رفتن به مطلب

سوال در مورد صفحه ی لینک ها

gitymarket

پست های پیشنهاد شده

دوستان یه مطلبی خوندم که میشه تو سایتمون یک صفحه بسازیم که همه لینک ها و برچسب هامون تو اون باشه اینجوری سئو بیشتر می شه-میشه ادرس اون تاپیک رو بدید-

دوستان لطفا بگید که چه جوری اون صفحه رو بسازیمو اون کد رو بزاریم

لینک به ارسال

برای این کار باید ابتدا فایلی مثلا به نام tags.php ایجاد کرده و کد زیر را در خط اول آن درج کنید:

<?php

/*

Template Name: Tags

*/

?>

با ذخیره این فایل در بین فایلهای پوسته خود، در بخش قالب از منو صفات صفحه نوشتن برگه جدید، یک گزینه دیگر به نام Tags را خواهید یافت. با انتخاب این گزینه قالب صفحه مورد نظر شما به حالت قالبی در می آید که در این فایل تعریف خواهید نمود.

tag.gifانتخاب قالب برای برگه ی جدید

مرحله بعد افزودن کد زیر میباشد:

<?php wp_tag_cloud('number=0'); ?>

این کد را به انتهای همان فایل tags.php که ایجاد کرده اید اضافه کنید.

عدد صفر در کد بالا نشانگر آن خواهد بود که شما قصد دارید همه تگها نمایش شوند. با افزودن کد فوق، ابر برچسب کامل – tag cloud – وبلاگ شما در آن صفحه نمایش خواهد شد. در ادامه میتوانید استایل خاصی را به این صفحه اعمال کنید و ظاهر آنرا زیباتر کرده و از حالت ساده آن در بیاورید.

منبع : farsnevis

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز-میشه لطفا بم بگید چطور میتونم فایل tags.php رو بسازم تو قالبم-ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

با برنامه ی نوت پد ویندوز هم میشه - نوت پد رو باز کنید و در کادر file name بنویسید tags.php و اندوکینگ رو روی UTF-8 بذارید و ذخیره کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز واقعا ممنون از راهنماییتون-کارم حل شد-فقط یک سوال؟

ادرس سایت من اینه dreamwomen.ir هستش-یه نگاه بندازید بهش من ابر برچسب دارم تو صفحم اما یکی از دوستان گفت تعداد لینک های داخل صفحه خیلی زیاده پس نتیجه گرفتم اون رو باید بردارم-اگه این صفحه tags.php رو بسازم دیگه نیازی نیست اون ابر برچسب تو صفحه ام باشه؟

سایتم رو ببینید متوجه میشید منظورمو-و اخرین سوال؟

تو صفحه اصلی و تمام صفحات سایتم باید لینکی به این صفحه ی tags.php باشه که اون رو معرفی کنه به گوگل که این صفحه ی لینکام هستش یا خود گوگل می فهمه و نیازی به درج لینک نیست؟

ممنون از کمکتون

به سئو که صدمه نمی زنه این فایل tags.php ?

بنظرتون کدومش بهتره از نظر گوگل ؟

ممنون

لینک به ارسال

خواهش میکنم ...

بله بردارینش! [اگه صفحه اول سایتتون رنک داشت ؛ بگذارینش، تگ هاتون همشون سریعتر ایندکس میشن ؛ چون الان رنکتون از صفر هم کمتره [!] نتیجه میگیرم که بودنش با نبودنش هیچ فرقی نداره]

یه لینک به این صفحه بدید (کنار تماس با ما و نقشه سایت)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...