رفتن به مطلب

مشکل با RSS

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید من بعد از تغییر دامین

به یک مشکل خوردم و اونم اینه که زمانی که ادرس فیدم رو به تولبار الکسا میدم

The RSS feed does not seem valid.

این ارور رو میده ولی ادرس فید باز میشه!!!

لینک به ارسال

دوست عزیز به این صورت ها بدید باید درست بشه

site.com/feed

site.com/rss

البته من یادمه تولبار الکسا یک خاصیتی داره که شما می تونید فقط ادرس سایت رو بدید و خودش فید رو پیدا می کنه این رو هم تست کنید که با و بدون http و www بزارید ببینید فرقی می کنه

لینک به ارسال

الکسا از چندین سرور استفاده می کنه که بعضی هاش به ایران مسدودند از حسابتون خارج شید و بعد از چند دقیقه تست کنید یا از فیلتــر شکن برای دور زدن تحریم استفاده کنید

نوار ابزار فیلد را از آی پی کاربر می خونه و به مشکل نخواهد خورد

لینک به ارسال

یاد اوری

با یه وی پی ان ترجیحا آی پی امریکا وارد الکسا بشید و تست بکنید

یا با یه سری افزونه های خاص ( فکر کنم قبلا دیده بودم ) خوراکتون رو فیکس کنید

لینک به ارسال

با یه وی پی ان ترجیحا آی پی امریکا وارد الکسا بشید و تست بکنید

یا با یه سری افزونه های خاص ( فکر کنم قبلا دیده بودم ) خوراکتون رو فیکس کنید

با ip کانادا و امریکا اتصال پیدا کردم

1-2 تا افزونه هم نصب کردم

اگر افزونه بهتری میشناسید ممنون میشم معرفی کنید مشکلم حل شه

ویرایش شده توسط Poriya
لینک به ارسال

با پروکسی فایر امتحان کنید یا وی پی انی که وقتی وارد wordpress.org شدید نتونه تشخیص بده کاربر ایرانی هستید و بهتون پیشنهاد وردپرس فارسی را نکنه

لینک به ارسال

با پروکسی فایر امتحان کنید یا وی پی انی که وقتی وارد wordpress.org شدید نتونه تشخیص بده کاربر ایرانی هستید و بهتون پیشنهاد وردپرس فارسی را نکنه

دوست عزیز من مشکلم توی توبلر الکسا هست!

با پروکسی و کریو تست کردم نشد!

لینک به ارسال

من هم برای مشکل شما عرض کردم

بسیاری از وی پی ان ها تونل یک طرفه می زنند و سرویس مقابل آی پی واقعی شما رو می خونه

سایت وردپرس آی پی ها را شناسایی می کنه و اگر آی پی شما تغییر واقعی داشته باشه از طریقی که عرض شد مشخص می شه

لینک به ارسال

من هم برای مشکل شما عرض کردم

بسیاری از وی پی ان ها تونل یک طرفه می زنند و سرویس مقابل آی پی واقعی شما رو می خونه

سایت وردپرس آی پی ها را شناسایی می کنه و اگر آی پی شما تغییر واقعی داشته باشه از طریقی که عرض شد مشخص می شه

الان متوجه منظورتون شدم

نه یک طرفه نیستند

سایت وردپرس هم من اگر با ip ایران برم وردپس فارسی رو پیشنهاد نمیده

لینک به ارسال

فیدتون رو با مرورگر گوگل کروم باز کنید ببینید باز می شه یا نه (فقط گوگل کروم لطفا) و خبر بدید

لینک به ارسال

فیدتون رو با مرورگر گوگل کروم باز کنید ببینید باز می شه یا نه (فقط گوگل کروم لطفا) و خبر بدید

جالبیش اینه که صفه اول رو میخونه نه صفحه مطالب رو توی کروم

http://uploadboy.com/24yf6weoogat.html

لینک به ارسال

این افزونه رو نصب و اجرا کنید و بعدش تست کنید دقت کنید اگر افزونه در موقع نصب و اجرا اروری داشت ارور را بخونید و به کاری که خواسته عمل کنید

(مثلا فکر کنم ازتون بخواد تغییری در دسترسی blog-header.php وردپرس بدید)

http://wordpress.org/plugins/fix-rss-feed/

لینک به ارسال

این افزونه رو نصب و اجرا کنید و بعدش تست کنید دقت کنید اگر افزونه در موقع نصب و اجرا اروری داشت ارور را بخونید و به کاری که خواسته عمل کنید

(مثلا فکر کنم ازتون بخواد تغییری در دسترسی blog-header.php وردپرس بدید)

http://wordpress.org...s/fix-rss-feed/

ایمان جان استایل کروم الان درست شده

ولی بازم ارور میده!!!

لینک به ارسال

الان با پروکسی فایر و مرورگر اینترنت اکسپلور چک کنید فکر کنم انجام بده اگر باز هم ارور داشت دیگه باید سایت الکسا رو چک کرد!!

لینک به ارسال
الان با پروکسی فایر و مرورگر اینترنت اکسپلور چک کنید فکر کنم انجام بده اگر باز هم ارور داشت دیگه باید سایت الکسا رو چک کرد!!

عجب مشکلی شده این :)))

بازم نشد دوست خوبم

فید با اینترنت ie مشکل نداره

لینک به ارسال

ie کلا مشکلات xml را رد می کنه گوگل کروم مهمه که مشکل نداشته باشه اگر با کروم مشکل نباشه باید بشه با ie توی الکسا نسبش کردچون الکسا بیش از هر نمایشگری با ie و firefox سازگاره و مثلا با اپرا اصلا سازگار نیست و با کروم هم خیلی تنظیم نیست

لینک به ارسال

ie کلا مشکلات xml را رد می کنه گوگل کروم مهمه که مشکل نداشته باشه اگر با کروم مشکل نباشه باید بشه با ie توی الکسا نسبش کردچون الکسا بیش از هر نمایشگری با ie و firefox سازگاره و مثلا با اپرا اصلا سازگار نیست و با کروم هم خیلی تنظیم نیست

توی کروم اینجور نمایش داده میشه

http://uploadboy.com/6qy0a2pm6a1e.html

با ie هم تست کردم ولی الکسا قبول نمیکنه!

لینک به ارسال

درسته

من که دیگه راهی بلد نیستم یک ماهی هم هست تولبارز نساختم ولی تا ماه پیش مشکل اینچنیی نبود شاید مشکل کوکی ها و کش باشه یکی دو روز دیگه مجددا تلاش کنید که کش های الکسا هم تغیسیر کرده باشه

نکته برای آپلودذ فایل روی کلید ویرایشگر پیشرفته بزنید در همین سایت آپلود کنید باز کردن یک سایت دیگه با اونهمه دنگ و فنگ برای ساختن لینک دانلود یک کم اذیت کننده است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...