rreza18

ایجاد منو ریسپانسیو

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه

من در حال طراحی قالب برای وردپرس به صورت ریسپانسیو هستم ولی در ایجاد منو به مشکل خوردم من می خواهم منوی به صورت سایت که در زیر قرار می دهم ایجاد کنم .اگر کسی آموزش ایجاد اینگونه منو را میدونه لطفا آموزش ایجادش را قرار بده

برای دیدن منو صفحه مرورگر را کوچک کنید را کوچک کنید :D

http://dbushell.github.io/Responsive-Off-Canvas-Menu/step4.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب از کدهای همین صفحه استفاده کنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد نداره متن اینا که.

لطفا کدهایش را برام بگذارید

ویرایش شده در توسط rreza18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی نیست بتونه کدهاش رو برای من در بیاره من نمیدونم چجوری باید کدهاش را بدست آورم

ویرایش شده در توسط rreza18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا کاری نداره!

شما view source کنید همه کدهاش میاد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر جوری که میخوام استفاده کنم نمیشه .میشه لطفا آموزش بدید باید چطوری استفاده کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما طرز استفاده تون رو بزارید تا بتونیم مشکل رو پیدا کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من همه کدهای html رو در قسمت هدر در تگ body میزارم و کدهای css را هم در سی اس اس قالب و کدهای جاوا اسکریپت را هم در پوشه js که در پوشه قالب قرار میگیرد قرار میدهم ولی کار نمیکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط marpeech
      سلام دوستان

من دنبال یه افزونه اسلایدر می گردم که بتونه اسلاید تمام صفحه و ریسپانسیو درست کنه. اما با یه شرط! و اون این باشه که توی تمام مرورگرها و دستگاه ها هم تمام صفحه باشه. الان من اسلایدر تمام صفحه دارم اما وقتی از توی اپرا نگاه میکنم تمام صفحه ست، توی موزیلا یه کمی از ارتفاعش کم میشه، توی کروم هم همینطور (در همه این موارد از عرض، تمام صفحه ست اما از ارتفاع کم و زیاد میشه). عرض اسلایدر رو هم 100% تعیین میکنم اما برای ارتفاعش راه حلی ندارم. ممنون میشم که راهنمایی کنید
    • توسط دکتر مهندس
      سلام
      دوستان لطفا سایت http://medplant.ir رو ببینید. اگر با کامپیوتر هستید، لطفا صفحه رو کوچیک کنید می بینید که نسخه موبایلی میشه اما مشکلی که داره اینه که در نسخه موبایلی یه طرف صفحه، سفید میفته.
      وقتی با کامپیوتر این کار رو بکنید، دیگه نمیشه به سمت چپ رفت و اصل قالب رو دید اما در دستگاه موبایل با کشیدن صفحه به سمت چپ، قالب اصلی دیده میشه.
      کسی میدونه چطور میشه این مشکل رو رفع کرد؟
      متشکرم
    • توسط start

بنام خدا و با سلام.
      در این تاپیک خدمات ریسپانسیو سازی قالب و رفع مشکلات در مورد عدم واکنش گرایی کامل قالب سایت, به شما عزیزان ارائه میشود.

ریسپانسیو یا واکنش گرا یعنی چی ؟
      در گذشته ی نه چندان دور صفحات سایت تنها متناسب با سایز بزرگ صفحه های نمایش طراحی و پیاده سازی میشدند و همه چیز با دقتی در حد پیکسل ساخته میشد (Pixel Perfect). اما در دنیای امروز که انواع صفحه های نمایش با اندازه های گوناگون, از مانیتورهای 4K گرفته تا لپتاپ و تبلت و گوشی های هوشمند, مورد استفاده قرار میگیرد دیگر خبری از طراحی Pixel Perfect نیست. سایت شما باید به گونه ای باشد که در تمامی نمایشگرها, فارغ از سایز آن, به بهترین شکل نمایش داده شود و این دقیقا سرویسی است که ما خدمت شما ارائه میکنیم.

