محمد هادی

استفاده از کاراکتری دیگر برای جدا کردن تگها

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام بچه ها نماز روزه هاتون قبول باشه انشالله :rolleyes:

سوالم اینه که توی وردپرس میتونیم کاری کنیم که برای جدا کردن تگها به جای کاراکتر "," از یه کاراکتر دیگه مثل "-" استفاده کنیم موقع تایپ تگها وقتی رو زبان فارسی هستیم سخته هی بخوای واسه جدا کردن تغییر زبان بدی! B) مــرسی ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجور که تو اون پست متوجه اون برای نمایش پست برای کاربرهاست، من منظورم برای زمانیه که دارم تو ادیتور مطلب میزنم و میخوام تگ وارد کنم

مثلا به جای این که بنویسم:

وردپرس,پارسی,ایران

بنویسم:

وردپرس-پارسی-ایران

و enter بزنم و تگها جدا بشن :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظور در مدیریت وردپرس هست

بله میشه اما باید در هسته وردپرس تغییر ایجاد کنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظور در مدیریت وردپرس هست

بله میشه اما باید در هسته وردپرس تغییر ایجاد کنید!

بله منظورم داخله مدیریت هست! اگه زیاد طولانی نیست ممنون میشم توضیح بدید چجوری، اگرم زمان گیره که هیچی :) ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید در بخش اسکریپت و بخش php تغییر بدید که هم کمی کاربر میبره و هم اینکه توصیه نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Ali Coder
      با سلام

من سایتم رو روی یک برگه خانه پیشفرض کردم بعد از اینکه افزونه yoast seo رو نصب کردم ، عنوان هدر به ( خانه - Sitename ) تغییر کرد. درحالی که قبل از نصب افزونه با اینکه سایتم رو روی صفحه "خانه" پیشفرض کرده بودم اما عنوان به صورت (Sitename) نمایش داده می شد.
      در حقیقت قبلا به صورت : " رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " بود
      و الان به صورت : "خانه - رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " هست!

برای اینکه دوباره بتونم عنوان سایت رو مثل قبل به Sitename تغییر بدم باید چی کار کنم؟
    • توسط JazabTarinha
      سلام دیروز سایتم مشکل نداشت و امروز مشاهده می کنم که صفحه اینطور شده و پشتیبانی تماس گرفتم میگویند فایل ایندکس پاک شده است و برای بازگرداندن همه اطلاعات حذف میشوند .
      می خواستم بدونم بدون دلیل فایل ایندکس سایت حذف می شود ؟
      و کسی میتواند بدون حذف شدن اطلاعات 1600 مطالب سایت سایت را رفع اشکال نماید ؟
      سایت مورد نظر
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام لطفا این آدرس را ببینید .
      این لینک
      این یه پست آموزشی است که داخل آن آموزش ها به ترتیب شماره گذاری شده است و روی هر آموزش که کلیک میکنی ویدئو مربوط به اون آموزش باز میشه .
      آیا کل این ویدئو ها همه داخل یک پست قرار داره یا برای هر ویدئو پستی مجزا ساخته و فقط در قسمت فهرست آموزش لینکشو قرار داده؟
      امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم .
    • توسط volleyworld
      سلام دوستان. من هرکاری انجام دادم نتونستم با فایل زیلا به ftp متصل بشم در صورتی که با SmartFTP Client اینکارو انجام دادم و شد، مشکل از هاست نیست. ولی این نرم افزار هم نشد کرک کنم و غیر فعال شده.

دوستان نرم افزار دیگه ای نمیشناسن که ایمن و سریع باشه؟ یا اینکه بگه چرا فایل زیلا مشکل داره؟ در صورتی که با همون مشخصات تونستم با نرم افزار دیگه وارد شم.
    • توسط mpi
      سلام دوستان
      لطفا یک افزونه حمل و نقل به من معرفی کنید که بتونم وزن رو به قیمت ها در سه پست سفارشی ، تیپاکس و پیشتاز اختصاص بدهم .
      با تشکر