رفتن به مطلب

ارسال مطلب کاربران در قالب خود سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خواستم بدونم چطوری می شه کاری کرد که کاربران در محیط قالب سایت مطلب ارسال کنن و بعد از ارسال مطلب به درگاه بانک متصل بشن و بعد پرداخت دوباره به سایت رجوع کنن

ممنون

لینک به ارسال

سلام . برای ارسال مطلب در قالب محیط سایت افزونه هایی هست ( کافیه سرچ کنید : افزونه ارسال پست مهمان ) / ولی اینکه بعد از ارسال به درگاه بانک متصل بشه ، خیر ، من تا به حال چنین افزونه ای ندیدم ، احتمال زیاد باید بدید براتون همچین افزونه ای رو بنویسن .

لینک به ارسال

برای ارسال پست از فزونه استفاده نکنید که دردسر میشه.

به پیشخوان >> تنظیمات >> همگانی برید و نقش پیشفرض کاربران رو به مشارکت کننده تغییر بدید که اعضا بتونن پست بدن.

برای بانک هم فکر نکنم به این آسونی باشه:

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=3546

لینک به ارسال

سلام . برای ارسال مطلب در قالب محیط سایت افزونه هایی هست ( کافیه سرچ کنید : افزونه ارسال پست مهمان ) / ولی اینکه بعد از ارسال به درگاه بانک متصل بشه ، خیر ، من تا به حال چنین افزونه ای ندیدم ، احتمال زیاد باید بدید براتون همچین افزونه ای رو بنویسن .

دادش هزینه نوشتن چنین افزونه ای چقدر هست؟

متخصص اینکار کی هست؟

برای ارسال پست از فزونه استفاده نکنید که دردسر میشه.

به پیشخوان >> تنظیمات >> همگانی برید و نقش پیشفرض کاربران رو به مشارکت کننده تغییر بدید که اعضا بتونن پست بدن.

برای بانک هم فکر نکنم به این آسونی باشه:

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=3546

درگاه بانک که دارم، اون مهم نیست گرفتنش راحت بود

لینک به ارسال

درخواستتون را در بخش خرید مطرح کنید نرخ و قیمت و بحث های مالی هم در پیام خصوصی (قوانین را بخوانید)

افزونه vip نوشته مصطفی صوفی گرامی را هم در سایت اصلی وردپرس جستجو کنید و چک کنید فکر کنم مشکلتان را حل کند

لینک به ارسال

درخواستتون را در بخش خرید مطرح کنید نرخ و قیمت و بحث های مالی هم در پیام خصوصی (قوانین را بخوانید)

افزونه vip نوشته مصطفی صوفی گرامی را هم در سایت اصلی وردپرس جستجو کنید و چک کنید فکر کنم مشکلتان را حل کند

ممنون

این افزونه که فرمودید فکر نکنم کار من رو راه بندازه، چون برای کاربران ویژه هست، یعنی با این می شه کاری کرد که کاربران بعد از ثبت پست متصل بشن به بانک و مبلغی رو پرداخت کنن؟

ممنون

لینک به ارسال

خیر . این افزونه چنین امکانی رو نداره . می تونید با خود آقای صوفی صحبت کنید ، ببینید براتون چنین امکانی رو اضافه می کنند یا خیر .

لینک به ارسال

لطف می کنید اطلاعات تماس با آقای صوفی رو بدین

چون توی پروفایلشون توی سایت وردپرس چیزی پیدا نکردم( یا ندیدم)

ممنون

لینک به ارسال

ممنون، متاسفانه فرم تماس با ما شون کار نمی کنه

ارسال پیام موفقیت آمیز نبود. لطفا دوباره سعی کنید و یا با مدیر سایت از طریق دیگری تماس بگیرید.

لطف می کنید آدرس ایمیلشون رو بدین؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...