چرا ریسپانسیو بودن اهمیت دارد ؟
      اگر به آمار بازدیدکنندگان سایت خودتون مراجعه کنید متوجه خواهید شد که تعداد زیادی از بازدیدکنندگان سایت شما بوسیله گوشی هوشمندشان به سایت شما مراجعه کرده اند و بسیار مهم است که برای این تعداد زیاد از کاربران تجربه ای مناسب از مراجعه به سایت شما رقم بخورد. حتی ریسپانسیو بودن سایت شما برای گوگل هم از اهمیت زیادی برخوردار است و سایت هایی که تجربه ی مناسبی برای کاربران موبایلی فراهم کنند ( اصطلاحا Mobile Friendly ) باشند جایگاه بالاتری در نتایج جستجو خواهند داشت. اهمیت این موضوع باعث شد که اکثریت وب مستران نسبت به این موضوع آگاهی پیدا کرده و نسبت به واکنش گرا کردن قالب وب سایت خود اقدام کنند. اگر شما همچنان از قالب غیر واکنش گرا برای سایت خودتون استفاده میکنید, میتونید هر چه زودتر با اقدام به ریسپانسیو سازی قالب خودتون, جلوی این ضرر رو بگیرید.
      اگر قالب سایت شما در حال حاضر ریسپانسیو نیست، و برای اضافه کردن قابلیت واکنش گرایی به قالب مردد هستید، از شما دعوت میکنم مجددا به این موضوع فکر کنید که در حال حاضر بیش از نیمی از بازدیدکنندگان سایت شما (که شامل کاربران گوشی های هوشمند و تبلت ها هستند)، تجربه ای بسیار بد رو از مراجعه به سایت شما کسب میکنند. وقت برطرف کردن این مشکل رسیده...

اما چطور ریسپانسیو بودن قالب سایتم رو چک کنم ؟
      شما میتونید به وب سایتی که Google اختصاصا برای این مورد ایجاد کرده مراجعه و سایت خودتون رو تست کنید: ( برای انجام تست لازم هست که از V|P|N استفاده کنید )
      https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/
      بعد از وارد کردن لینک سایت خودتون و کلیک بر روی Analyze, گوگل سایت شما رو چک کرده و یکی از نتایج زیر رو مشاهده خواهید کرد:

اگر با پیام به رنگ سبز (سمت راست) مواجه شدید که همه چیز مرتب است و نیازی به انجام کاری نیست.
      اما اگر پیام قرمز رنگ (سمت چپ) برای شما نمایش داده شد به این معنی است که سایت شما مشکل دارد و هر چه سریع تر باید مشکلات سایت خودتون رو برطرف کنید. شما برای برطرف کردن این مشکلات و ریسپانسیو سازی قالب سایت خودتون میتونید با ما در ارتباط باشید.

ارتباط از طریق:
      پیغام خصوصی

موفق باشید,
      و به امید همکاری های بسیار خوب.

• توسط hojat910
      سلام دوستان
      یه کمک میخوام از اساتیدی که در این مورد سر رشته دارن. زیاد اطلاعی در این مورد ندارم فقط میدونم نشدنی نیست
      خیلی پیچیده نیست
      من یه باکس جستجو داخل هدر سایت ایجاد کردم با کد زیر
      <div class="serchhead"> <form method="get" id="serchhead" action="http://sitename.ir/"> <input type="text" class="fild" name="s" id="s" placeholder="جستجوی عبارت مورد نظر + اینتر" /> <input type="submit" class="submit" value="" style="display:none;" /> </form> </div> به همراه کدهای استایل به شکل زیر
      text-align: center; float: right; font-family: iransans light; width: 70%; background-color: rgba(248, 248, 248, 0.13); border-color: rgba(255, 255, 255, 0.07); border-radius: 30px; margin-right: 150px; margin-left: 150px; margin-top: 40px; حالا در نمای desktop همه چی خوبه. 
      میخواستم بگید چطوری میشه برای رزولوشن های مختلف سازگارش کرد.
      چه کدهایی رو باید به فایل header.php و یا فایلهای دیگه اضافه کنم ؟