رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید . من قصد ویرایش بادی پرس رو دارم . و میخوام ظاهرش و به صورتی که خودم میخوام در بیارم اما متوجه نمیشه کدوم فایل ها رو باید ویرایش کنم و فایل css کلی اون کجاست

لینک به ارسال

کلا وردپرس و افزونه هاش بلکل متن باز هستن خیلی خوبه البته از نظر من ... ئ همه جای وردپرس قابل تغییر البته افزونه بادی برسم قابل تغییره ....

خوب برای تغییر قالب پیش فرض این پپوشه رو پیدا می کنی ( bp-themes ) و باز داخل اون یه پوشه ست به عنوان ( bp-default ) که قالب پیش فرضش هست خیلی راحت برو توی پوشه css و استایلشو تغییر بده

البته برای تغییر تمپلیت کامل باید بری توی پوشه ( bp-templates ) واقعا اگه یه مقدار با فایل ها و افزونه ها وردپرس وری برید :D الان می تونستید کلا عوضش کنید اختصاصی کنیدش ...

موفق باشید

یا حق

توکل به خدا

لینک به ارسال

منم همینکار رو دارم میکنم والله اما تغییری توش نمیبینم . یا اینکه نمیدونم چجوری قالب پیشفرضشو عوض کنم . چون تو تنظیماتش تعویض قالب نداره

لینک به ارسال

ببین همیشه اول یه کاری کن نام فایل ها رو تغییر بده بعد برو توی سایت ببین اگه سایت تغییر کرد بدون این فایل اساسی پس همینو تغییر بده ولی اگه دیدی تغییر نکرد بی خیالش شو برو یه فایل دیگه ...

از خارج کشور که مدیریت نمی شه تو همونجاست یه مقدار بگرد .. :D

لینک به ارسال

خیلی ممنون بابت راهنماییت خیلی کمکم کرد اصلا چه تغییراتی دادم در حد لالیگا . خارج کشور چیه میگی یه راهنمایی خواستم بلد نیستی نمیگفتی . این راهایی که تو میگی من پارسال انجام دادم

لینک به ارسال

معمولا پوسته های بادی پرس با وردپرس یکسان شده هستن

شما میتونید این نوع پوسته ها رو بصورت مستقیم در وردپرس فعال کنید

لینک به ارسال

درسته من این رو میدونستم . مشکلم اینجاست یک سایت با موضوع گرافیک دارم : Http://psdfinder.ir و میخوام برای کاربران سایت صفحه ای ایجاد بشه و مشخصاتشون تو اون درج بشه . بعد یکم جستجو کردم به بادی پرس برخوردم . درسته امکاناتش از اونی که من میخوام خیلی بیشتره اما خوب فعلا بهترین افزونه . زا این رو میخوام ویرایشش کنم و ظاهرش طوری بشه به سایتم بخوره . حالا دنبال فایلهای css این افزونه هستم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...