• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
rreza18

ایجاد منو ریسپانسیو

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه

من در حال طراحی قالب برای وردپرس به صورت ریسپانسیو هستم ولی در ایجاد منو به مشکل خوردم من می خواهم منوی به صورت سایت که در زیر قرار می دهم ایجاد کنم .اگر کسی آموزش ایجاد اینگونه منو را میدونه لطفا آموزش ایجادش را قرار بده

برای دیدن منو صفحه مرورگر را کوچک کنید را کوچک کنید :D

http://dbushell.github.io/Responsive-Off-Canvas-Menu/step4.html

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب از کدهای همین صفحه استفاده کنید!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

کد نداره متن اینا که.

لطفا کدهایش را برام بگذارید

ویرایش شده در توسط rreza18
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

کسی نیست بتونه کدهاش رو برای من در بیاره من نمیدونم چجوری باید کدهاش را بدست آورم

ویرایش شده در توسط rreza18
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا کاری نداره!

شما view source کنید همه کدهاش میاد!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر جوری که میخوام استفاده کنم نمیشه .میشه لطفا آموزش بدید باید چطوری استفاده کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما طرز استفاده تون رو بزارید تا بتونیم مشکل رو پیدا کنیم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من همه کدهای html رو در قسمت هدر در تگ body میزارم و کدهای css را هم در سی اس اس قالب و کدهای جاوا اسکریپت را هم در پوشه js که در پوشه قالب قرار میگیرد قرار میدهم ولی کار نمیکنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط j1989m
      سلام
      لطفا اسلایدر این سایتو ببینید: https://beyamooz.com
      میخوام یه اسلایدر مثل لینک بالا داشته باشم: بطوریکه داخل هراسلاید چند تا عنصر مختلف (آیکون و متن) باشه که با اومدن هراسلاید، هریک از عناصر داخلش با انیمیشن خاصی ظاهر بشن، و با رفتن هراسلاید، عناصر داخلش هم با انیمیشن ناپدید بشن...ضمن اینکه ریسپانسیو و لمسی هم باشه...  ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
      در حال حاضر اسلایدر زیر رو با کاروسل ساختم:
      https://codepen.io/j1989mah/pen/VzoOmY
      جمعا 3 تا اسلاید هست: داخل اسلاید دوم و سوم المان هایی رو قرار دادم... اما میخوام با اومدن و رفتن هراسلاید المان های داخلش با انیمیشن ظاهر و ناپدید بشن...
      ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

• توسط Fast-Learn
      سلام.
      من دارم یه قالب برای سایتم مینویسم، که طبعیتاً روی لوکالم بود. قالب کاملا توی پی سی ریسپانسیوه! یعنی وقتی صفحه ی مرورگر رو کوچیک میکنی، قالب خاصیت ریسپانسیویش کاملا صحیحه. یا وقتی از ابزار inspect element گوگل کروم قسمت تست ریسپانسیو بودنش استفاده میکنم، یا از سایتای تست ریسپانسیو بودن استفاده میکنم، باز هم کاملا سایت ریسپانسیوه!
      حالا اومدم شکل واقعیش رو توی گوشی ببینم، برای همین قالب رو روی هاست آپلود کردم، باز هم وقتی توی پی سی ریسپانسیو بودنش رو چک میکنم درسته، ولی وقتی توی موبایل نگاه میکنم اصلا ریسپانسیو نیست!
      توی چند تا موبایل تست کردم توی هیچکدوم ریسپانسیو نبود!
      برای ریسپانسیو کردن هم بیشتر جاها از قابلیتای فریم ورک materilize استفاده کردم و بعضی جاها هم دستی.
      ممنون میشم راهنماییم کنید!
      بد جوری اعصابمو خورد کرده
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط marpeech
      سلام دوستان

من دنبال یه افزونه اسلایدر می گردم که بتونه اسلاید تمام صفحه و ریسپانسیو درست کنه. اما با یه شرط! و اون این باشه که توی تمام مرورگرها و دستگاه ها هم تمام صفحه باشه. الان من اسلایدر تمام صفحه دارم اما وقتی از توی اپرا نگاه میکنم تمام صفحه ست، توی موزیلا یه کمی از ارتفاعش کم میشه، توی کروم هم همینطور (در همه این موارد از عرض، تمام صفحه ست اما از ارتفاع کم و زیاد میشه). عرض اسلایدر رو هم 100% تعیین میکنم اما برای ارتفاعش راه حلی ندارم. ممنون میشم که راهنمایی کنید
    • توسط دکتر مهندس
      سلام
      دوستان لطفا سایت http://medplant.ir رو ببینید. اگر با کامپیوتر هستید، لطفا صفحه رو کوچیک کنید می بینید که نسخه موبایلی میشه اما مشکلی که داره اینه که در نسخه موبایلی یه طرف صفحه، سفید میفته.
      وقتی با کامپیوتر این کار رو بکنید، دیگه نمیشه به سمت چپ رفت و اصل قالب رو دید اما در دستگاه موبایل با کشیدن صفحه به سمت چپ، قالب اصلی دیده میشه.
      کسی میدونه چطور میشه این مشکل رو رفع کرد؟
      متشکرم