رفتن به مطلب

خطا در ورود

پست های پیشنهاد شده

سلام

من نکست گالری رو آپدیت کردم، بعدش بعد از دادن یوزر پس دیگه وارد نمیشه و این خطا میاد:

Fatal error: Call to undefined function get_current_screen() in /home/moallema/public_html/wp-content/plugins/media-category-library/classes/media-category-library.php on line 161[/left]

[left]

حتی از بکاب هم استفاده کردم ولی بازم میاد

از فولدر پلاگین ها نکست گالری و media-category-library رو حذف کردم ولی بازهم میاد!

لطفا کمک کنید این مشکلو حل کنم

لینک به ارسال

این هم خط 161 هست که گفته

function convert_media_category_to_taxonomy_term_in_query($query) {

$screen = get_current_screen();

$qv = &$query->query_vars;

if ( 'upload' == $screen->id && is_numeric( $qv[$this->settings_data['taxonomy_name']] ) ) {

$term = get_term_by( 'id', $qv[$this->settings_data['taxonomy_name']], $this->settings_data['taxonomy_name'] );

$qv[$this->settings_data['taxonomy_name']] = ( $term ? $term->slug : '' );

}

}

لینک به ارسال

این جور مواقع هیچ حرکتی نکنید تا مدیران جواب بدن

من عجله کردم و آروم آروم کل سایتمو با دست خودم حذف کردم :lol:

ویرایش شده توسط np.1400
لینک به ارسال

از افزونه ی کش ساز استفاده نمی کردید ؟

اگر کش ساز داشتید وارد پوشه wp-content بشید یک پوشه با نام cache یا نام افزونه تون هست تمام فایل های داخل اون پوشه را حذف کنید و تست بگیرید

لینک به ارسال

فقط می تونم بگم آفرین، احسنت، فکرت عالی بود :D

پوشه کش و برنامش و افزونه نکست گالری + گالریش و افزونه media-category-library رو پاک کردم درست شد

خیلی خیلی ممنون

از همه دوستان ممنونم

یک مشکل دیگه هم بوجود اومده، صفحه اول سایتم لود میشه ولی همه ی مطالبم وقتی روشون کلیک کنم 404 میدن:

Not Found

The requested URL /یادگیری-کودکان/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...