• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
686868

مشکل در نصب live zilla

19 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام عزیزان / یه سوال داشتم خدمتتون/ آیا کسی با نرم افزار پشتیبانی livezilla کار کرده؟من هنگام نصب با این پیغام بر میخورم .و دیگه ادامه نمیده / فکر کنم یه جور خطاست !

00619791957546287389.gif

شما میدونید مشکلش چیه؟ برای این کار من فونت اریا رو هم قرار دادم تو پوشه فونت هام / ولی نشد !

ویرایش شده در توسط 686868
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد از نصب فونت در پوشه ویندوز

باید سیستم را یکبار ریستارت کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعدشم باید دقیقا اسم فونتش Arial باشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ... ممنون از کمکتون / نه آقا جون مشکل از فونت و ... نیست / هر کار میکنم باز همینجوریه ! ویندوزم 64 بیتی هست ! به نظر شما مشکل از این نیست ؟ پس چشه این ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز اروری که عکسش رو گذاشتی به این موضوع اشاره می کنه

شما این فونت هم نگاه کنید ببینید هست توی فونت هاتون

Arial Regular

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

بله / کلا فونت های خانواده آریال هست.

حتی الان دیگه کامپیوتر رو هم که ریستارت میکنم / بعد از بالا امدن ویندوز این پنجره به صورت خودکار اجرا میشه !

ویرایش شده در توسط 686868
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از کجا دانلودش کردید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید بدون مشکل نصب بشه

البته یادآوری کنم این نرم افزار دیگه رایگان نیست....

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وارد کنترل پنل ویندوز شوید و internet options را باز کنید در تب اول روی گزینه Accessibility کلیک کنید و گزینه Ignore font styles specfiled on webpages را تیک دار کنید و تست بگیرید اگر باز ارور تکرار شد هم مشخصات ویندوزتون و هم یک اسکرین شات از یک صفحه ارور اکسپلور (مثلا یک نشانی اشتباه را در آدرس بار بنویسید مهم فونت و شکل متن ارور اینترنت اکسپلورتونه) بگذارید اینجا

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته چیزی که دریافت کردید خطا نیست فقط پیامه و میگه ویندوز شما نسخه

Regular فونت اریال رو نمی تونه پیدا کنه فونت اریال نسخه

Regular (صاف) Italic (مورب) Bold (برجسته) BoldItalic و Black را داره

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قربون همتون برم / واقعا چه صبر و حوصله دارید / آقا جون مشکل حل شد / همه فونت های آریال رو داشتم به جز "آریال" (آریال خالی) /دان کردم و درست شد / بازم ممنون

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قربون همتون برم / واقعا چه صبر و حوصله دارید / آقا جون مشکل حل شد / همه فونت های آریال رو داشتم به جز "آریال" (آریال خالی) /دان کردم و درست شد / بازم ممنون

دوست عزیز اگر همون اول که من گفتم Arial خالی رو بگیرید می گرفتید و نصب می کردید مشکلی پیش نیومد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام مجدد / پس از تشکر فراوان مشکلی در نصب و راه اندازی این نرم افزار داشتم که در تاپیک جداگون مطرح کرده بودم و آقا مرتضی عزیز گفتند که ادامه همین تاپیک مطرح کنید ... و اما سوال :

>>> به تازگی میخواستم نرم افزار live zilla رو نصب کنم اما به مشکل برخوردم / دوتا سوال / اول اینکه پس از نصب دو تا آکون به نام client و server ایجاد میکنه ! فرقشون چیه و کجا کاربرد دارند ؟

2- دوم اینکه آموزش نصبی که برای راه اندازی توی اینترنت هست همه رو دیدم و خوندم! همه آموزش ها به صورت کلی گفتند / مثلا میگویند ابتدا با زدن دکمه زیر یک سرور بسازید ، حالا غافل از اینکه همون سرور ساختن خودش چند تا مرحله دیگه هم باید بری ! من هم این کار رو کردم و توی همون سه مرحله اولش موندم / خواهشا یک نفر توضیح کامل بده که ما باید چیکار کنیم / فقط خواهشا آموزش هایی که توی وب در این مورد هست رو نگید ، چون همه رو خوندم و کامل نبودند / ویدئوی سایت خودش رو هم نگاه کردم /و نتونستم انجام بدم /

ممنون از کمکی که میکنید !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ساعت 2 شب که نمی شه آموزش نوشت

شما برای چه کاری این نرم افزار را می خواهی استفاده کنی

اگر قصدتون ساخت سرور نیست و می خواهید به ftp دسترسی داشته باشید باید از filezilla استفاده کنید نه livezilla

فایل زیلا زبان پارسی هم داره محل های نوشتن آدرس هم کاملا مشخصه پورت رو خودش پیدا می کنه فقط login type را روی عادی بگذارید که بتونید یوزر نیم و پسوردتون رو برای اتصال واردش کنید

در live zilla هم شما فقط با سایلنتش کار دارید سرور مال ویندوز سرور و سیستمهای شبکه است

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ساعت 2 شب که نمی شه آموزش نوشت

شما برای چه کاری این نرم افزار را می خواهی استفاده کنی

اگر قصدتون ساخت سرور نیست و می خواهید به ftp دسترسی داشته باشید باید از filezilla استفاده کنید نه livezilla

فایل زیلا زبان پارسی هم داره محل های نوشتن آدرس هم کاملا مشخصه پورت رو خودش پیدا می کنه فقط login type را روی عادی بگذارید که بتونید یوزر نیم و پسوردتون رو برای اتصال واردش کنید

در live zilla هم شما فقط با سایلنتش کار دارید سرور مال ویندوز سرور و سیستمهای شبکه است

ما مخلصیم / قصدم اذیت نیست ...

من این نرم افزار رو برای پشتیبانی آنلاین میخوام استفاده کنم .....

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ما مخلصیم / قصدم اذیت نیست ...

من این نرم افزار رو برای پشتیبانی آنلاین میخوام استفاده کنم .....

توی سایت اصلیش ویدئوی آموزشی کامل داره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب الان برای اینکه پشتیبان آنلاین تو سایت داشته باشم باید client رو نصب کنم یا سرور؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه سرور همون php هست که باید نصب بشه

بهتون یک کدخروجی میده

وقتی با برنامه لاگین میشید، توی سایت براتون آنلاین میندازه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری