رفتن به مطلب

مشکل مصرف بالای سایت

WKCF!

نظر سنجی WKCF  

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. تا حالا برای شمام مشکل مصرف بالا پیش اومده؟

• بله
      3
    • خیر
      0

پست های پیشنهاد شده

با سلام ؛

دوستان و کمک رسانان وردپرس سلام ....

واقعا سعادت می خواد کمک رسانی که شما این توفیق دارید .....

دوستان من تا حالا توی هیچ انجمنی به غیر انجمن خودم عضو نشدم این دومین هست پس قدر بدونید ... :دی

خوب قرض از مزاحمت خدمتون رسیدم تا ازتون بپرسم .

من چند مدتی هست که هاست گرفتم ( چند ماه ) و تا الان چندین بار ساسپند شده و مدیریت هاست دلیلشو مصرف بالای سایت دونستن ...

من از مدیریت محتوای مورد علاقه ام یعنی وردپرس که عاشقشم استفاده می کنم + یک انجمن پشتیبانی که به سوالات دوستان پاسخ می دم ....

والا من همه نوع مشکل دیگه بودم الی این یعنی مصرف بالا و الانم اومدم با کمک شما مشکل مصرف بالا رو حل کنم .....

آدرس سایت ( http://WKCF.ir ) و آدرس انجمن با ساب دامین Forum ..... ( که انجمن بستم مدیریت می گه مشکل شاید از انجمن باشه منم برای مدتی انجمن و بستم )

+ وردپرسمو بروز نکردم همراه با 8 تا افزونه که بروز نشده ..... ( جهت اطلاع ).

از اطلاعی درمورد مصرف بالا دارید بگید یا اگه می خواید لیست افزونه ها رو بدوم بگید ....

در ضمن نام کاربری ( WKCF ) و اول گرفتم ولی ایمیل و اشتباه وارد کردم مجبور شدم یه علامت تعجب ( ! ) بعدش بزارم از مدیران می خوام اون اکانت و حذف کنن تا من نام کاربریمو تغییر بدم....

تشکر....

یا علی ...

ویرایش شده توسط WKCF!
لینک به ارسال

سلام

من هم مشکل مصرف بالای وردپرس رو تجربه کردم و به نظرم زیاد ربطی به وردپرس نداره ! یعنی اینجور که خودم تجربه کردم !

تو یه هاست ( که هزینه ماهیانه اش 13 هزار بود ) وقتی تعداد بازدیدکننده های انلاینم به 20 نفر میرسی همه چی بهم میریخت ! مقدار مجاز استفاده از رم تو این هاست 250 mb بود !

تو هاست جدید ( که هزینه ماهیانه اش 40 هزار هست ! ) تعداد بازدیدکننده های آنلاینم به 100 هم رسیده ولی هیچ مشکلی پیش نیومده ! مقدار مجاز استفاده از رم تو این هاست 7 GB هست !

خب راستش من هم اول هی دنبال استفاده از افزونه های کش بودم و مجبور بودم یه سری افزونه نصب نکنم از پیوند یکتا با نام عنوان استفاده نکنم و یا یه قالبی نصب کنم که بهینه باشه و ... البته همه این کار ها تاثیر تو مصرف منابع داره ولی وقتی یه سرویس دهنده درست و حسابی نداشته باشی مشکلت حل نمیشه !

الان من با خیال راحت هر افزونه و یا قالبی که بخوام نصب میکنم و تا حالا نشده مصرف سی پی یو ( حتی با 100 بازدیدکننده انلاین ) به 25 % برسه !

لینک به ارسال

به نظر من تناسب قیمت و حجم این پلن عادی نیست.

post-1392-0-64247400-1375354429_thumb.jp

بهترین هاستینگ در ایران این نیست.

به فکر هاست باشید.

ویرایش شده توسط np.1400
لینک به ارسال

دوست من

davo0d

دقیقا همینه منم میگم دیگه هر وقت کاربرا توی انجمن آنلاین می شدند زیاد بودن این مشکل پیدا می شد و سریع ساسپند می شد ولی زمانی که کسی آنلاین نبود تا کم آنلاین بودن هیچ مشکلی پیدا نمی شد

بله دقیقا آقا np.1400 درسته من دقیقا از همین هاستیک که عکسشو گذاشتید کلا فهمیدم از همون هاست خریدم الانم به فکر خرید هاست از نت افزارم ولی خوب این ت افزار خیلی قیمت هاش گرونه و عیبی نداره حداقل کار کنه خدا بزرگه ...

ولی موندم این هاستم هنوز 9 ماهش مونده الکی ولش کنم به امون خدا عیبی نداره نمی تونم 9 ماه بی انجمن باشم که شاید کمه کم توی این 9 ماه 9 هزار تا تایپک زده شه بد میگم آقا ... !؟

به گفته دوست خوبم np.1400 به فکر هاست می شم.....

خودم می دونم مال وردپرس نیست الکی گیر سه مچ دادن...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...