رفتن به مطلب

مشکل در نصب live zilla

686868

پست های پیشنهاد شده

سلام عزیزان / یه سوال داشتم خدمتتون/ آیا کسی با نرم افزار پشتیبانی livezilla کار کرده؟من هنگام نصب با این پیغام بر میخورم .و دیگه ادامه نمیده / فکر کنم یه جور خطاست !

00619791957546287389.gif

شما میدونید مشکلش چیه؟ برای این کار من فونت اریا رو هم قرار دادم تو پوشه فونت هام / ولی نشد !

ویرایش شده توسط 686868
لینک به ارسال

دوست عزیز اروری که عکسش رو گذاشتی به این موضوع اشاره می کنه

شما این فونت هم نگاه کنید ببینید هست توی فونت هاتون

Arial Regular

لینک به ارسال

بله / کلا فونت های خانواده آریال هست.

حتی الان دیگه کامپیوتر رو هم که ریستارت میکنم / بعد از بالا امدن ویندوز این پنجره به صورت خودکار اجرا میشه !

ویرایش شده توسط 686868
لینک به ارسال

باید بدون مشکل نصب بشه

البته یادآوری کنم این نرم افزار دیگه رایگان نیست....

لینک به ارسال

وارد کنترل پنل ویندوز شوید و internet options را باز کنید در تب اول روی گزینه Accessibility کلیک کنید و گزینه Ignore font styles specfiled on webpages را تیک دار کنید و تست بگیرید اگر باز ارور تکرار شد هم مشخصات ویندوزتون و هم یک اسکرین شات از یک صفحه ارور اکسپلور (مثلا یک نشانی اشتباه را در آدرس بار بنویسید مهم فونت و شکل متن ارور اینترنت اکسپلورتونه) بگذارید اینجا

لینک به ارسال

البته چیزی که دریافت کردید خطا نیست فقط پیامه و میگه ویندوز شما نسخه

Regular فونت اریال رو نمی تونه پیدا کنه فونت اریال نسخه

Regular (صاف) Italic (مورب) Bold (برجسته) BoldItalic و Black را داره

لینک به ارسال

قربون همتون برم / واقعا چه صبر و حوصله دارید / آقا جون مشکل حل شد / همه فونت های آریال رو داشتم به جز "آریال" (آریال خالی) /دان کردم و درست شد / بازم ممنون

دوست عزیز اگر همون اول که من گفتم Arial خالی رو بگیرید می گرفتید و نصب می کردید مشکلی پیش نیومد

لینک به ارسال

سلام مجدد / پس از تشکر فراوان مشکلی در نصب و راه اندازی این نرم افزار داشتم که در تاپیک جداگون مطرح کرده بودم و آقا مرتضی عزیز گفتند که ادامه همین تاپیک مطرح کنید ... و اما سوال :

>>> به تازگی میخواستم نرم افزار live zilla رو نصب کنم اما به مشکل برخوردم / دوتا سوال / اول اینکه پس از نصب دو تا آکون به نام client و server ایجاد میکنه ! فرقشون چیه و کجا کاربرد دارند ؟

2- دوم اینکه آموزش نصبی که برای راه اندازی توی اینترنت هست همه رو دیدم و خوندم! همه آموزش ها به صورت کلی گفتند / مثلا میگویند ابتدا با زدن دکمه زیر یک سرور بسازید ، حالا غافل از اینکه همون سرور ساختن خودش چند تا مرحله دیگه هم باید بری ! من هم این کار رو کردم و توی همون سه مرحله اولش موندم / خواهشا یک نفر توضیح کامل بده که ما باید چیکار کنیم / فقط خواهشا آموزش هایی که توی وب در این مورد هست رو نگید ، چون همه رو خوندم و کامل نبودند / ویدئوی سایت خودش رو هم نگاه کردم /و نتونستم انجام بدم /

ممنون از کمکی که میکنید !

لینک به ارسال

ساعت 2 شب که نمی شه آموزش نوشت

شما برای چه کاری این نرم افزار را می خواهی استفاده کنی

اگر قصدتون ساخت سرور نیست و می خواهید به ftp دسترسی داشته باشید باید از filezilla استفاده کنید نه livezilla

فایل زیلا زبان پارسی هم داره محل های نوشتن آدرس هم کاملا مشخصه پورت رو خودش پیدا می کنه فقط login type را روی عادی بگذارید که بتونید یوزر نیم و پسوردتون رو برای اتصال واردش کنید

در live zilla هم شما فقط با سایلنتش کار دارید سرور مال ویندوز سرور و سیستمهای شبکه است

لینک به ارسال

ساعت 2 شب که نمی شه آموزش نوشت

شما برای چه کاری این نرم افزار را می خواهی استفاده کنی

اگر قصدتون ساخت سرور نیست و می خواهید به ftp دسترسی داشته باشید باید از filezilla استفاده کنید نه livezilla

فایل زیلا زبان پارسی هم داره محل های نوشتن آدرس هم کاملا مشخصه پورت رو خودش پیدا می کنه فقط login type را روی عادی بگذارید که بتونید یوزر نیم و پسوردتون رو برای اتصال واردش کنید

در live zilla هم شما فقط با سایلنتش کار دارید سرور مال ویندوز سرور و سیستمهای شبکه است

ما مخلصیم / قصدم اذیت نیست ...

من این نرم افزار رو برای پشتیبانی آنلاین میخوام استفاده کنم .....

لینک به ارسال

ما مخلصیم / قصدم اذیت نیست ...

من این نرم افزار رو برای پشتیبانی آنلاین میخوام استفاده کنم .....

توی سایت اصلیش ویدئوی آموزشی کامل داره

لینک به ارسال

نسخه سرور همون php هست که باید نصب بشه

بهتون یک کدخروجی میده

وقتی با برنامه لاگین میشید، توی سایت براتون آنلاین میندازه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...