repair کنید ..

لینک به ارسال

یعنی اینکه تنها این کدها در فایل اچ‌تی‌اکسس وجود داتشه باشند ، از طریق فایل منیجر هاست میتونید انجامش بدید ..

همچنین دیتابیس سایتتون رو Repair کنید ..

ممنون ولی فایل اچ تی اکسس کجا نصب شده توی فایل های وردپرس هاست دنبالش بگردم؟

لینک به ارسال

فایل منجر خالی هست و فقط این گزینه را داره

Collapse all

ویرایش شده توسط hormozgan
لینک به ارسال

دوست عزیز اچ‌تی‌اکسس نصب شدنی نیست ، یک فایل هست در روت هاست سایتتون ، میتونید جستجوش کنید ..

لینک به ارسال

برای مشاهده htaccess وقتی می خواهید وارد فایل منیجر بشید تیک نمایش فایل های هیدن را بزنید

اگر فایل های فایل منیجر رو هم در اون قسمت دیدید معنیش اینه که شما از روی هاست فایل هاتون رو هیدن کردید اگر اجازه تغییر دسترسی را دارید دسترسی پوشه ها را 755 و دسترسی فایل های php را 666 بگذارید احتمالا مشکل ورودتان هم به همین دلیله

لینک به ارسال

ممنون

هایدن را زدم فایل ها آمد

ولی فقط در آنجا یک فایل به نام access-logs دیدم و توی قسمت بالا هر چه htaccess را زدم چیزی نیامد ضمن اینکه پوشه ها را هم که سلکت کردم وقتی کلید ادیت را می زدم متاسفانه ادیت نمی شد تا دسترسی را کم یا زیاد کنم

ضمنا در ستون سمت چپ فقط اطلاعات نشان داده می شه و در کادر سمت راست هیچ نمی آید

لینک به ارسال

پوشه ها را نباید ادیت کنید

http://forum.wp-pars...شن-ها-جلسه-اول/

و

http://forum.wp-pars...شن-ها-جلسه-دوم/

را بخوانید

فایل htaccess یک فایل بی نام است با پسوند htaccess یعنی دات اچ تی اکسز

برای تغییر دسترسی ها بعد از سلکت گزینه دنبال chmod بگردید

با تشکر از شما دوست عزیز

مطالب را خواندم ولی کمکی بهم نکرد

می فرمائید فایل بی نام است با پسوند htaccess است برای من که نمی توانم فایل با اسم را پیدا کنم چطوری یک فایل بی نام را پیدا کنم و ویرایشش کنم آیا فایلی نیست که بتونه دسترسی ها را ایجاد کند تا با فایل زیلا بارگذاری کنم ؟

من الان دو روزه به مدیریت سایتم دسترسی ندارم و هیچ مطلبی را نمی تونم اضافه کنم مدیرتم دسترسی به پیشخوان که نداره درحال حاضر اگر دسترسی هم داشته باشه در حد یک کاربر معمولیه تصویر را ببینیدpost-149-0-79870700-1375263881_thumb.jpg

لینک به ارسال

در روت هاست خود دنبال این فایل باشید

عکس قرار دادم تا با ساختارش آشنا بشید :

24937426978879508448.jpg

اگه نبود ، که به احتمال زیاد هست خودتون بسازید این فایل رو :

روی آیکون new file کلیک کنید و در کادر New File Name: این رو وارد کنید : .htaccess

موفق باشید

ویرایش شده توسط sheshe
لینک به ارسال

با filezilla وارد ftp شوید و از طریق گزینه سرور "فایلهای مخفی حتما باید نمایش داده شوند" را فعال کنید اگر فایل htaccess وجود داشته باشه دیده می شه اکگر نداشت روی سیستم یک فایل تکست به نام htaccess.txt بسازید

محتویاتی که گفته شد را داخلش بگذارید و از طریق گزینه انتقال (filezilla) نوع انتقال را ASCII قرار بدید و فایل را به روت هاست کنار فایل wp-config.php منتقل کنید و بعد ری نیمش کنید به دات اچ تی اکسز

