رفتن به مطلب

مشکل نشان ندادن بخش پرونده های چند رسانه ای

پست های پیشنهاد شده

سلام.من جدیدا که وارد سایتم میشم و پست مینویسم.وقتی روی افزودن پرونده چندرسانه ای کلیک میکنم صفحه بالا میاد اما تصاویری که قبلا بارگذاری شده بالا نمیاد و هیچی رو نشون نمیده. حتی اگه آپلود تصویر هم بکنم .تصویر آپلود میشه اما در نهایت مینویسه خطا! لطفا کمکم کنید.خیلی مهمه. مشکل هم از قالب نیست.چند قالب عوض کردم،اما باز همینطوره

اینم آدرس سایت www.androidi-dl.ir

ویرایش شده توسط dangmiong
لینک به ارسال

درود

من هم این مشکل را داشتم, فایل های وردپرس را دوباره آپلود کنید (هم ورژن) البته نیاز به آپلود مجدد فایل های wp-config.php و wp-settings.php نیست.

لینک به ارسال

نه مطالب در دیتابیس ذخیره می شوند, اول بکاپ بگیرید بعد فایل های وردپرس هم ورژن سایت خودتون رو جایگزین فایل های قبل کنید به استثنای اون 2 فایلی که گفتم.

لینک به ارسال

این کد رو در فایل htaccess روت وب سایتتون قرار بدید:

<IfModule mod_security.c>
SecFilterEngine Off
SecFilterScanPOST Off
</IfModule>

ببخشید فکر کنم گرفتن پسورد و ... برای یوزر معمولی خلاف قوانین باشه.

لینک به ارسال

این افزونه رو نصب و تست کنید :

https://wordpress.org/extend/plugins/dynamic-image-resizer/

لینک به ارسال

سلام.افزونه رو نصب کردم اما فایده نداشت.انصافا این وردپرس چقدر داغونه!

این کد رو در فایل htaccess روت وب سایتتون قرار بدید:

<IfModule mod_security.c>
SecFilterEngine Off
SecFilterScanPOST Off
</IfModule>

ببخشید فکر کنم گرفتن پسورد و ... برای یوزر معمولی خلاف قوانین باشه.

ببخشید من یه یوز تازه کارم چه میدونم htacces یعنی چی :(

لینک به ارسال

یک فایل توی روت سایتتون هست به نام htaccess توی اون بزارید

سلام.افزونه رو نصب کردم اما فایده نداشت.انصافا این وردپرس چقدر داغونه!

کار کردن باهاش برای اوایل کمی سردرگمی میاره ولی وقتی راه بیوفتید براتون لذت داره :)

لینک به ارسال

اون کد رو هم توی Htaacces گذاشتم،اما فایده نداشت.یکی کمک کنه لطفا :( البته جالبه که اگه از طریق بخش کتابخانه پرونده چندرسانه آپلود کنم،آپلود میشه اما فقط مینویسه در حال متراکم کردن و تموم نمیشه.اونوفت وقتی میرم توی همه پرونده ها میبینم آپلود شده،اما از طریق ویرایشگر خود وردپرس موقع نوشتن پست نه تصاویر قبلی بالا میاد و نه آپلود میکنه اما بخش درج از طریق لینکش کار میکنه.

ویرایش شده توسط dangmiong
لینک به ارسال

با افزونه باید مورد حل میشد ، فایل‌های وردپرس رو از نو بارگزاری و تست کنید .. در نهایت میتونید از افزونه‌ی

http://wordpress.org/plugins/upload-media-by-zip/

برای آپلود استفاده کنید ..

لینک به ارسال

با بارگزار معمولی وردپرس هم تست کنید ببینید عمل میکنه؟

لینک به ارسال

بارگذاری معمولی میاد.اما بارگذاری در هنگام نوشتن مطلب جدید نمیاد..اما میشه آپلود کرد و از طریق بخش (افزودن از لینک) گذاشتش توی مطلب.اما چون نویسنده هام این کارو بلد نیستن میخوام درست بشه که نمیشه!

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام

وقت دوستان بخیر

من وردپرسم رو به تازگی به ورژن 3.7 آپدیت کردم

اما دقیقا مشابه همین مشکل برای من پیش اومده و رسانه ها رو نشون نمیده. !

باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

مراحل بالا رو طی کنید جواب نداد صبور باشید در حال بررسی نسخه جدید هستیم

لینک به ارسال

خیلی ممنون از راهنمایی های شما، مشکل از

فعال بودن پلاگین wp-jalali بود برای من،

به طور کلی برای دیگر دوستانی که ممکن هست همچنین مشکلی رو داشته باشند و گذرشون به این تاپیک بخوره، مطابق توصیه دوست گرانقدر NESTED،

ابتدا پیشنهاد میکنم نسبت به

فعال نبودن پلاگینهای wp-jalali و WP Persian در این مورد به خصوص اطمینان حاصل کنند.

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

سلام دوستان خسته نباشید

از وردپرس 3.9 استفاده میکنم و تا الان هم مشکلی نداشتم. جدیدا وقتی میخوام نوشته جدیدی منتشر کنم وقتی میخوام تصویری رو اضافه کنم به پستم و وردپرس برای اضافه کردن تصویر به کتابخانه چند رسانه ای میره تصاویر قبلی رو نشون نمیده. یه دایره هست که نشون میده داره لود میکنه اما هرچقدر هم که وایستی چیزی نمیاد. اما تصویر جدید میشه بارگذاری کرد و بعد از بارگذاری میکنم هم داخل کتابخانه پرونده های چند رسانه ای میاد اما باز اگه خارج بشید و دوباره بیاید داخل هیچ تصویری رو داخل کتابخانه نشون نمیده. جالب اینجانست که همینو وقتی از مسیر صفحه اصلی وردپرس، منوی رسانه، کتابخانه میرم همه تصاویری که تاحالا بارگذاری شدند رو نشون میده. به نظرتون مشکل از کجاست

ویرایش شده توسط BahramElf
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان خسته نباشید

از وردپرس 3.9 استفاده میکنم و تا الان هم مشکلی نداشتم. جدیدا وقتی میخوام نوشته جدیدی منتشر کنم وقتی میخوام تصویری رو اضافه کنم به پستم و وردپرس برای اضافه کردن تصویر به کتابخانه چند رسانه ای میره تصاویر قبلی رو نشون نمیده. یه دایره هست که نشون میده داره لود میکنه اما هرچقدر هم که وایستی چیزی نمیاد. اما تصویر جدید میشه بارگذاری کرد و بعد از بارگذاری میکنم هم داخل کتابخانه پرونده های چند رسانه ای میاد اما باز اگه خارج بشید و دوباره بیاید داخل هیچ تصویری رو داخل کتابخانه نشون نمیده. جالب اینجانست که همینو وقتی از مسیر صفحه اصلی وردپرس، منوی رسانه، کتابخانه میرم همه تصاویری که تاحالا بارگذاری شدند رو نشون میده. به نظرتون مشکل از کجاست

سلام

من هم همین مشکل را پیداکردم

فکر کنم از بروز رسانی وردپرس 3.9.2 باشه، چون قبل از بروز رسانی مشکل نداشت

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام دوستان عزیز خدا قوت
من قالبم یک مشکلی داره -مشکلش اینه که قسمت افزودن پرونده های چند رسانه عکس های که اپلود کردم نشون نمیده و موقعی که کد های قسمت فانکشن رو پاک میکنم درست میشه کسی هست کمکم کنه
با تشکر
این قالبیه که استفاده میکنم
http://20film.net/wp-content/uploads/2018/04/dibafilm.zip

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...