رفتن به مطلب

تنظيم تاريخ گذشته براي پست هاي جديد

پست های پیشنهاد شده

سلام. والا نميدونستم چه عنواني رو انتخاب كنم! يه سوال داشتم.

1- من بعضي وقت ها يه سري پست توي سايتم ميذارم كه فقط ميخوام مطالب دسته بندي هام زياد شن و نميخام روي صفحه اول سايت بياد به همين خاطر تاريخ انتشارشون رو يه ماه يا دوماه قبل ميزنم كه برن صفحات بعدي سايت. ايا اين كار روي سئو تاثيري نميذاره؟

لینک به ارسال

نه نميخام توي صفحه اول نمايش داده نشه! ميخام توي صفحات اصلي سايت باشه ولي بره جزو قديمي ها! اين كار بر روي سئو تاثير ميذاره؟

لینک به ارسال

این افزونه ای که دوست خوبمون معرفی کردن خوبه منم باش کار کردم ولی تنها مشکلی که داره اینه 2 سال آپدیت نمی شه و این خیلی بده افزونه به این خوبی بروز نشه ...

به سئو ربتی نداره انگار که مطالبت مثلا دو ماه پیش ارسال شده فرقی نداره فرض کن یک ماه پیش مطلب ارسال کردی به سئو تاثیری داره؟

باید قالبت سئو شده باشه مطالب وردپرس الحمد الله هیچ وقت سئو رو کاهش نمی دن و من به شخص خودم عاشق همین ویژگی های وردپرسم...

یا حق...

لینک به ارسال

نه من فكر ميكنم چون تاريخ انتشار مطلب مثلا سه ماه پيش ميزنم گوگل ديگه به عنوان مطلب جديد در نظرش نگيره و ايندكسش نكنه

لینک به ارسال

نه من فكر ميكنم چون تاريخ انتشار مطلب مثلا سه ماه پيش ميزنم گوگل ديگه به عنوان مطلب جديد در نظرش نگيره و ايندكسش نكنه

گوگل کاری به این تاریخی که شما برای پست میذارید نداره! ولی مطمئنا خیلی دیر ایندکس میشه چون صفحه اصلی سایت رنکش نسبت به بقیه صفحات بهتره و باعث میشه سریع ایندکس بشید و چون اصلا توی صفحه اصلی نمیاد کلا طول میکشه تا ایندکس بشه.

لینک به ارسال

گوگل هر چند وقت یه بار همه ی سایت و می گرده مثلا شما پست های قبلی رو نامشونو عوض کنید بعد از یک مدتی گوگل خود به خود نامشو تغییر می ده ...

دیر ایندکس می کنه ولی بالاخره ایندکس می کنه نگران نباش

من خودم حدود دو ماه از یک پیوند یکتا استفاده می کردم و بعد پیوند ها رو تغییر دادن الان پست های گذشته م پیوندهاش توی گوگل نغییر کرده ...

نگران نباشید

ولی چرا می خواهید قبل ارسال کنید این طبیعی هستش که کاربر نره پست های آخری رو ببینه ازش گذشته دیگه نمی ره پس بهتره روی صفحه اصلی و جدیدترین مطالب بشه ...

می تونید به قالبتون قابلیت آرشیو بندی رو بدید که فک کنم مشکلتو حل کنه ....

ویرایش شده توسط WKCF!
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...