رفتن به مطلب

باز نشدن هیچ پست و برگه ای!!!

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه پوشه جدید تو روت ایجاد کردم و یه وردپرس ریختم توش.دیتابیسم ساختمو تو cpanel دایرکت کردم که آدرسش مستقیم بشه.

افزونه هم وردپرس سئو و آماره آقا مصطفی و یه سری افزونه های معمول دیگه از جمله افزونه ای که کلمه category رو از ابتدای دسته ها حذف میکنه رو نصب کردم

اما

وقتی روی یک پست یا یک برگه کلیک میکنم دقیقا صفحه اصلی سایت میاد اما با آدرس همون پست یا برگه مورد نظر.

خیلییییی عجیبه.اولین باره چنین چیزی دیدم.فکر میکنید از چی باشه؟

قالبمم به پیشفرض تغییر دادم بی فایده بود.

یعنی وقتی رو پست یا برگه ای کلیک میکنم آدرس جدید مربوط به اون پست یا برگه تو آدرس مرورگر میاد اما اصلا محتوای پست یا برگه باز نمیشه و چیزی که نشون میده دقیقا با صفحه اصلی سایت تفاوتی نداره.

یعنی پستای سایت رو فقط نشون میده.مثلا 5 تا پست نشون میده.نه اینکه محتوای یک پست رو.

لینک به ارسال

افزونه ها رو تک به تک غیرفعال کنید ببینید مشکل از کدوم هست؟

لینک به ارسال

اینقدر از افزونه NextGEN Gallery مطمئن بودم که همه افزونه ها رو غیرفعال کرده بودم غیر از همین افزونه محترم!

مشکل دقیقا از افزونه NextGEN Gallery هستش.البته بعد از به روز شدنش اسمش به NextGEN Gallery by Photocrati تغییر پیدا کرده.

آقا مرتضی اگه میتونید گزارش بدید به نویسندش.چون دوروزه به روز شده.منم که همه چیزام به روز بوده از جمله وردپرس.پس مشکل از اوناست.

من باید چیکار کنم حالا؟کلا پاکش کنم یا نسخه قدیمیشو نصب کنم؟به شدت نیاز دارم به افزونه گالری

اگه این راه حل نداره بگید یه افزونه دیگه نصب کنم.یعنی یکی دیگه پیشنهاد کنید

لینک به ارسال

اینجا http://wordpress.org/support/topic/invalid-display-type-version-20 هم مشکل دارند بنده خداها

لینک به ارسال

اینقدر از افزونه NextGEN Gallery مطمئن بودم که همه افزونه ها رو غیرفعال کرده بودم غیر از همین افزونه محترم!

مشکل دقیقا از افزونه NextGEN Gallery هستش.البته بعد از به روز شدنش اسمش به NextGEN Gallery by Photocrati تغییر پیدا کرده.

آقا مرتضی اگه میتونید گزارش بدید به نویسندش.چون دوروزه به روز شده.منم که همه چیزام به روز بوده از جمله وردپرس.پس مشکل از اوناست.

من باید چیکار کنم حالا؟کلا پاکش کنم یا نسخه قدیمیشو نصب کنم؟به شدت نیاز دارم به افزونه گالری

اگه این راه حل نداره بگید یه افزونه دیگه نصب کنم.یعنی یکی دیگه پیشنهاد کنید

واقعا اگه مشکل داره نسخه قدیمی رو جایگزین کن ولی باید در نسخه جدید بهتر بشه نه بد تر ....

من بزار امتحانش کنم ...

ویرایش شده توسط WKCF!
لینک به ارسال

واقعا اگه مشکل داره نسخه قدیمی رو جایگزین کن ولی باید در نسخه جدید بهتر بشه نه بد تر ....

من بزار امتحانش کنم ...

آره فعلا باید برم رو نسخه قدیمی.ولی جدیده خیلی قشنگتر و بهتره.

بدتر که نیست.شاید خوب و اصولی تست نشده.

لینک به ارسال

دوست من چرا خوب از افزونه استفاده می کنی با این که خودت خیلی راحت با چند ساده می تونی گالری عکس درست کنی؟ یه کدنویسی ساده کن بی خیال افزونه شو..

لینک به ارسال

اگه خیلی سادست کدشو همینجا بزارید...چه نوع کدنویسی میخواید باشه؟توضیح بدین

فکر نمیکنم کدنویسی امکانات افزونه رو داشته باشه

اگه بشه با گالری خود وردپرس از یه پوشه تو روت سایت عکسا رو بصورت گالری درآورد خیلی عالی میشه.

شما تست کردین افزونه رو؟

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

آپدیت اومد؟

میتونم به روز رسانی کنم؟

مشکلی پیش نمیاد؟

لینک به ارسال

سلام

آپدیت اومد؟

میتونم به روز رسانی کنم؟

مشکلی پیش نمیاد؟

نه خیر هنوز سازگاری نداره.برای چک کردن شما میتونید به آدرس پلاگین مراجعه کنید

http://wordpress.org/plugins/nextgen-gallery-powertags/

و سمت راست نوشته Compatible up to: 3.5.2 هر وقت نوشت 3.6 یعنی سازگار شده.

لینک به ارسال

نه خیر هنوز سازگاری نداره.برای چک کردن شما میتونید به آدرس پلاگین مراجعه کنید

http://wordpress.org...lery-powertags/

و سمت راست نوشته Compatible up to: 3.5.2 هر وقت نوشت 3.6 یعنی سازگار شده.

حالا شما اینجا رو ببینید

http://wordpress.org/plugins/nextgen-gallery/

لینک به ارسال

حالا شما اینجا رو ببینید

http://wordpress.org...extgen-gallery/

آره الان بروز رسانی شده و با نسخه 3.6 سازگاره.

لینک به ارسال

همون موقع که مشکل داشت هم نوشته بود که با 3.6 سازگاری داره!

اگه خودتون تست کردین و مشکلی نداره به ما بگین که به روز رسانیش کنیم

لینک به ارسال

دوست عزیز اول از همه چی یک بک آپ در روت هاست خودتون بگیرید و بعد بروز رسانی رو انجام بدید اگر مشکلی به وجود اومد میتونید با داشتن بک اپ ریستور کنید

پیشنهاد میکنم تمام فایل های وردپرس سایت خودتون رو به zip فشرده کنید یعنی فایل ها رو compress کنید اینطوری یک بک اپ دارید و با اکسترک کردن میتونید سایت رو ریستور کنید

موفق باشید

ویرایش شده توسط Rapid
لینک به ارسال

به خاطر شما اومدم نصب کردم مشکلی نداشت لینک دسته ها، برچسب ها و... درست کار میکردن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...