نکته : این اتفاق خودبخود نمی افتد و جزو مشکلات وردپرس هم نیست

نباید تنظیمات هاست و سرور خود رزا از دیفالت خارج می کردید و الان هم یا باید هر کاری کردید را خودتون به شرایط قبل برگردونید یا راه های مختلف را تست کنید تا نتیجه بگیرید حتی اگر بیش از چند روز طول بکشد

لینک به ارسال

اگر باز هم موفق نشدید یک راه دیگه هم دارید my computer خود را باز کنید در آدرس بار آدرس ftp را بنویسید و وارد هاستتان شوید و داخل پوشه public_html روی فایل ها و فولدرا ها تک به تک راست کلیک نموده پروپرتیز بگیرید دسترسی را مطابق تصویر زیر تنظیم کنید

post-336-0-78536500-1375266161_thumb.jpg

post-336-0-79230600-1375266091_thumb.jpg

لینک به ارسال

ممنون

دسترسی ها را در فایل زیلا نشان می ده همه 755 و644 هستند

ولی یک پوشه public_ftp فقط وجود داره که داخل آن هم یک پوشه خالی به نام incoming است فایل تکستی که فرمودین درست کردم و دارم دنبال wp-config.php می گردم تا منتقل بشه

ضمنا من دیروز فقط جدول های مربوط به آمارگیر را حذف کردم نمی دونم چرا این اتفاق افتاد

لینک به ارسال

فایل htaccess را وقتی فایل تکست را بارگزاری کردم اعلام ئکرد این فایل وجود دارد من هم کنترل کردم و پیداش کردم و ویرایش کردم البته محتوای قبل از ویرایش را هم چک کردم با فایلی که دوستمان گفتند هیچ تفاوتی نداشت دسترسی آن هم 644 است

ولی متاسفانه باز هم مشکل حل نشده است حالا راه دوم که فرمودین را می خوام برم تا ببینم شاید حل بشه

لینک به ارسال

بغیر از اینجا فقط از روی دیتابیس دسترسی ها تعریف می شه

جدول wp_user را برای نام کربریتون چک کنید که دسترسیش چیه

لینک به ارسال

اینجا را چک کردم از کجا می تونم بفهمم دسترسی چیه ؟

و چطوری از اینجا تغییر بدم ؟

تصویر را ببینیدpost-149-0-08952300-1375277025_thumb.jpg

لینک به ارسال

ببخشید

کار پیش اومد عجله ای پاسیخ دادم

جدول wp_usermeta

را چک کنید در ستون meta_key ردیف wp_capabilities برای آی دی یک باید برابر

a:1:{s:13:"administrator";b:1;}

باشه

به نظر می آد رمزتون هم ایراد داره

می تونید با استفاده از نرم افزاری که می گذارم رمزتون رو هش کنید و در محلش قرار بدید

MD5Encrypter.zip

لینک به ارسال

ممنون بی نهایت تشکر می کنم بابت زحماتتان

توی جدول ها wp_capabilities وچود نداره چکار کنم

تصویر post-149-0-86406400-1375288747_thumb.jpg

لینک به ارسال

ایجادش کنید

اول جدول را بر اساس umeta_id دو.بار سورت کنید که اعداد از زیاد به کم چیده بشند

بزرگترین عدد را در نظر بگیرید و یکی بهش اضافه کنید فرضا می شود عدد 50

بعد

یکی از ردیف های جدول را سلکت کنید و روی change در زیر جدول بزنید صفحه ای مثل عکس 1 باز می شه

اونرو مثل عکس 2 ویرایش کنید و بجای 10 عددی را که به دست آورده بودید (50) قرار دهید مابقی را عین تصویر پر کنید

اسکرول کنید و عین تصویر گزینه ایجاد ردیف جدید را انتخاب کنید و ذخیرهpost-336-0-18377100-1375297200_thumb.jpgpost-336-0-84202400-1375297215_thumb.jpg post-336-0-81738600-1375297246_thumb.jpg

لینک به ارسال

مشکل حل شد با تشکر فراوان از شما دوست عزیز

به نظر من اگر این قسمت را در بخش آموزش قرار بدین برای دیگران که ممکنه مشکل من براشون بوجود بیاد خیلی مفیده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...